Dzisiaj jest czw kwie 15, 2021 9:03 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:

Najlepiej zwiń ręcznik i się połóż. Ręcznik włóż tam nad pupą. Powinno Ci być wygodniej. Ale to z tym i tak trzeba iść do lekarza.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja byłam niedawno u dra Więcka z moim synkiem, który nie dość, że zaczął koślawić stópki to jeszcze staje bardziej na palcach ;/ jak na razie była to pierwsza wizyta i jestme z niej zadowolona, ale będziemy musieli niestety pojawiać się u dra częściej, żeby wyleczył małego. mam nadzieję, że jest tak dobry, jak o nim piszą

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

oj biedny :(, oby wszystko się jakoś poprawiło. A widzę, że ten lekarz ma dobrą renomę także na pewno będzie wszystko ok! :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no na razie dzielnie chodzimy dwa razy w tygodniu i widać postępy, więc jestem dobrej myśli

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No to trzymam kciuki na pewno będzie ok:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

pollina i jak? jak synek?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

musze powiedziec, ze sa duze postepy! teraz przez Swieta co prawda troche zaniedbalismy cwiczenia (moja wina;/), ale doktor Więcek powiedzial, ze do konca kwietnia powinno byc juz okej! potem tylko odpowiednie buty no i bede musiala zwracac uwage, jak maly chodzi. takze fachowa pomoc

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie, od jakiegoś czasu śledzę ten temat ponieważ szukałam dobrego ortopedy dla mojej 6 miesięcznej córki, jak miała 2 miesiące stwierdzono dysplazję - skierowano mnie do Prokocimia i tam przyjął nas dr jarosław Feluś skierował nas na badania rtg zbadał małą i powiedział, że wszystko jest w porządku - źle natomiast jest zrobiony opis z pierwszego i drugiego usg (mała była pieluchowana ok 2 miesięcy).

Minęły prawie 3 miesiące od wizyty u dr Felusia, ale mi to nie dawało spokoju ponieważ czułam przy ruchach nóżkami jak coś przeskakuje w jednej nóżce, szukałam dobrego specjalisty i znalazłam ten wątek, nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, doczytałam się o dr R. Więcku zadzwoniłam w piątek po 20 i rano w sobotę byliśmy już umówieni na Zachodniej, zaraz potem rtg na rynku, teraz czekamy do środy na zdjęcia i na wizytę - najprawdopodobniej mała ma dysplazję - dr Feluś się pomylił????? nie wiem co się stało, gdyby nie moja czujność nie wiem jak zakończyła by się ta historia, pytanie tylko dlaczego tak bezgranicznie ufamy lekarzom??? ja po wizycie w szpitalu byłam w siódmym niebie, mimo iż jeden lekarz zaprzeczał drugiemu - - finałem mogło być kalectwo mojej córki,

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

wiesz co no mi sie wydaje, ze najlepiej po prostu chodzic do sprawdzonych lekarzy z polecenia :) a jak do kogos nowego to najlepiej potem potwierdzic diagnoze :) dobrze ze trafilas do Wiecka, naprawde dobry lekarz.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam :)
Córa baaardzo krzywo chodzi. Zawija stopy do środka do tego stopnia, że czasem prawie się o nie potyka :roll: Chcę ja zapisać do dr. Więcka tylko mam jedno pytanie. Jak wygląda sprawa ćwiczeń korekcyjnych? Czy jeśli lekarz każe nam przychodzić np. dwa razy w tygodniu to będziemy musieli płacić np. 100 za każdą wizytę?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ćwiczenia u rehabilitanta zatrudnionego przez dr Więcka kosztują jakoś 30 zł za pół godziny. Ale myślę, że tak jak nam po paru wizytach i ćwiczeniach będziesz mogła ćwiczyć sama.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no dokładnie, pewnie po prostu pokażą Ci ćwiczenia, które potem będziesz mogła sama w domu robić z córką :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

super, dziękuję :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Re:

Aldi pisze:
Dr Jarosław Feluś. Przyjmuje w Medicinie na ul. Barskiej. Świetny specjalista.
Ja moich dzieci nie poprowadzę już do żadnego innego (mam niemiłe wspomnienia z dr Zawadzka)

Dziękuję za udostępnienie danych kontaktowych tego lekarza. W zeszłym tygodniu zabrałem swoje dzieci do tego specjalisty w Krakowie. Do Krakowa przyjechaliśmy pociągiem, nadałem bagaż w przechowalni niedaleko dworca. Jarosław Felus przyjął nas o wyznaczonej porze, dzieci bardzo go polubiły. Potem mieliśmy cztery godziny na spacer po mieście.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Małopolskie

Strefa czasowa UTC [letni]