Dzisiaj jest wt sty 21, 2020 7:44 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Kujawsko-Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Kobiety jestem juz w domu z Szymonkiem. Jednak się ciut pospieszył zamiast troszkę poczekac. Jest cudowny. Rodziłam na Bielanach, więc pytajcie o co chcecie. Ps. do szpitala weźcie papier toaletowy, bo tam nie ma w toaletach.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

wielkie gratulacje :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witaj, powiedz jak przeżyłas poród, ja sie strasznie boję a termin mam na 22 lutego. rodziłas z mężem? opowiedz o swoich odczuciach do porodu, szpitala, personelu i całum tym pieknym zjawisku jakim jest poród

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Bielany ok

Rodziłam na Bielanach i jestem w szoku, na porodówce było.............przemiło, gdyby nie te skurcze ;).
Opieka rewelacyjna, przy porodzie był dr Łukasiewicz, normalny lekarz nie z nosem zadartym do góry, po porodzie pytał 3 razy o samopoczucie i to nie mój lekarz prowadzący. Położna Dorota Zagórska. Pani Dorotko buziaczki normalnie, bardzo dziękuje za ludzkie podjeście i ludzkie traktowanie, brak słów.
Bałam się okroponie, ale nie żałuje ze zdecydowałam sie na Toruń.
Później na sali z dzieckiem, to tak różnie, zależy jaka zmiana, no jak w życiu, ludzie i ludziska ;).
Jestem szczesliwa ze juz po i wszyskto dobrze z maluszkiem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hejka.gratuluje.i podniosłaś mnie troszkę na duchu, bo ja zmuszona jestem rodzić w toruniu a strasznie się boję, bo złę opinie słyszałam o tym szpitalu.a mam pytanko do ciebie w sprawie położnej.czy faktycznie trzeba wcześniej pomyśleć o położnej i zapłacić jej? bo na tym forum dziewczyny cały czas piszą o załatwieniu sobie położnej.od razu zaznaczę że ja należe do innej kasy chorych a w toruniu chodzę do gina prywatnie (lekarz pracuje w szpitalu).pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

GRATULACJE :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

To dobrze że lekarz pracuje w szpitalu, zobaczą na karcie ciąży i wydaje mi się że to też pomoże a na pewno nie zaszkodzi. Nie wiem jak to jest z kupowaniem położnej, ja trafiłam przypadkowo i akurat na fajną babeczkę, myślę że to przesada bo te położne na porodówce są raczej ludzkie. Dziewczyna z którą leżałam miała inną położną, ale też zadowolona i jeszcze jedna miała tez inną ale tez fajną, więc chyba trzeba by mieć wyjątkowego pecha żeby trafić na zołzę. Myślę że oni trochę zmieniają podejście do rodzących, tyle sie mówi o rodzeniu po ludzku, że chyba do nich tez trochę to trafia.
A, jak się okazuje dr Łukasiewicz był w porządku, ale brzydko mnie zszył, chyba za bardzo sie śpieszył do innego porodu i teraz mnie to bardzo boli, była u maluszka położna i obejrzała równiez moją rane i powiedziała że spitolił sprawę, więc zwróćcie tez uwage na to.
Gdzieś już to było na forum, ale potwierdzam jeszcze raz, weźcie papier toaletowy, bo jest, ale tylko rano.
Naprawdę nie ma się czego bać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dzięki za odpowiedz. jestem już dużo spokojniejsza. a jeśli chodzi o te położne to mnie to bardzo zastanawiało.bo w końcu od czego oni sa w szpitalu? więc dlaczego ja mam jeszcze dodatkowo płacić.mam nadzieję ze ja trafię też na spoko zmianę.ale narazie mam jeszcze trochę czasu.pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny! Nie będę Wam opowiadać o moim porodzie, bo był OKROPNY, ale kiedy przynieśli mi malutką to nie mogłam wprost uwierzyć, że taki cudny człowieczek powstaje z tak małej fasolki. I jak tu mówić, że się cuda nie zdarzają. Moja kruszynka jest niesamowita. Przyszła na świat przed terminem 2700g i 50cm, a teraz ma 2 miesiące i 3 tygodnie i waży 5900 a urosła ho, ho 15cm i ma 65cm. Mały koszykarz :D
Nie martwcie się przyszłe mamusie, boli, boli, ale niejedna kobieta oddałaby wszystkie skarby by być na naszym miejscu. Moja córcia sporo choruje, miała zakażenie układu moczowego, teraz czekamy na wyniki posiewu, a i tak mimo trosk i gorszych dni uważam, że nasza córcia i jej narodziny TO WIELKI CUD!!!
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

azis :shock: Więc Twoja córcia niezle przybrała na wadze Gratuluję!!!Moja urodziłam sie 16,09 i ważyła 2800 52cm a teraz waży 5400 Mój poród też nie należał do najprzyjemniejszych ale rodziłam w Swieciu i dzięki bogu tam ...miałam świetną opiekę-bez przysłowiowego "dawania w łapę".Jeśli tu jestem zapytam Was...Mam pewien problem.Moja córka podczas karmienia czasem płacze,wypluwa butelkę po chwili znowu chce itd nie zawsze tak jest,ale niepokoi mnie to..robi sie czerwona ale nie pręży sie i brzuszek ma miękki.Nie karmię jej piersią dostaje nan1 HA.Byłam wczoraj w przychodni i mówiłam wczoraj o tym doktorowi..ale on nawet nie zareagował..wogóle ma zwyczaj nie reagować i nie odpowiadać na pytania...AA i jeszcze coś od kiedy dawać dziecku do wypicia lub zjedzenia coś innego niż mleko i herbatka z kopru.Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkie mamuśki :-)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Kujawsko-Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]