Dzisiaj jest ndz lip 12, 2020 3:59 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Kujawsko-Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 356  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

No dobrze koniec tego dobrego. Idę gotować obiad. odezwę si po południu

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

nie no zle nie bedzie ... wiesz kazde dziecko inaczej rosnie zreszta wiadomo waga z usg jest waga przyblizona.

bedzie dobrze damy rade. :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam!

fajnie, ze znalazlam to forum...
jestem w 29tc - rozgladam sie za szkola rodzenia... zastanawiam sie czy w ogole isc, jesli tak - to czy jedyna szkola jest ta na rydygiera?
ktoras z was chodzi??? podzielcie sie wrazeniami...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Do Al:

Jest jeszcze szkola na Rubinkowie dzis rozpoczynaja sie tam zajecia, ale z tego co wiem to juz miejsc tam nie ma (chyba ze dzis okaze sie ze ktos zrezygnowal i nie przyszedl). Koszt zajec to 300 zl ale podobno warto. Zajecia mają odbywać sie we wtorki o godz 18 przez 2 mce.

Dziewczyny napioszcie prosze gdzie mozna dostac wozki oprocz tego sklepu bobas na Katarzynu i oprocz Filmaru? Czy są jeszcze jakies sklepy z wozkami w Toruniu? Ja mieszkam tu dopiero od grudnia wiec nie znam dokladnie miasta.

Podobno warto wybrac sie na zakupy do Bydgoszczy - tak slyszalam.

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

asia249 pisze:
Do Al:

Jest jeszcze szkola na Rubinkowie dzis rozpoczynaja sie tam zajecia, ale z tego co wiem to juz miejsc tam nie ma (chyba ze dzis okaze sie ze ktos zrezygnowal i nie przyszedl). Koszt zajec to 300 zl ale podobno warto. Zajecia mają odbywać sie we wtorki o godz 18 przez 2 mce.

Dziewczyny napioszcie prosze gdzie mozna dostac wozki oprocz tego sklepu bobas na Katarzynu i oprocz Filmaru? Czy są jeszcze jakies sklepy z wozkami w Toruniu? Ja mieszkam tu dopiero od grudnia wiec nie znam dokladnie miasta.

Podobno warto wybrac sie na zakupy do Bydgoszczy - tak slyszalam.

Pozdrawiam

Ja wiem tylko o sklepach na katarzyny i filamr i jest jeszcze jeden na lubickiej jak sie jedzie do carrefoura ale to chyba to samo co w miescie.
ja i tak bede na necie kupowac bo sie oplaca bardziej, a na zywo tylko ogladam.
w filamrze np lozeczko kompletnet kostzowalo 704zl, a to samo na necie kosztuje 349 zl wiec sama widzisz.
jaby cos pytaj ja w toruniu od urodzenia :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Moja dziewczynka pod koniec 23 tc wazyla 560 g. Nie wiem czy to duzo czy malo. Ja wazylam przed ciaza 56 kg przy wzroscie 170 cm wiec moze dziecko tez nie bedzie zbyt duze. Zobaczymy.... Do tej pory przybylo mi ok 7 kg (26 tc)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

W Filmarze rzeczywiscie jest bardzo drogo - od ubranek po lozeczka i wozki.

Zamierzam wybrac sie z mezem na zakupy do Bydgoszczy - do sklepu Smyk na Milej i hurtowni Akpol . Poza tym w Bydgoszzcy jest tez sklep przedstawiciela Baby Design ( przynajmniej tak mi sie wydaje ale musialabym sprawdzic dokladnie gdzie).

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Przedstawicielem na torun tej firmy jest wlasnie sklep na katarzyny :-)

Poza tym ja bylam w smyku w warszawie i sie zalamlam bo myslam ze bedzie wiekszy wybor a tu to samo co w toruniu w galerii, wiec nie wiem czy warto:-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no wlasnie o tej szkole myslalam... ale 300?! ech! no nic, podjedziemy - zobaczymy

a jesli chodzi o zakupy - to z czystym sumieniem polecam hurtownie SMYK na Milej w Bydgoszczy - fachowa, mila obsluga, bardzo pomocna, ceny bardzo atrakcyjne, wozkow duzy wybor... jestem bardzo zadowolona - za jednym razem kupilam wiekszosc rzeczy!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam mamusie z Torunia!!! :D

Dopiero niedawno znalazłam to forum, szukając informacji o toruńskiej porodówce, i wypadałoby się przywitać :) Mam 26 lat, to moje pierwsze dziecko, mam nadzieję, że dopiero pierwsze :mrgreen: Wiem już , że będzie dziewczynka :D

Co do ginów, chodzę do Mizarewicza, podobno jest super itd, ale jest bardzo małomówny, i zauważyłam też parę niedociągnieć, więc taki idealny nie jest :roll:

A jeśli chodzi o Filmar, nie polecam, bo jest drogi, to hotel, i mają też niezłą przebitkę na cenach, dużo dobrego słyszałam o hurtowniach w Bydgoszczy, ale sam jeszcze się tam nie wybrałam.

No, to tyle o mnie, wróciłam z pracy, idę jeść i poczytam nieco forum :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ta hurtownia Smyk w Bydgoszczy to chyba co innego niz siec sklepow SMYK ktore wystepuja w galeriach.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: wózki

co do sklepów z wózkami, to zajrzyjcie do komisu na ul. garbary (niedaleko 10 liceum). Tam babka ma wózki, łóżeczka, a towar się co chwilę zmienia. My kupiliśmy tam fajnego x-landera za 700zł (gondola+nosidełko+spacerówka+akcesoria) za 700zł. Nowy taki jest co najmniej 2 razy droższy...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czesc, ja też jestem z ciechocinka i też chodzę do paluszyńskiego, ale jak ktoś tu pisał na forum rzeczywiście traktuje pacjentki taśmowo. Byłam już u niego jakieś 8 razy, bo jeszcze przed ciążą, a on w ogóle mnie nie kojarzy. Może jestem mało charakterystyczna ;). Pozostaje mi wierzyć forumowiczkom, że jest dobrym lekarzem i tego się będę trzymać.
Też mam dylemat co wybrać z dwojga złego Toruń czy Aleksandrów KuJ. Ponoc położne w Aleksandrowie są super, ale ordynator to prawdziwa porażka. Łucja śmiać mi się chciało, że ci tak powiedział ze szkołą rodzenia, wcale się nie dziwię, bo on potrafi jeszcze lepiej. tylko zapomniał dodać, że żyje z tych kobiet ze wsi, bo są w niego wpatrzone jak gapa w gnat i słuchają tych jego głupot bezkrytycznie. Wielki pan ginekolog nadziera się w szpitalu na pacjentki jeśli nie są jego "prywatnymi", odzywa się chamsko i ordynarnie, natomiast u siebie w gabinecie raptem zmienia się o 180 stopni i staje się milutki że aż nie wiadomo jak się zachować. Poza tym brak mu kompetencji, żenada.
Tak więc może się spotkamy w Toruniu, mam termin na 24 października.
Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

Tak ta hurtownia Smyk na ul. Miłej nie ma nic wspólnego ze SMYKAMI z galerii. A ceny mają dużo dużo niższe. I potrafią fajnie doradzić nie wciskają nic na siłę

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

potwierdzam w 100% - hurtownia SMYK w bydgoszczy rzadzi... z listy, ktora mialam przy sobie - pani nas obslugujaca odradzila, czasem wrecz zabronila mi wziac kilku rzeczy mowiac ze sa absolutnie zbedne lub moga byc potrzebne dopiero pozniej i wtedy zobacze czy w ogole kupowac...
to samo tyczy sie liczby kupowanych rzeczy, zazwyczaj zmniejszala podajac rozsadne argumenty... obsluga jest rewelacyjna... my bylismy tam dwa razy: 1. pojechalismy na rozpoznanie, zamowilismy wozek i lozeczko 2. pojechalismy po odbior i zrobilismy zakupy (praktycznie wszystko) - zabralismy znajomego i pojechalismy dwoma samochodami...

polecam rowniez www.cefarm24.pl - internetowa apteke (tam zrobilam zakupy apteczne) dla porownania: bralam Prenatal (w aptece ok 33-35) u nich 25... i tak na wszytskim... wiec na jednej takiej rzeczy zwraca sie przesylka - reszte macie taniej z dostawa do domu...

z zakupow zostaly nam jeszcze: laktator, podgrzewacz itd Aventu - ale to zaplanowalismy kupic na allegro... jest odrobine tansze niz w SMYKU a jak tam bylismy to nie bylam jeszcze zdecydowana jaki laktator czy reczny czy elektryczny...

chyba sie rozpisalam... ech!

a co do szkoly - zdecydowalismy sie o poproszenie poloznej o indywidualne konsultacje przed i po porodzie... bedzie szybciej, krocej i taniej

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Do AL
wspomniałaś o indywidualnych lekcjach z połozną. gdzie i kogo można coś takiego załatwić. może masz jakieś namiary i orientujesz się w cenie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jak zadzwonie i sie umowie, to dam znac, ok?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A gdzie jest ta ul Garbary na ktorej jest komis ( w przybliżeniu) bo nie kojarze?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam! :D
Również jestem ciężarną z Torunia. Na imię mam Ewelina i w październiku skończę 24 lata. Termin mam na 29.10.2007r. Obecnie mieszkam na Koniuchach. Jestem w 31 tygodniu ciąży i będziemy mieli synka Cypriana :D Jeżeli chodzi o lekarza to chodzę do dr Kipigrocha i jestem z niego bardzo zadowolona, jest rewelacyjny. Chodziłam już do niego zanim zaszłam w ciążę, usuwał mi guzek z pachwiny, świetnie sie mną opiekował. Jak był teraz na zwolnieniu lekarskim to byłam na wizycie u dr Migdy również świetny lekarz.
Co do porodówki na Bielanach to myślę, że nie jest już tak źle. ja leżałam już podczas ciąży 2 razy w szpitalu i byłam zadowolona z pobytu tam w sensie opieki. Sama porodówka wygląda ślicznie, bo jak trafiłam tam drugi raz to położne o 2 w nocy zrobiły mi wycieczkę po oddziale :lol:
ja do szkoły rodzenia nie chodzę, bo prawdopodobnie będę miała cesarkę ze względu na moją wadę wzroku.
My zakupy zaczęliśmy już w 5 tygodniu ciąży, po prostu nie mogliśmy sie opanować. Wózek mam juz od 8 tyg. kupiony był w Filmarze cena taka sama jak w sklepach internetowych, mamy x-landera x1. Trochę rzeczy tam kupiliśmy, ceny faktycznie są wysokie, ale co tam. Dużo rzeczy kupowaliśmy przez internet - sklepy, albo na allegro, w Smyku i H&M. Dużo ubranek dostaję tez od przyszłej żony mojego taty, bo pracuje w lumpexie więc jest ok.
Pozdrawiam serdecznie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

do Ewelina2310 Mogę tak z ciekawości spytać ile zapłaciłaś za wózek x-lander x1. co wchodzi w skład zestwu i jaki model (2006 czy 2007)?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 356  Następna

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Kujawsko-Pomorskie

Strefa czasowa UTC [letni]