Dzisiaj jest sob wrz 23, 2017 4:03 am

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Może uda się podbić temat :

Dziewczyny z Legnicy ,którego lekarza polecacie do prowadzenia ciąży ,ile kosztują wizyty prywatnie teraz mniej więcej??

Obrazek

Aniołek (*)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

polecam Rojka i Pacułta. Pacułt- 100zł, Rojek - 120zł, jezeli chodzi o lekarzy to każdy będzie miał i tak swoje zdanie. z Synkiem chodziłam do Kowalika i więcej tam nie pójdę ale to moja prywatna opinia rzecz jasna

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam :)
Możecie mi powiedzieć, jaki mniej więcej byłby koszt wizyty prywatnej, kiedy lekarz stwierdzi ciążę? Z tego co wiem powinien porobić różne badania, a prywatnie chyba za każde trzeba płacić? Na nfz oczywiście kolejki... a prywatnie wiadomo ;) Interesuje mnie szczególnie dr Cybulska. Kiedyś za zwykłą wizytę z badaniem ginekologicznym zapłaciłam u niej 90 zł. Będę bardzo wdzięczna za jakieś nakreślenie tych kosztów.
Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja nie polecam Cybukskiej przez miesiąc zwodziła mnie ze niby nie jestem w ciąży, albo jakaś wczesna, albo z problemami filozofowała i straszyła.

Offline Wyświetl profil  

Ja byłam raz u Czeszejko - Sochackiej. 130zł za wizytę. Nie robiła mi cytologi, mniej więcej powiedziała co i jak, dała zdjęcie i kazała się zdrowo odżywiać.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

polecam lek. Pawła Kowalika, konkretny, rzeczowy
chodziłam w czasie ciąży i po porodzie nadal w razie potrzeby
wizyta 130zł, z cytologią 160

Offline Wyświetl profil  

Kogo do prowadzenia ciąży polecacie obecnie?

Moją pierwszą ciąże prowadził na początku Malkiewicz, do którego chodziłam parę lat przed ciążą. Szybko z niego zrezygnowałam w ciąży, na pierwszą wizytę poszłam prywatnie w sobotę, bo czułam się okropnie, od 3 dni wymioty, nic nie mogłam jeść, tragedia. Doktor przemiły, wszystko pokazał na usg, wytłumaczyć, pierdu pierdu. Na kolejne wizyty poszłam na nfz - każde moje pytanie odbierał jakbym mu krzywdę robiła, był opryskliwy. W 6 tyg. zaczęłam krwawić, potem miałam plamienia- od razy zadzwoniłam, przyszłam, zrobił usg - krwiak. Kazał przyjść za tydzień, przyszłam, zrobił usg - krwiak się wchłonął, ale miałam przyjść jeszcze za tydzień, bo "chyba poroniłam i trzeba będzie dać skierowanie na łyżeczkowanie, jeśli macica sama się nie oczyści". Cały tydzień płakałam, a kiedy przyszłam na kolejną wizytę, zrobił burę - po co przychodzę do niego co tydzień, skoro z ciążą jest przecież wszystko w porządku!? I tu się zakończyła moja przygoda z Malkiewiczem.
Resztę ciąży chodziłam do Czeszejko-Sochackiej, byłam raczej zadowolona (mimo tych 130 zł za każdą wizytę ;-/ ). Ale przynajmniej za każdym razem robiła króciutkie usg, mierzyła, ważyła, dawała zdjęcie. Ale zmieniłam zdanie, ponieważ:
Po 1. Nie rozumiała, że wysokie ciśnienie mam tylko na wizytach, bo się stresuję i skierowała mnie na początku 9-tego m-ca na 4 dni na patologię. W szpitalu, kiedy przyzwyczaiłam się do częstego mierzenia, miałam ciśnienie idealne. Ale to nie było specjalnie straszne - mogę powiedzieć, że się po prostu martwiła.
Po 2. Kieruje kobiety na NIEPOTRZEBNE wywoływanie porodów oksytocyną. Z tego powodu mój zakończył się cc. Rozumiem wywołanie, kiedy są jakieś wskazania, ale "żeby dziecko za duże nie urosło, żeby się pani przy porodzie nie męczyła" - to już chyba przegięcie.

Jeśli chcecie, żeby poród odbył się bez komplikacji, nie zgadzajcie się na wywoływanie (no chyba, że jesteście dużo po terminie). Poczytajcie stronę polskiego towarzystwa ginekologicznego, które zdecydowanie opowiada się przeciwko kroplówkom z oksytocyną. To najprostsza droga do komplikacji i cc.

Offline Wyświetl profil  

Po porodzie chodziłam jeszcze do dr Zasławskiego, bo mam blisko, ale na prowadzenie ciąży bym się nie zdecydowałam. Bywam często, bo to robi mi się jakieś zapalenie, to cieknie mleko, a już od roku nie karmię, to jakaś torbiel w jajniku, którą trzeba kontrolować.
Za każdym razem proponuje mi tabletki anty, a kiedy mówię, że nie chcę (brałam przed ciążą - tyłam, brak libido itp.) bardzo się dziwi i straszy, że prezerwatywa to nie jest żadne zabezpieczenie, zaraz zajdę w nieplanowaną ciążę, a do tego mam nieregularne okresy, to możliwe, że potem nie będę mogła w ogóle zajść w ciążę, jeśli ich nie wyreguluję tabletkami.
Doktor lubi dużo mówić, ale w ogóle nie lubi słuchać pacjentki.
Ale ogólnie zawsze jest dla mnie miły, dopóki mu nie mówię, że nie chcę tej recepty na tabletki ;-p

Offline Wyświetl profil  

Dr.Jerzy Malczewski.Świetny ginekolog,sympatyczny człowiek.

Offline Wyświetl profil  

Ja do Wrocławia jeżdżę, bliżej mi z pracy. A z resztą wg mnie łatwiej tam o lepszych specjalistów niż u nas. Jakby ktoś był zainteresowany to szczerze polecam dr Michalika z Wro <ciach!>

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Forum ciąża

» Fora Regionalne » Dolnośląskie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]