Dzisiaj jest wt gru 12, 2017 6:36 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Uczniowie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Mój ośmioletni synek od dawna interesuje się językiem angielskim. Zaczęłam go uczyć angielskiego dosyć dawno, nie miał jeszcze ukończonych 4 latek. Wtedy nauka polegała głównie na uczeniu się krótkich, rymowanych wierszyków, piosenek oraz oglądaniu bajek w dwóch językach. A teraz chcę go wysłać na obóz językowy. Może któraś z Mam wysyłała już dziecko na taki obóz? Czy Waszym zdaniem 8 lat to odpowiedni wiek? Czy jest jeszcze za wcześnie? Igor był już rok temu na kolonii nad morzem i bardzo mu się podobało, trochę tęsknił za domem, ale dwa razy dziennie do siebie dzwoniliśmy i było ok, po powrocie był bardzo zadowolony z kolonii ;).

Offline Wyświetl profil  

Site Admin
Awatar użytkownika

Mogę polecić obóz językowy z firmy Chris. Mój syn i córka byli na obozie językowym z tej firmy na Campie Morskim, syn miał 10, a córka 7 lat (była pierwszy raz w życiu). 8-latek swobodnie sobie poradzi, tym bardziej, że już był w ubiegłym roku.
Zajęcia są prowadzone w formie zabawy, w blokach chyba po 1,5h, albo po 2h, sprawdzisz sobie na stronie z opisem. Obóz był świetnie zorganizowany (zresztą jak wszystkie z tej firmy, bo dzieci do tej pory jeżdżą), mają dużo zajęć ruchowych, integrujących w grupie i takich z odrobiną rywalizacji.
Dzieci były zadowolone z obozu językowego, niemniej jednak później nie chciały już uczyć się na obozach językowych lecz wybierały inne z oferty, twierdząc że uczą się przez cały rok ;)
Dopiero teraz, gdy syn jest już w IV klasie powrócił temat obozu językowego, ale w Anglii.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

ja miałam trochę oporów, żeby wysłać dziecko na obóz językowy za granicę, wiadomo każdy się martwi o swoją pociechę. Ale wybrałam szkołę Glossa z długoletnim doświadczeniem, więc bałam się mniej. Córa wróciła bardzo zadowolona, nie było w trakcie żadnych problemów, nauczyła się dużo, a to jest najważniejsze. Na pewno jeszcze kiedyś ją wyślę na taki obóz.

Offline Wyświetl profil  

Według mnie wysłanie dziecka na taki obóz to bardzo dobry pomysł, maluch może się wielu rzeczy nauczyć

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Uczniowie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]