Dzisiaj jest pt paź 20, 2017 3:17 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Uczniowie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

U nas tornister Herlitz'a .
Pierwszą klasę przeszedł cudnie.
Nic się nie gniotło.
Pełna wygoda.
Mam nadzieję że jeszcze 2 lata wytrzyma :) .

Offline Wyświetl profil  

bursztynka pisze:
Zgadza się, plecak jest St.Majewski, to ten sam producent co m.in. słynnych kredek Bambino, czyli firma znana i lubiana przez nas bardzo ;)

Skoro lubisz to zajrzyj do Biedronki. Mają teraz produkty w dobrych cenach i fajny konkurs dla dzieci. :) Trzeba narysować jak sobie wyobrażają rówieśnika z drugiego końca świata. :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

veryAnka pisze:
bursztynka pisze:
Zgadza się, plecak jest St.Majewski, to ten sam producent co m.in. słynnych kredek Bambino, czyli firma znana i lubiana przez nas bardzo ;)

Skoro lubisz to zajrzyj do Biedronki. Mają teraz produkty w dobrych cenach i fajny konkurs dla dzieci. :) Trzeba narysować jak sobie wyobrażają rówieśnika z drugiego końca świata. :)

Przed nami też zakup plecak ai nie jest lekko. Do pierwszej klasy był z pony na kółkac. Już nie chce ani bohaterów bajek, anie na kółkach, coś powżniejszego... eh ;)

Offline Wyświetl profil  

Wiem wiem, kupiłam już wyprawki z biedronki właśnie. Część z bajkowymi postaciami a część z logo UNICEF żeby pomóc dzieciom których nie stać na to wszystko na co my możemy sobie pozwolić.
A przy okazji dzieci mają dodatkowe zajęcie, robią prace na konkurs, nagród sporo to może trafią się jakieś kredki przy okazji a dzieci nauczą się pomagać innym ;)

milkShake St.Majewski ma piękne plecaki dla dziewczynek, z pieskami, kotami, końmi, śliczne są... Tutaj jest link do katalogu, może coś Ci wpadnie w oko <reklama>

Offline Wyświetl profil  

Mój syn nosił zeszyty i książki w tornistrze, takim utwardzanym, z Herlitza, o mniej więcej takim:

Obrazek

książki i zeszyty się w nim nie gniotły, a mój syn to potrafi powyginać każdy.....

Fotka trochę marnej jakości, ale jedyn jaką udało mi się znależć z bardzo podobnym tornistrem.

Offline Wyświetl profil  

Przede wszystkim lekki! Żeby sam w sobie nie dodawał dziecku ciężaru na plecach, którego już i tak ma niemało :)

Offline Wyświetl profil  

Córka do tej pory chodziła z tornistrem ale obecnie już nie chce z nim chodzić bo mówi, że jest dla małych dzieci. I tak miałam już jej nowy kupować bo stary tornister jest już dość znoszony.

Offline Wyświetl profil  

Jak dla mnie na początku najlepszy byłby jednak tornister, a na plecak można się przerzucić później.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Moja miała plecak miekki lekki na początek. zawał egzamin jak najbardziej. Najwazniejsze to żeby był lekki, miał przegródkę na bidon, kanapki i im wiecej kieszonek tym lepiej, był duzy swobodnie mieścił duże formaty. Znudził jednak nam się wzor i na drugie pólrocze z fajnej przeceny kupiłam Easy polski tornister. swietny. zdaje egzamin tak samo. Dzieci większość książek zostawiają w klasie jednak i tak jest to cieżar. Oba nosidła są wygodne.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Uczniowie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]