Dzisiaj jest pt paź 20, 2017 3:14 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Uczniowie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Site Admin
Awatar użytkownika

Czy znacie może jakieś serie kosmetyków dla cery tłustej dla nastolatków?
Kosmetyczka to "dla bab" wg mojego nastolatka :D
A przydałoby sie wg mnie żeby przemywał sobie cerę, bo zaczyna mieć zaskórniki, krostki od czasu do czasu. Nic strasznego, jeszcze nie trądzik, ale myślę że teraz to jeszcze go przekonam i nauczę używania, a później to może być gorzej.

Offline Wyświetl profil  

eva z drozszych polecam serie La Roche Posay Effaclar: zel do mycia + krem do pielegnacji.
Ze średniej półki: Pharmaceris seria T - do tłustej, z problemami. Sa kremy, peelingi, pianki oczyszczajace, toniki.
Z tanszych Ziaja ma serie MED (tylko w aptekach) i tez jest tonik, zel do mycia i krem.
Jedna podstawowa sprawa: regularnosc w stosowaniu. Przede wszystkim bardzo dokladne i regularne mycie twarzy, tonizowanie, peeling oczyszczajcy i krem na codzien.
Jesli jestes zainteresowana ktoras z serii bardziej opisze je dokladnie. Chyba ze bedzie Ci sie chcialo zrobic wycieczke do apteki i poogladac, poczytac.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Site Admin
Awatar użytkownika

Chyba zacznę od średniej półki, firmę Eris znam :)
No i muszę jeszcze przekonać go, że warto zastosować. A wdrożenie może być ciężkie. Czy te kosmetyki mają jakiś zapach?

Wydaje mi się, że najprościej dla Niego do użycia byłby żel do mycia, peeling np 1x w tygodniu lub pianka oczyszczająca, a tonik do użycia codziennie rano, co do kremu mam wątpliwości, bo nie cierpi się kremować i mieć "upaćkane" palce i wrażenie tłustości na twarzy i dłoniach.
Nie wiem czy to wystarczy, ale chyba nie chciałbym mu za dużo na raz wdrażać.
Co polecasz jako takie niezbędne minimum?

Offline Wyświetl profil  

Chłopak i jeszcze w takim wieku wiec rozumiem braku chęci paćkania sie.
Jak go mozesz przekonac: niestety ale mozesz mu powiedziec ze jesli teraz nie zacznie dzialac, to pozniej moga byc nie fajne skutki w postaci bliznowcow na twarzy, albo dosyc ostre leczenie doustne silnymi srodkami ktore niszcza watrobe etc...
Im wczesniej zacznie oczyszczanie twarzy - tym lepiej.
Co polecam:
Codziennie rano i wieczorem: Głeboko oczyszczajaca pianka Pharmaceris T.
Po myciu: tonizacja: Tonik normalizujacy Pharmaceris T
Krem jesli zechce sie paćkać: Sebostatic na noc - aktywny krem przeciwtrądzikowy.
Dostepne sa rowniez: Sebo-Almond Peel 5 i 10% - kremy peelingujace do stosowania na noc. W przypadku gdy sa juz zmiany zapalne na skorze, łojotok i zaskórniki.
Z peelingów polecam peeling ogórkowy z Ziaji lub głebokooczyszczajacy gruboziarnisty peeling z Erisa. Do stosowania raz- 2 razy w tygodniu.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline Wyświetl profil  

Site Admin
Awatar użytkownika

Chciałam się pochwalić.
na razie działa i to już ponad miesiąc - tzn mój młodzieniec stosuje żel i tonik raz dziennie :) w przelocie to i dwa razy nawet.
I oby tak zostało.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Uczniowie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]