Dzisiaj jest pt paź 20, 2017 7:12 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Uczniowie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Site Admin
Awatar użytkownika

Ja wysyłam dzieci na obozy z firmy CHRIS.
Ciekawa jestem innych sprawdzonych firm, które moglibyście polecić, bo normalnie w epoce upadających biur podróży to strach gdzieś wysłać dziecko...

Na obozach z tej firmy moje dzieciaki były 5 różnych, wróciły zadowolone, a więc firma sprawdzona. Zapisy na Campy można powiedzieć, że sprzedają się natychmiast, bo jeśli ktoś ma upatrzony konkretny obóz i termin to musi naprawdę w pierwszy dzień pojechać na miejsce (bo dodzwonić się to chyba niemożliwe - mi się nie udało ani razu), lub uwiesić się na stronie i próbować się zalogować, aby zapisać dziecko, co też trudne, ale się udaje :).
Podoba mi się, że obozy są w ich własnych ośrodkach, jest na miejscu lekarz, kadra młoda i starsza, dobrze przygotowana, dzieci mają tak wypełniony czas, że się nie nudzą (czytaj: nie płaczą i nie tęsknią), jedzenie dobre 4x dziennie. No i dobra organizacja wyjazdu/przyjazdu, autokary z klimatyzacją.
Do wyboru różna tematyka zajęć, często dzieci same decydują co chcą robić w dany dzień. Super jest to, że na obozie jest dużo ruchu, a dzieciaki mogą poznać nowe umiejętności, spróbować i zobaczyć czy im się coś podoba. Dzieci stają się bardziej samodzielne, jedyny minus to komentarz po przyjeździe: dlaczego nie ma do wyboru na śniadanie różnych dań? normalnie w domu mam szwedzki stół wprowadzić... rozbestwili się co nieco.

Offline Wyświetl profil  

moje dzieci jeżdżą od paru lat z Rospondem. W tym roku młodszy syn jedzie do Ostrzyc- straszy do Brennej. Zawsze wracają zadowoleni, wiec pewnie i tak będzie w tym roku. pierwszy wyjazd małego był dla nas trudny,, bo miał ledwie siedem lat. Ale wrócił zadowolony i szczęśliwy, po tygodniu od powrotu wołając "Mamo, już pobyłem w domu, mogę jechać jeszcze raz?" :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Mój syn był kilkakrotnie z CKiT Hajdasz. To taka szkoła tańca dla dzieci. Zawsze mają wszystkie zgody z kuratorium, nocleg w hotelach i to takich dość dobrych, z łazienkami w pokojach i tp.
Mają obozy przeznaczone dla młodszych dzieci w wieku 6-8 lat bodajże - taki pierwszy obóz. Młoda kadra ale bardzo symaptyczna, dużo zajęć np. przyjeżdżała firma która im dmuchane zamki rozstawiała na cały dzień, wodne kule itp. Dzieci nie snują się bez celu bo ciagle się dzieje coś fajnego.
Obozy są tematyczne czyli np. survival, piłka nożna, królewny itp.
Młody był zawsze zadowolony i ja też. Naprawdę polecam.

Offline Wyświetl profil  

To zależy czego chcesz dla dziecka. Są różne obozy tematyczne, jak powiązane z nauką angielskiego, tańca, pływaniem, strzelaniem a nawet z rysowaniem mangi i anime (wszystko zależy od wieku i preferencji pociechy).
Jeśli zaś chcesz, żeby nabyło trochę samodzielności to z mojego doświadczenia mogę polecić obozy harcerskie. Tylko to nie jest coś, gdzie się po prostu dziecko zapisuje, najpierw powinno trochę pochodzić na zbiórki i nabrać wprawy. Dodatkową zaletą jest zwykle niski koszt takiego wyjazdu, a czasem dzieciaki same organizują sobie zbiórkę finansów;) zresztą harcerstwo gorąco polecam w ogóle

Offline Wyświetl profil  

Zgadza się,wszystko jest kwestią tego jaki efekt chcemy osiągnąć i czego oczekujemy od takiego obozu. Dla mnie np priorytetem jest nauka języka obcego,stąd też w grę wchodzą wszelkie obozy językowe dla dziecka.

Offline Wyświetl profil  

Site Admin
Awatar użytkownika

A Twoje dziecko chętnie jeździ na takie obozy językowe?
Moje na początku, jak najbardziej chciały jeździć, potem był czas, że absolutnie nie, bo się tyle uczą w roku szkolnym że wakacje to jest czas wypoczynku i na razie nadal tak jest. Kto wie może w gimnazjum im się odmieni.

Offline Wyświetl profil  

Zależy od dziecka. Wysłałam moje z koleżanką przez jedną firmę i jedna zadowolona a druga załamana.

Offline Wyświetl profil  

zrolowana pisze:
To zależy czego chcesz dla dziecka. Są różne obozy tematyczne, jak powiązane z nauką angielskiego, tańca, pływaniem, strzelaniem a nawet z rysowaniem mangi i anime (wszystko zależy od wieku i preferencji pociechy).
Jeśli zaś chcesz, żeby nabyło trochę samodzielności to z mojego doświadczenia mogę polecić obozy harcerskie. Tylko to nie jest coś, gdzie się po prostu dziecko zapisuje, najpierw powinno trochę pochodzić na zbiórki i nabrać wprawy. Dodatkową zaletą jest zwykle niski koszt takiego wyjazdu, a czasem dzieciaki same organizują sobie zbiórkę finansów;) zresztą harcerstwo gorąco polecam w ogóle

No wlasnie czy ktoras Mama wyslala dziecko z empikiem na oboz?albo czy byla moze razem z nimi na takim obozie,iem ze Sa i tego Typu organizowane obozy czyli dla rodzicow z dziecmi;)

Olenka 30+5tc, 1800 gram,43cm.
20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Uczniowie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]