Dzisiaj jest wt lis 13, 2018 5:37 pm

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Maluchy

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Planuje kupić córce (2,5 roku) pierwsze "dorosłe" łóżko.
Chodzi mi o takie takie zwykłe nieskładane, nieduże łóżeczko, z zabezpieczającą barierką( którą będzie można wymontować) żaden tapczan czy kanapę. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone modele?
jaki kupić materac? na co zwrócić uwagę?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

my mamy takie:
http://allegro.pl/lozko-mono-70x160-bar ... 78148.html

i materac pianka kokos :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

http://allegro.pl/baby-beds-lozka-lozko ... 78386.html

tego typu ma moja bratanica, fajne, ale nie jest zbyt szerokie jak dla mnie....

moj ma spore na 2 m dlugosci i szerokie do 100 cm:) co jest plusem:0 ale my nie mamy tradycyjnego-moj ma auto ze swiatlami, do 120 kg, tazke troszke mu posluzy:)

Te drewniane sa dobre:) co pasia pokazuje, myslelismy o takim na poczatku, ale jednak wybralismy cos co posluzy mu na lata w dl i szer

uczeń - synek 2009 :)

aniołeczek Marysieńka 2008.... (*)

a dla tej co nie jest użytkownikiem forum, a interesuje się moim udziałem/życiem na forum środkowy palec

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

My mamy w stylu tego, które pokazała Pasia. Jest b. wygodne.Tylko my mamy z jednej strony barierkę po całej długości ( to błąd, bo cięzko usiąśc na takim łóżku), a z drugej nie mamy jej w ogóle.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Muminek mój syn dostał to łóżko jak miał rok - teraz ma 4,5 i na pewno jeszcze przynajmniej rok będzie z niego korzystał, bo ma jeszcze spory zapas :)
a szkoda nam było miejsca w jego pokoju na wstawianie 2 metrowego łóżka :)
w tym jego łóżku to sama się czasem położę i daje radę, a mam 162 cm wzrostu :) :lol:

za rok planujemy zakupić młodemu łóżko na antresoli, bo pokój mały, a biurko gdzieś trzeba będzie wstawić...
http://allegro.pl/lozko-drewniane-sosno ... 25375.html
http://allegro.pl/lozka-lozko-pietrowe- ... 30904.html

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wiki od jakichś 4 lat śpi w takim łóżeczku :

Obrazek

Jest duże, wygodne - spokojnie dorosła osoba może się na nim wyspać z dzieckiem jeśli zajdzie taka potrzeba 8) no i dla mnie bardzo ładne, pasujące do pokoju dziecinnego. Póki co jeszcze go nie zmieniamy na inne, bo nie ma takiej potrzeby :D

Offline Wyświetl profil  

Największy wybór inspiracji i dziecięcych mebli znajdziemy w sklepach internetowych. Można tam kupić całe zestawy tematyczne mebli. Dla chłopców zestaw piłkarski, rakieta bądź samochód, a dla dziewczynek np zestaw z kotkiem lub z księżniczką.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

my zdecydowaliśmy się własnie zmienić starszej łóżko - znaczy Ona się zdecydowała :) - i kupiliśmy takie rozkładane, rosnące z dzieckiem. w sklepie mieli do niego tez bardzo dobry materac - bo chyba tak na prawdę to liczy się najbardziej.

Offline Wyświetl profil  

A co sądzicie o łóżkach w różnych ciekawych kształtach - statek, autobus, samochód? Bo widziałam ostatnio sporo ciekawych propozycji w sklepie <ciach!/lady_in_red> i zastanawiam się, jak długo takie łóżko służyłoby mojemu, obecnie 4-letniemu, synkowi - w jakim wieku by stwierdził, ze jest ono zbyt dziecinne ;)

Offline Wyświetl profil  

4 letnia córeczka koleżanki ma pokój w stylu księżniczki. Jej łóżko przypomina karetę, na roletach są rozrysowane mury zamku, dywan imituje labirynt. Wszytko razem tworzy ładną całość. Czego nie robi się dla uśmiechu dziecka:). Pokoik jest utrzymany w białej tonacji. Mebelki znalazła w sklepie <spam>

Offline Wyświetl profil  

teraz jest bardzo bogaty wybór łóżeczek dla dzieci niektóre są bardzo śliczne :)

Offline Wyświetl profil  

My już jesteśmy po zakupie i jestem bardzo zadowolona! kupiliśmy łóżeczko. Wybrałam polskiego producenta, produkują meble drewniane, dlatego wiem, że będą trwałe, łóżeczko można przerobić na sofkę, wiec myślę że spokojnie posłuży córce do 5-6 lat. Ma też regulację wysokości. Oprócz porządnego wykonania, wygląda nieziemsko! Połączyliśmy biel z kolorem popielatym:)

Offline Wyświetl profil  

Warto zajrzeć na stronę sklepu meblowego, mają łóżka dla mniejszych i większych, ładne i solidne. Jest w czym wybierać

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Maluchy

Strefa czasowa UTC [letni]