Dzisiaj jest sob wrz 23, 2017 12:59 pm

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Laktacja

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Dziewczyny, przymierzam się do zakupu laktatora. Na pewno chciałabym ręczny, bo jak już , to będę używać sporadycznie - np. w razie wyjścia bez dziecka, czasami, gdy przeciągnie mi się praca (mam nienormowane godziny, mogę być dużo w domu z Małą).
Jakie firmy polecacie? Zależy mi, żeby dobrze odciągał mleko i delikatnie - bo przy pierwszej córce miałam pożyczony jakiś "nie markowy" i nic nie udało mi się ściągać i bolały mnie sutki :(

Z góry dzięki za odpowiedzi :*

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

Canpol Basic 38 zł tak samo działa jak te markowe.Nie kupuj tłokowego ani z pompką bo się zameczysz.Ją mam tommee tippee ale był drogi, bo zależało mi na butelce i pojemniku.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

ja mam reczny Avent.
elektryczny jesli zajdzie potrzeba to wypozycze :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Moderator
Awatar użytkownika

black_cherry też miałam aventa przy pierwszej, ale butelka nam nie podrasowała. Teraz nie chciałam ryzykować. Laktator jak laktator ten co podałam mój i twój tak samo sie sprawdzą, różnią sie cena i dodatkami.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Fifolek ja mam po pierwszej ciazy,dlatego nie wydaje zbednie pieniedzy
masz racje- roznia sie dodatkami.
avent miał tyle butelek ze do dzis zostały mi nówki sztuki, smoczek, szczotkę do czyszczenia..

żebył zachwycac sie nim "och i ach" to nie ale narzekac tez nie moge.
lepsze sa eletryczne tylko nie wiem jak bedzie z laktacja wiec po co mam wydawac.
mąż wypozyczy na pare dni a potem sie najwyzej kupi.
ciekawe jak sie sprawuje elektryczny z Canpola?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Madzia1990 pisze:
Dziewczyny, przymierzam się do zakupu laktatora. Na pewno chciałabym ręczny, bo jak już , to będę używać sporadycznie - np. w razie wyjścia bez dziecka, czasami, gdy przeciągnie mi się praca (mam nienormowane godziny, mogę być dużo w domu z Małą).
Jakie firmy polecacie? Zależy mi, żeby dobrze odciągał mleko i delikatnie - bo przy pierwszej córce miałam pożyczony jakiś "nie markowy" i nic nie udało mi się ściągać i bolały mnie sutki :(

Z góry dzięki za odpowiedzi :*

Madzia ja polecam Ci laktator ręczny z Chicco Natural Feeling. Miałam go przy pierwszym dziecku i sprawdziłsię super :) Wybierałam długo, czytałam dużo opinii i dlatego wybór padł na niego :) Łatwy w użyciu, delikatny, dobrze dopasowywał się do piersi :) Koleżanki też mi go polecały :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Madzia ja też szukałam takiego laktatora, byłam nastawiona na karmienie piersią, no ale właśnie były sytuacje gdzie musiałam odciągnąć mleko. I po wielu godzinach spędzonych na forach internetowych oraz po oponiach znajomych koleżanek, zdecydowałam się na laktator z Chicco. I od razu zakupiłam ich butelki bo są kompatybilne. Ta część która przysysa się do piersi jest delikatna, i nie smierdzi plastikiem, a jedna kumpela właśnie taki miała, nie pamiętam już firmy. Wcale nie trzeba się namęczyć, żeby odciągnąć mleczko :) Bardzo sprawnie mi to szło, oczywiście za którymś tam razem :p

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Laktacja

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]