Dzisiaj jest czw lis 23, 2017 5:25 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Laktacja

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Sluchajcie ja tez mam podobny problem od 2 tygodni moj 1.5miesieczny synek tez podobnie sie zachowuje.Zje jednego cycusia bo zapewne jest glodny a przy drugim zlosci sie i placze nie wiem dlaczego.W dniu zdaza sie to bardzo czesto :( Na poczadku myslalam ze to smak mleka lub kolka ale to nie to i plakalam razem znim bo nie wiedzialam dlaczego on sie tak zlosci.Chcialam tez podac mu cherbatke do picia gdy se tak zloscil przy cycku ale cherbatki tez nie chcial i plakal.Prubowalam tez zmienic pozycje ale to tez nic nie daje.Juz sama nie wiem dlaczego i zkad takie zachowanie :( Co o tym myslicie :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

http://www.skarb-matki.pl/index.php/wzm ... esniowe-2/ :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

fifolek13 pisze:
http://www.skarb-matki.pl/index.php/wzmozone-napiecie-miesniowe-2/ :wink:

rewelacyjny i jakie wyraźne obrazki :D

ja jestem mamą dziecka z wnm moje nie stawiało oporów przy karmieniu, nie mniej wiem, ze wielu dzieci z którymi mijałam się pod salą ćwiczeń taki objaw towarzyszył

jest jeszcze inny aspekt, mój syn ma ulubionego cycusia i miewa humory tylko na ten jeden z drugiego nie zje dopóki się od niego nie odobrazi, bywa, ze trwa to kilka dni, ale w końcu się z nim przeprasza

aha ja karmię na leżąco, znacząca poprawa w tym samym czasie masuję jego dłonie, bo dzieci z wnm mają problem z otwarciem dłoni, masaż nie zaszkodzi nawet jeśli to nie jest wnm :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Kika karmisz na lezaco ja tez i a mam pytanie jak karmisz to w jakiej pozycje jest Twoja dzidzia lezy na pleckach czy na boku?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

na pleckach, ale czasami ma humor żeby na boczek sie położyć, i wtedy tak je, ale odbekanie dłuzej zajmuje, albo to przypadek, wróciły też kolki, ale to dlatego, ze on wariuje przy jedzeniu jak nie jest mocno głodny, jest na etapie ćwiczenia przewracania się na boczki i z plecków na brzuszek, to zew nie do opanowania :wink:

ale przede wszystkim leży na pleckach

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wlasnie moj synek wariuje jak juz troszke poje i sie naje choc nie zawsze tak jest a kiedy go odstawiam od cycusia smieje sie :) Czasami ma takie chumory ale wydaje mi sie ze to nie jest wzmozone napiecie miesniowe... My jestesmy na etapie poczadkowym wkoncu to 2 miesiac :)

Offline Wyświetl profil  

witam,
widzę, że wątek dawno nie poruszany. Ja tu zaglądałam, bo problem dotyczy od pół miesiąca i mnie. Moje 3.miesięczne dzieciątko lubi possać pierś tylko w nocy, a w dzień czasami jest tragedia.
niedawno chorowałam razem z córcią i więcej dokarmiałam niż zwykle, i to był duży błąd, bo laktacja prawie zanikła. Teraz staram się ją przywrócić. Chciałam podzielić się ciekawym artykułem, który znalazłam:
<link>
u mnie sprawdza się w 100%.
pozdrowienia dla wszystkich mam :)

edytowano/fifolek13

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Laktacja

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]