Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 5:49 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość

mam pytanie do tych z was ktore juz uzywaly kremow na rozstepy albo slyszaly o jakims dobrym-jaki polecacie?zastanawiam sie nad kremem firmy Mustela tylko nie wiem czy jest wart swojej ceny(ok 105 zl).Dodam ,ze jeszcze nie mam rozstepów lecz obawiam sie ze sie bez nich nie obedzie jezeli moj brzuszek bedzie powiekszalw takim tempie jak do tej pory :oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Justysia
Ja prawie od poczatku ciązy stosuje Mustele, opakowanie starcza mi na 1,5 - 2 miesiące. Na brzuszku nie wyszły mi roztępy, ale na piersiach niestety tak, bo w krótkim czasie koło 20 tygodnia ciązy piersi bardzo szybko mi urosły z rozmiaru B do D, a wynikiem tego są brzydkie roztępy. Wydaje mi się że od kremu niewiele zależy, jeżeli masz skłoność do roztepów to wyjdą. Ale życzę Ci aby nic takiego się nie stało.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja też się boję rozstępów :). Teraz używam tylko oliwki i jak narazie nic mi się nie dzieje. Chociaż piersi w ciągu kilku dni urosły mi z rozmiaru B do E :oops: i jakoś nic mi się nie pojawiło na nich.
Niemniej jednak jakiś krem muszę zaszcząć używać więc też przyłączam się do pytania JAKI? W sklepach w ogóle mam problem ze znalezieniem jakiegokolwiek. Gdzie kupujecie kremy w drogeriach czy w aptekach?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzieki za odp. dziewczynki :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja również polecam Mustele, używałam ją od początku ciąży i nie mam ani jednego rozstępu. Nie wiem czy to dzięki temu kremowi ale jestem zadowolona i polecam.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja uzywalam przez cala ciaze kremu fissan, na brzuchu rozstepow nie mam, ale za to na posladkach tak, a smarowalam i brzuch i posladki, a brzuch mialam naprawde wielki, wiec nie wiem czy kremy na rozstepy dzialaja. wydaje mi sie ze to zalezy od skory.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja używałam Fissan ale zaczęła mnie swędzić skóra, odstawiłam i już nie swędzi. na razie używam oliwki dla dzieci :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja teraz przerzuciłam się na oliwkę dla dzieci....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No czesc dziewczeta! ja uzywalam oliwki az do momentu jak lekarz mi powiedzial ze oliwka jest dla dzieci a nie dla kobiet w ciazy! :?
potem wyskoczyly mi plamki na ciele po oliwce a potem gdy ja odstawilam skura zaczela byc sucha i sie trosze luszczyc :shock:
wiec oliwke nie uwazam za dobry pomysl a lekarz powiedzial ze sa kremy dla kobiet w ciazy wiec je powinno sie uzywac a oliwke zostawic dla dzidzi :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no może rzeczywiście z tą oliwką nie jest najlepszy pomysły, no ale boję się że kupię inny krem i też będzie mnie skóra swędziała.:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

O oliwce slyszalam ze czesto uczula zwlaszcza ta z J&J, one nawilzaja tylko powirzchownie

Ja uzywam jak narazie kremu Fissan, skora jest po nim fajnie nawilzona, smaruje sie tylko wieczorem a nastepny dzien nadal jest nawilzona tylko szlak mnie trafia jak mam sie tym smarowac bo jest strasznie tluste i kiepsko sie wchlania, jezeli ktos jest cierpliwy to polecam
a cena jest bardzo przystepna od 19 do 24 zl w aptece

Starcza na ok miesiac

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Uzywam Fissanu i poki co dziala super - przynajmniej jesli chodzi o nawilzanie i nadawanie elastycznosci skorze. A rozstepy - jesli maja byc beda i uzywanie kremu nie zapobiegnie im w 100%. Jednak stosowac warto, zeby zminimaliowac ryzyko.

Fissan starcza mi na miesiac, przy stosowaniu raz na dzien minimum. Kupilam go w Makro - duza oszczednosc 16zl/100ml (22.50 w aptece). Przez pewnien okres luszczyla mi sie skora, wiec uzywalam go na zmiane z kremem Nivea - to polaczenie jes idealne dla mojej skory.

Jesli chodzi o cierpliwosc przy nakladaniu - ta wada jest jego zaleta, bo trzeba wykonac niezbedny masaz, ktory jest dla skory bardzo dobry :)

Oliwka odpada - jak pisaly dziewczyny przede mna. Uzywalam na poczatku, jak tylko brzuszek zaczal rosnac to skora zrobila sie bardzo nieprzyjemnie napieta.

Nie ma niestety preparatu idealnego, kazdy musi wybraz cos dla siebie. Ja Fissan polecam, cena przyzwoita, nie ryzykuje sie ze 100zl zostanie wydana na marne, bo o Musteli tez rozne opinie czyatalam.
Krem Ziaji tez jest bardzo chwalony i niedrogi - ale ja zostaje przy Fissanie z dodatkiem zwyklego kremu nivea w razie potrzeby.

Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

stosowałam PHARMAERIS i byłam zadowolona...
teraz mam MUSTALA i hmm, jak dla mnie za TŁUSTA i ŚMIERDZI niesamowicie... cały czas czuje na skórze "tłuszcz"...

jak mi sie skończy kupię znów PHARMAERIS... i będę czekać na nowego CLARINSA (teraz mają oliwkę a wejdzie w lutym/marcu krem)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja kupiłam sobie ostatnio zestaw dla kobiet w ciązy Soraya. Krem ma ładny zapach, dobrze się rozsmarowuje i nie jest zbytnio tłusty. A czy skuteczny??? tego nie wiem. Do tego jest krem na celulitis. Niestety zaczęłam mieć z nim ostatnio problem pomimo tego, że wcześniej nie miałam :(.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: aknoli
Awatar użytkownika

hej!jestem w 30tygodniu ciązy od 3miesiaca uzywam fissan i mam tylko kilka małych rozstępów na piersiach,ale mam nadizeje ze da sie je pozniej zlikwidowac :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: aknoli
Awatar użytkownika

pomyłak miało byc 36 tydzień wiec juz finisz!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja zakupilam Mustele do piersi, a do ud, posladkow i brzucha Gerbera (wiecej go schodzi, a cena jest przystepna).
Jedno jest pewne- tych kremow trzeba uzywac regularnie jeszcze zanim skora zacznie sie na dobre rozciagac. Ja smaruje sie codziennie od 2 miesiaca ciazy.
Zobaczymy co to da :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć mamuski. Ja jestem co prawda dopiero w 7 tc, ale już zaczęłam stosować krem na rozstępy, bo nie stety moja skóra ma ogromne skłonności do ich powstawania. Mam rozstępy na udach i pośladkach jeszcze z okresu dojrzewania, a jestem osobą drobnej budowy. Ale do rzeczy...Używam kremu przeciw rozstępom firmy Eveline. Nie mogę jeszcze stwierdzić jego skuteczności, ale z innych kosmetyków tej firmy byłam bardzo zadowolona. Koszt ok. 13 zł. Dostałam także w aptece próbki kremu Elasti-Q. Bardzo dobrze sie wchłania i niwilża skórę. Niestety nie znam jeszcze ceny.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dla mnie Mustela jest malo tlusta! Chodzi przeciez o to aby natluscic skore. Oliwki nie wnikaja gleboko ale rzaden krem tego nie robi!
Mam rowniez olejek Clariensa, rewelacyjny, stosuje sie go podczas kapieli. zostawia lekko ltusta skore, przyjemnie pachnie, ale drogi jest :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja używam krem Fissan rano, fakt nie drogi i dobrze nawilża, brzuszek, boki, uda, posladki i piersi. a oprócz tego kremu używam też oliwki na noc, jak dla mnie mam wrażenie ze dobrze natłuszcza mi skóre. mnie nic ani po kremi ani po oliwce nie swedzi, wiec nie szukam czegos innego na zmiane. znam koleżanki które tylko oliwki używały i rozstępów nie miały. a są też takie które używały same drogie kosmetyki a roztępy ich nie ominęły. chyba nie ma reguły!!

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 247 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]