Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 5:50 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 222, 223, 224, 225, 226  Następna
Autor Wiadomość

nieźle, sprawdze

Offline Wyświetl profil  

Ja po ciąży miałam sporą nadwagę. Jak normalnie wahało się w granicach 40-45kg tak po ciąży miałam ponad 60 :/. Strasznie zle się z tym czułam.Próbowałam różnie się ubierać ale zawsze było widać dodatkowe kilogramy nawet wypróbowałam modę ciążową Słuchajcie to nic nie dało wszystko wyglądało na mnie zle. Dziecko dokazywało ja byłam zmęczona i nie miałam czasu na gotowanie wszystko stawało się coraz gorsze. Teraz mam 65kg i nie wiem już co robić macie jakieś rady ? Ktoś był w takiej sytuacji ? Dodam że wcześniej nie miałam z tym problemów.

Offline Wyświetl profil  

Paulinna a ile masz wzrostu?

Ja zaczynałam ciążę z 70 kg, doszło 22, po porodzie zeszło 12, zostało 10... Myślę co z nimi zrobić i kiedy zacząć ćwiczyć, jestem po cc 2 tyg.
W poprzedniej ciąży nie martwilam się zbytnio i samo szybko zeszło aż 26kg, o 6 więcej niż przybyło. Ale byłam dużo mlodsza.

Offline Wyświetl profil  

Ja już się boję jak zgubię te kilogramy... Zaczynałam ciążę z wagą 62, teraz mam 72 a jeszcze 2,5 miesiąca do końca... Masakra... Ale jak szybko tylko będę mogła wprowadzam plan naprawczy... wracam na siłownię, znowu codziennie będę biegać, przestaje jeść kolacje:) I jakoś damy radę;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

dobrzynka dzięki wizytom na siłowni waga może dodatkowo wzrosnąć - chodzi o rozrost mięśni, one też ważą. Ale przy codziennym bieganiu zrzucisz w okamgnieniu! Sama zrzuciłam po ciąży biegając. A najlepsze, że całe życie nienawidziłam biegać! Dopiero po ciąży nauczyłam się, jak to robić, aby się nie zasapać, nie zamęczyć, a mieć z tego przyjemność i korzyści.

Tym razem też zacznę od biegania.
W domu zatroszczę się natomiast o mięśnie brzucha. Na pewno codzienne ćwiczenia.
Może za jakiś czas dojdzie basen. Wiem, że się uda, bo i za pierwszym razem się udało.
Trzymam za Was kciuki, dziewczyny.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Łobuz racja że dzięki wizytom na siłowni waga może wzrastać... bo wzrasta tkanka mięśniowa ale napewno spada tkanka tłuszczowa i o to przede wszystkim ważyy. Przed ciążą nie ważyłam mało ale byłam RACZEJ szczupła, miałam wyrzeźbione ciało i dzięki bieganiu i dzięki siłowni :) A na siłowni ćwiczyć uwielbiam i jeszcze bardziej bieganie. Niemogę się doczekac kiedy będę mogła wrócić na siłownię i do biegania :) Teraz w ciąży mam mało ruchu, tylko kilka km dziennie spacerów i raz-dwa razy w tygodniu basen. I brakuje tego sportu:( ale jeszcze trochęę :)

Damy radę :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

dobrzynka ja tez jestem przyzwyczajona do regularnego sportu w życiu, dlatego w tej ciąży nie zrezygnowałam z niego tak łatwo, jak w poprzedniej. :wink:
Też pływam, a po porodzie i połogu chcę znów zacząć sobie truchtać, przynajmniej 2x w tygodniu. To naprawdę świetny sposób na zrzucenie zbędnych kg i wyrzeźbienie sylwetki. No i na relaks. :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Łobuz ja biegam 5 razy w tygodniu (czasem 6) tzn biegałam przed ciążą:) Ja uwielbiam biegać - nie wyobrażam sobie nie biegać. Uwielbiam to pozytywne zmęczenie po bieganiu które mimo wszystko dodaje energii i chęci do życia :)))

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

"Trochę" mnie nie było i co ja widzę? - Łobuz gratulacje najserdeczniejsze!!!

Mało mam czasu na kompa ale muszę do was pozaglądać bo mam 7 powodów :p dokładniej 7kg powodów ;) Wszystko co schudłam przed ciążą znowu się do mnie przykleiło :oops:
A bebech mam jak w 7 miesiącu :oops:
Wiem, że moja wina bo się słodyczami objadałam :oops: ale jak człowiek od 8 miesięcy się wyspać nie może to skądś siły musi brać ;)
Na razie zmobilizował mnie post i liczę na jakieś efekty uboczne ;)
No i wiosna się zaczęła i targanie "małej" po placu zabaw... :)

Pozdrawiam cieplutko!

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

elf dziękuję. :)
Po porodzie i połogu też zaczynam walkę! :wink:

A dlaczego aż 8 m-cy nie mogłaś się wyspać??

dobrzynka aż tyle nie biegam... Przy 5-6 treningach tygodniowo chyba bym... zniknęła zupełnie! :lol:
Dziś robiłam porządek w szafce z obuwiem i z tęsknotą zerkałam na moje adidaski do biegania...
Ale nic - jeszcze się przydadzą! :wink:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej laski

Anula ty na Dukanie jesteś ? Podział na fazy z Dukanem mi się kojarzy.

Potrzebuję motywacji,najlepiej w sporych ilościach...kto łaska :wink:

Od 3 miesiecy siłownia 2 do max 3 razy w tygodniu plus sauna,od 1,5 tygodnia Mel.B abs i ćwiczenia na pośladki.Dziś pierwszy Skalpel Chodakowskiej.

Nie liczę na cuda,nie trzymam diety.Nie mam warunków na jedzenie regularnych posiłków,przy tych dwóch max 3 na które mam czas (w biegu na ogół) staram się jeść mało ale...o ile w ciągu dnia się udaje nadrabiam wieczorem.
Zasada nie jeść po 18 się nie sprawdzi ponieważ ok 19 dopiero wracam do domu,po dosyć intensywnym dniu mój organizm potrzebuje czegoś treściwego :roll:

Któraś z was ćwiczy z Chodakowską ?
Fejsa zasypują pochwały ale chciałabym wiedzieć jakie są wasze opinie.Chwilowo mamy Chodakowska bum.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Łobuz- o ile pierwsza córa szybko zaczęła przesypiać nocki to druga dba o to, żebym nie miała niedosytu karmienia piersią i przytulania ;) szczególnie w nocy :p 3 godziny nieprzerwanego snu uważam za dobry wynik, bo bywają nocki, że wstaje co dwie godziny albo co godzinę... Nawet jak się kaszy na noc naje to cycuś musi być i basta ;) zdarza jej się przespać np. 7 godzin (tzn. zdarzyło kilka razy :lol:) ale niestety licząc np. od 19tej więc jak ja mam możliwość zanąć 21-22 to niewiele mi z tych 7 zostaje...

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Ja również niebawem zaczynam treningi. Mam ochotę na skalpel, wiele koleżanek zachwalało te programy Chodakowskiej. Myślicie, że waerto?

Offline Wyświetl profil  

neci82 pisze:
Hej laski
Fejsa zasypują pochwały ale chciałabym wiedzieć jakie są wasze opinie.Chwilowo mamy Chodakowska bum.

Ćwiczyłam z bardzo ładnym efektem, więc polecam. Teraz przerzuciłam się na Mel B, bo chwilowo Chodakowska mi się znudziła. Ale pewnie do niej wrócę.

Offline Wyświetl profil  

Same ćwiczenia bez diety chyba nie wiele pomogą prawda? macie może jakąś sprawdzoną?:)

Offline Wyświetl profil  

laurapek pisze:
neci82 pisze:
Hej laski

Ćwiczyłam z bardzo ładnym efektem, więc polecam. Teraz przerzuciłam się na Mel B, bo chwilowo Chodakowska mi się znudziła. Ale pewnie do niej wrócę.

Mnie Chodakowska jakoś odrzuca. Nie podoba mi się ani jej sylwetka, ani twarz. Zdecydowanie wolę Mel B. czy Anię Lewandowską

Offline Wyświetl profil  

A ja ćwiczę z Chodakowską :D Bardzo lubię jej programy . Mój ulubiony to skalpel i turbo wyzwanie :D Teraz czekam na przesyłkę, zamówiłam sobie program bikini :)

Offline Wyświetl profil  

Dziewczyny, świetny wątek!

Offline Wyświetl profil  

Gratuluję wam wytrwałości!! :jk;:

Offline Wyświetl profil  

Tez zabieram się za siebie! Mam zamiar do wakacji schudnąć i w końcu pokazać się w stroju kąpielowym na plaży. Mam nadzieję, że mi się uda...

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 222, 223, 224, 225, 226  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]