Dzisiaj jest pn lis 20, 2017 5:29 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

no własnie tego sie nie przezwycięzy taki jest genotyp i mozna walczyc ale to jak mówis z gra nie warta swieczki poprostu tzreba okiełznac zarost , jakoś facetowi powiedziec o ile nie wie bo jest i tak( oczywiscie nie wszystko tylko taka prawde która on przełknie0 a jak koca to wszystko przełknie) pinceta twój przyjaciel inne biora błyszczyki fluidy na bezludna wyspe a my pincetka golarka i cóz zycie ludzie maja naprawde owazne choroby a to nie przeszkadza zyć ...trzeba jakos kochac siebie j o!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tez brałm Dianę 35, ale żadnego efektu nie było. Robiłam badania hormonalne i testosteronu nie mam w nadmiarze, więc u mnie to nie na tle chorobowym tylko taka moja "uroda" :cry:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ewelinka212 pisze:
no własnie tego sie nie przezwycięzy taki jest genotyp i mozna walczyc ale to jak mówis z gra nie warta swieczki poprostu tzreba okiełznac zarost , jakoś facetowi powiedziec o ile nie wie bo jest i tak( oczywiscie nie wszystko tylko taka prawde która on przełknie0 a jak koca to wszystko przełknie) pinceta twój przyjaciel inne biora błyszczyki fluidy na bezludna wyspe a my pincetka golarka i cóz zycie ludzie maja naprawde owazne choroby a to nie przeszkadza zyć ...trzeba jakos kochac siebie j o!

bardzo spodobalo mi sie to co napisalas....buziaki dla ciebie:))) :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ohh...dziekuje gajdaania
:oops:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Diane... jasny gwint :twisted: Jak tylko zaczęłam obrastać (ok 15 rż) przepisał mi to g#%$@ dermatolog. Skutkiem było paskudne samopoczucie i oczywiście zero pomocy w kwestii "włosowej". Próbowałam już wszystkiego, oprócz laseru i nie jestem zachwycona żadną metodą. Od ponad roku robię się woskiem (u kosmetyczki) i jest średnio, ale zdecydowanie lepiej niż po brzytwie. Nie da się też wystawić kosmetyczce wszystkiego :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam. Pytanie glownie do dziewczyn z nadmiernym owlosieniem. Jezeli juz zaszlyscie w ciaze jak sobie radzicie z wloskami? Gdzie najwiecej ich macie? Czy po urodzeniu dziecka normalnie karmicie piersia (nawet jezeli macie rowniez na nich wloski) czy jakos je z piersi usuwacie, zeby dziecku nie przeszkadzaly, oraz ze wzgledu na wstyd przed innymi? Ja sie troche tego obawiam, tzn jezeli zajde w ciaze jak bede karmila dziecko (poniewaz sama jestem nadmiernie owlosiona - piersi i dekolt rowniez). Bardzo prosze o komentarz i z gory dziekuje. Pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Chciałam odświeżyć temat, bo chyba jest dość istotny. Czy po prawie 3 latach nadal borykacie się z tym samym problemem? Czy może coś się zmieniło w tej kwestii? Jak sobie radzicie z nadmiernym owłosieniem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ech, ja tez sie wpisuje :roll:

W ciazy stosowalam to samo co zwykle, czyli nogi gole, was woskiem, okolice bikini kremem, reszta peseta (rece tylko okazjonanie kremem).
Nawet sie nie zastanawialam czy mozna krem depilujacy w ciazy :oops:

Mam depilator, ale nie moge sie zmusic do uzywania go, poza tym klaki tak mi wrastaly, ze i tak w spodniach musialam chodzic.

Pozdrawiam wszystkie towarzyszki niedoli :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja się ciągle miotam pomiędzy depilatorem a golarką.. wosk u kosmetyczki za drogi... kremów nie lubię...
nie wiem, może lepszy depilator? bo ma stary jak świat i jak próbowałam siostry depilatora, to rzeczywiście lepiej..

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A stosujecie jakieś peelingi na te wrastające włosy? Mnie zawsze pomagają po depilacji. Teraz się zastanawiam czy nie złożyć wizyty endokrynologowi i nie poprosić o jakąś pomoc. Czytałam na zagranicznych stronach o leku w postaci kremu - Vaniqa. Od niedawna jest dostępny w Polsce i ma całkiem niezłe opinie na zachodzie. Może jako wspomaganie do kuracji hormonalnej mi lekarz go przepisze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja mam ten sam problem..
Mam 25 lat i coraz więcej włosków na brodzie, piersiach i tzn baczki 8) ..masakra!
W przyszłym tyg wybieram się do lekarza...na razie nie robiłam żadnych badań...
Czy przez nadmierne owłosienie miałyście problem z zajściem w ciąże?
Czy macie chorą tarczycę ...i czy nadmierne owłosienie może być objawem tarczycy?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam, i ja niestety mam problem z kłaczurami, niecierpię tego, to największy mój problem, najbardziej mnie wkurza ze po jakiejkolwiek metodzie mam pełno krostek, śladów, niby włoska nie ma ale miejsce w którym był widać taka cholerną małą kropeczkę( to przy goleniu). Ja mam żylaki, po ciąży mi zostało, więc moje nogi teraz w ogóle tylko w rajstopach kryjących

Czy ktoś stosował pastę cukrowa? Mam ochotę z jednej strony, a z drugiej mi sie nie chce bo czytalam że to tak z 2 godz na nogi trzeba poświęcić i coś mi sie wydaje że ukleje się cała, łazienka będzie klejąca, a efekt będzie taki sobie, (wybaczcie mam dziś marudzący nastrój)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja akurat nie uzywalam pasty cukrowej, tylko wosk, ale to na twarzy - reszta maszynka do golenia...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

o to i ja się dołączam do grona owłosionych ;)

Walczę lata juz z tym paskudztwem... :evil: lato uwielbiam, tylko ze wyjscie na plażę to masakra dla mnie, bo nawet jak się ogolę (bikini) to i tak zostają kropki po włosach, i tak widać to choerstwo :evil: Efekt jest taki, że od lat się nie kąpałam w morzu,jeziorze...... No czasmi jak ręcznik bisko wody położyłam, ciemno już było. Ogólnie uchodziłam za lubiącą się na brzuchu opalać (wiecie dlaczego)

Pianki do depilacji też rozpuszczały włosy, ale zostawiały przy skórze kropki więc i tak wszystko było widoczne.

Byłam w końcu na laserze, ból duzy, ale ponieważ od lat wiem,że pewie tylko to mnie od tych kłaczysków uratuje to i to dałam rade przejść. I 2 miesiące byłam gładziutka....Nic....... matko, nie da się tego porównać z niczym :puk: Były ciemne kropki po wypalonych włosach, ale być muszą, maleńkie, po następnych ma być lepiej. Nawet na nast zabieg pojechałam, ale okazało się, że miesiąc po solarium jeszcze jestem "tam" opalona i za 2 tyg próbuje ponownie.
Do tego wąsy i broda robiłam juz4 razy chyab. latem już nie, więc mam nadzieję ze to ostatni zabieg na twarzy jesienia będzie. A z bikni powalczę troche, bo już wiem czym , hehehe

pozdrawiam owłosione ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Potwierdzam słowa szanownej przedmówczyni :wink: Dla mnie laser był i jest wybawieniem. Jestem brunetką, a więc problem mam widoczny i mocny. Rozprawienie się z włoskami na brodzie zajęło mi, niestety, dwa lata, ale w tej chwili mam spokój. Teraz kończę zwalczanie bikini (miałam 4 zabiegi i pójdę na jeszcze jeden dla pewności), a dodatkowo robię pachy i całe nogi.
Efekt murowany, nareszcie nie muszę latać z maszynką do golenia i jechać z koksem przed każdym wyjściem na basen. Na wosk byłam uczulona, depilatora kupionego jeszcze na studiach nie mogłam zdzierżyć (ten ból!!!), a do pianek i innych specyfików nie miałam cierpliwości.

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------
['] ['] ['] ['] ['] (2007- 2011)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Co jaki czas można powtarzać te zabiegi laserowe?

Ajsi Jakie koszty???

goya U Ciebie pamiętam taniutko to wychodziło!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

zlota teraz za bikini praktycznie cale z paseczkiem "jakby go nie było wcale" ;) 200 zł płacę.
Pol wypalty nawet bym oddala bez wahania by sie dziadostwa pozbyc :P:

Złota bikini kazala wrocic najwczesniej po 3 m-cach

Ajsi jak bikini wyglada po 4 razach>?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Złota, Goya ja mam pakiet bikini plus pachy i za komplet płacę 350zł. Po czterech razach zostały mi pojedyńcze paskudztwa, które zamierzam wybić w przyszłym tygodniu :lol: a zabiegi powtarzam średnio co 5-6 tygodni, w międzyczasie idę na konsultację odnośnie stanu wypadania włosków i wtedy kosmetyczka decyduje, kiedy następny zabieg.
Ze względu na moje ciągłe staranka muszę się wstrzelić pomiędzy @ a owu, bo po owulacji unikam naświetlania (a nuż jakaś maleńka fasolinka dostałaby wiązką lasera po oczach...!

Goya i mam to samo- każdą kasę dałabym na laser. Kto nie walczył z kłakami, ten tego nigdy nie zrozumie :evil:

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Goya Ajsi Rozumiem, że to ceny za jeden zabieg? Faktycznie nie są to jakieś przerażające koszta. Tylko cholera ja tak często w PL nie jestem :? Ja bym tak mogła dwa razy w roku :hm: W UK chyba o wiele drożej by to wyszło, ale muszę to jeszcze sprawdzić :roll:
Dzięki za info dziewczyny!!!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Złota tak, tyle płaciłam za bikini plus pachy, ale ja zaczynałam zabiegi dobre półtora roku temu i wtedy było znacznie drożej. Teraz, w tym samym gabinecie, mam co chwilę promocje i np. za jedną nogę od kolan w dół płacę stówę. Tyle samo za nogę od kolana w górę. TRzy lata temu kosmetyczka miała w cenniku 500zł za JEDNĄ nogę i o mało nie zeszłam wtedy na zawał.

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]