Dzisiaj jest sob paź 19, 2019 10:54 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
1 żółta kartka

Hej Wam!
Od pewnego czasu bardzo dużo czytam o kosmetykach i dowiedziałam się naprawdę rzeczy dziwnych, chodzi mi głównie o składy kosmetyków i to jakie przeróżne rzeczy się w nich znajdują... Co sądzicie o dermokosmetykach, macie jakieś ulubione i sprawdzone, fajna i pomocna byłaby taka baza preparatów, które są dobre i dlaczego. Co w ogóle myślicie o takich?

:?: :?: :?: :?:

Offline Wyświetl profil  

Ja od pewnego czasu używam tylko kosmetyki naturalne. Polecam spróbować mnie przekonały ich niesamowite aromatyczne zapachy.

Offline Wyświetl profil  

Ja również starałam się w ciąży malować, jednak robić to bardzo delikatnie. Jak każda ciężarna kobieta wie, kosmetyki w ciąży nie są za szczególnie potrzebne. Najbardziej w tym przypadku podpasował mi puder i starałam się naprawdę nie za wiele go nakładać. Cera jest i tak bardzo delikatna, jednak czasami fajnie po prostu zrobić sobie makijaż :)

Offline Wyświetl profil  

Mam bardzo wrażliwą skórę, z mieszanym typem cery. Policzki mi się przesuszają i mają popękane naczynka, a "linia T" to problem z wypryskami. Kupowałam przeróżne kosmetyki, ale dopiero poprawę dały naturalne olejki. Uważam, że nie ma delikatniejszych produktów:)

Offline Wyświetl profil  

ja uzywam dermokosmetyków, bo mam alergiczną skórę

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ja nie używam dermokosmetyków, tylko naturalnych. Kremy zastąpiłam już różnej maści olejkami, szampon mam ziołowy, bez mocnych detergnetów, przeżuciłam się też na naturalne mydła. Używam takich, bo na co dzień żyjemy w mega skażonym środowisku, to po co dodatkowo jeszcze nakładać chemikalia na skórę

Offline Wyświetl profil  

Niestety ja również nie mam sprawdzonych kosmetyków.. bardzo zależy mi na znalezieniu odpowiednich kremów dla mojej suchej cery.

Offline Wyświetl profil  

Mi też ciężko znaleźć dobre kosmetyki, ale wiecie co? Od dwóch tygodni testuję nowe kosmetyki. Kupiłam je z myślą o moim drugim dziecku, które niebawem przyjdzie na świat, bo są w 100% naturalne, ale na opakowaniach jest napisane, że to kosmetyki idealne równie dla kobiet. Zaczęłam testować z ciekawości i jestem zadowolona. Są delikatne, dobrze oczyszczają, a krem nawilża i nie zapycha mojej tłustej cery :)

Offline Wyświetl profil  

Od początku stosowałam polecane dla dziecka olejki różnych znanych marek, ale szybko okazało się, że Jasiu ma na nie uczelnie. Przez pewien czas lekarz zalecił stosowanie jedynie wody do mycia, a później wprowadziliśmy do pielęgnacji kosmetyki naturalne dla dzieci i okazały się strzałem w dziesiątkę :) już od 2 miesięcy nie było problemu z żadnymi odparzeniami, pokrzywkami ani bólem Jasia :) Trzeba tylko dokładnie sprawdzać skład.

Offline Wyświetl profil  

ja lubię polskie naturalne kosmetyki, jest ich bardzo dużo, więc każdy może znaleźć coś dla siebie, np. sylveco, resibo do pielęgnacji, czy annabelle do makijażu

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC [letni]