Dzisiaj jest czw lut 22, 2018 8:31 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

nie przepadam za kremem Nivea. W skłądzie ma praktyznie na drugim miejscu olej mineralny tak więc jest to największy zapychacz pod słońcem, I przez ten olej mineralny praktycznie nie nawilża.

Ze swojej strony sugeruje kupić sobie jakiś krem z naturalnym składem. Takie są o wiele lepsze jeśli chcecie aby krem rzeczywiście miał działanie przeciwzmarszczkowe. Polecam szczególnie serum do twarzy ..., w ktorym jakiś czas temu po prostu się zakochałam.
Pomimo wysokiej ceny stwierdzam że warto było je kupić.
Serum szybko się wchłania Spłyca zmarszczki i nieco wygładza ale trzeba troche stosować aby było działanie. Co najważniejsze to działaie jest i jest to pierwszy kosmetyk, tóry stosowałam i który ma taki efekt !
,skóra wydaje się bardziej elastyczna miła w dotyku
zapach prawie nie wyczuwalny

Offline Wyświetl profil  

Moje kochanie uznaje jedynie kremy <ciach!>, a jej faworyt <ciach!>. Nie muszę się przejmować prezentami na uro czy rocznicę, jeżeli akurat kończy się zapas.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Słuchajcie odkryłam nową markę w której totalnie się zakochałam. Chodzi tutaj o firmę <reklama>. Do tej pory moim foworytem był krem z <reklama>, ale teraz nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez krem ultranawilżającego właśnie z <reklama>. Polecam całym serduchem.

Offline Wyświetl profil  

ja korzystam z obojętnie jakich kremów, nie skupiam się na tym, ważne, żeby był tani i dobrze natłuszczał skóre, bo mam strasznie wysuszoną

Offline Wyświetl profil  

To noże mocne nawilżenie sę przyda? Apteczny Cetaphil sie u mnie sprawdza. A jak brakuje natłuszczenia to na cetaphil na noc nakładam olej lniany, super nawilża buzię.

Offline Wyświetl profil  

Serum do twarzy richevon :

Naturalne, super skład
dobrze się wchłania
nie zostawia lepkiej warstwy i się nie roluje tak wiec bardzo dobrze nadaje się pod makijaż

No wadą jest cena, ale osobiście wolę dać trochę więcej ale kupić sobie coś porządnego :)

Offline Wyświetl profil  

trafiłam ostatnio na fajną aplikację ... Nie wiem czy słyszeliście o niej, ale można pobrać ją na smartfona i przeglądać aktualne gazetki promocyjne, a także znaleźć kupony rabatowe do wielu sklepów. Ja ostatnio właśnie znalazłam tam fajne promocje, super sprawa bo mają rewelacyjne kremy do twarzy w promocyjnych cenach. Sprawdźcie sobie tę aplikację jeśli chcecie być na bieżąco z ofertami.

Offline Wyświetl profil  

Sprawdźcie sobie serum kolagenowe w żelu Collagen + Colostrum, fajna sprawa, ja widzę znaczną poprawę wyglądu mojej cery. Nie używam kremów zazwyczaj esencje albo serum i kolagen, wydaje mi się, że to bardziej treściwe i skuteczne kosmetyki i nadają się pod makijaż. W ...mają duży wybór kosmetyków profesjonalnych, ja zazwyczaj tam robię zakupy kosmetyczne. Przerzuciłam się z produktów drogeryjnych na bardziej profesjonalne i muszę przyznać, że widzę różnicę.

Offline Wyświetl profil  

Ja bardzo lubię produkty z Ziai , te kosmetyki nie są nafaszerowane chemią jak inne , a przy tym są w bardzo przystępnej cenie. A poza tym odpoczynek w ogrodzie ... doskonale wpływa na urodę :D

Offline Wyświetl profil  

to ja ostatnio przerzucam się na kremy słyszałam,że kremy koją skórę, nawilżają i są naprawdę delikatne dla wrażliwej skóry, moja mam już wypróbowała, teraz kolej na mnie

Offline Wyświetl profil  

Krem La Roche Effaclar Duo albo suplement

Offline Wyświetl profil  

A stosował ktoś może krem Prael??? Podobno to kosmetyki z kolagenem morskim. Ale koleżanka mówi, że bardzo drogie. Ciekawe tylko, czy płacąc dużo za kosmetyki można spodziewać się lepszych efektów niż stosując kosmetyki tańsze?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]