Dzisiaj jest śr paź 18, 2017 8:35 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 222, 223, 224, 225, 226
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ja tez :)
Karmie piersia wiec specjalnej diety nie bede trzymac ale mam duzo ruchu juz tydzien i 1.5 kg mniej. Ale jeszcze z 15 kg przede mna
Trzymam za Was kciuki :):)

Offline Wyświetl profil  

Ja w ciąży przytyłam prawie 34 kilo.... To było straszne.... Po dwóch latach udało mi się zrzucić do 74, ale moja wymarzona waga to 58 i zero drugiego podbródka. chciałabym miec określony kształt twarzy :) Może się uda!

Offline Wyświetl profil  

Ja w ciąży przytyłam prawie 40kg a strata zbędnych kilogramów po urodzeniu to katorga.Na dzień dzisiejszy jeszcze 25kg do zrzucenia :/ A ćwiczę regularnie i staram się trzymać diety (czasem lubię się zapomnieć i zaszaleć w kuchni)... Bardzo mnie zaciekawiły możliwości błonnika więc zmienię dietę na bogatszą w ten składnik.A jakie Wy macie sprawdzone sposoby na stratę zbędnych kg?

Offline Wyświetl profil  

Hej dziewczyny!
Ja w ciąży przytyłam 17kg.
Przed ważyłam 47, tak więc tak diametralna zmiana była straszna :-( niestety nie udało mi się wrócić do swojej figury. Ważę niby 50kg ale to ciało nie jest już takie samo...
Kiedy patrzę jednak na mijające mnie dziewczyny, czuję się źle. Nie bardzo potrafi się zmotywować aby coś ze sobą robić, ujędrnić ciało itd. Wieczorem kiedy mam na to czas, zwyczajnie nie mam siły :-( mam wrażenie że moje stosunki z mężem się pogorszyły, bo poprostu zaczełam się go wstydzić.
Macie jakieś sposoby na motywację?
Myślałam może aby kupić sobie jakąś super bieliznę,
Może dzięki temu poczuje się bardziej kobieco i zacznie mi się chcieć bardziej o siebie zadbać? co sądzicie i radzicie?
Z góry dzięki za rady

Offline Wyświetl profil  

To może przestań się wstydzić? Jeżeli mąż nie zmienił swojego stosunku, a sama się od niego odsuwasz, to może pora przestać? Bielizna może nie pomóc, bo problem tkwi tylko i wyłącznie w twojej głowie. Musisz uwierzyć w siebie i tyle. Straciłaś większość nadprogramowych kilogramów, a to prawdziwy sukces.

Offline Wyświetl profil  

trzymam moco kciuki! :)

Offline Wyświetl profil  

Trzymam kciuki ! Jesli mogę coś Ci jednak podpowiedzieć w sprawie odchudzania to polecam kupić sobie Fibra Vitale. Nie wiem czy kochana znasz błonnik ale mi polecili w siłowni.Aktualnie stosuję oraz jestem niesamowicie zadowolona z działania poniewż bardzo dobrze działa na prace ukłądu pokarmowego. Czyli 2 w 1:
trawienie jest lepsze, nie mam zaparć
no i jestem o wiele bardziej najedzona tak więc nie potrzebuje aż tyle jedzenia na co dzień

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4507 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 222, 223, 224, 225, 226

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Uroda

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]