Dzisiaj jest śr sie 15, 2018 8:23 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Po stracie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1574 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 79  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

To dziewczynki zapraszam do pogaduszek :) Mam nadzieje ze razem uda nam sie stworzyc fajny wątek i nie zabraknie w nim tematów do rozmów :wink:

Aniołek (10 tydz) 15.09.2009r.[*]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

To ja też się dołączę :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dzien dobry :)
Ja juz po sniadanku zasiadam przed komp.Mały oglada bajke wiec mam chwile dla siebie i zeby cos naskrobac :D
Od kilku dni pobolewaja mnie jajniki mam nadzieje ze to na owulacje( nie wiem dlaczego ale boje sie ze moge miec cykle bezowulacyjne :roll: ) i w zwiazku z tym zaczełam "sie obserwowac".Założyłam sobie zeszyt i wpisuje tam codzienną temp,wygląd sluzu i takie tam inne czy boli brzuch jak boli to co itp :lol: Zobaczymy co z tego wyniknie :hm:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hello!!

melduje sie na nowym wąteczku!!!

no wlasnei mnie juz 2 dzien tak bardzo,bardzo bola jajniki!!! choc ja mam nadzieje ze to na @!!! :lol: :lol: :lol: oby jak najszybciej!!!
od kiedy chodze do pracy to naprawde bardzo mało mysle o tym zdarzeniu... choc wczoraj 2 osoby mi gratulowały ciazy (takie wiesci szybko sie rozchodza)!! troszke mnie rozczuliło ale dałam rade!!!

buziaki!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam z rana
Moje dziecko po śniadaniu też ogląda bajkę, więc mam chwilę na spokojne wypicie kawy :lol:
Dziewczyny ten ból jajników to chyba normalny, mnie też niedawno bolały i to dość mocno.
kuciubek skąd ja znam ten strach :hm: ja już patrzyłam na allegro na testy owulacyjne :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No witam! mamy nowy wątek super!
Mnie już w końcu opuściła @.Ja też zacznę obserwacje przed ciążą też prowadziłam zeszyt.Mam trochę problem z oceną macicy ale reszta nawet sprawnie mi idzie. No i zobaczę czy jeszcze będę miała ból owulacyjny bo przedtem go odczuwałam,ale nie wiadomo jak to teraz będzie. Od dziś łykam też znowu kwas foliowy. Zobaczymy oby się niedługo udało!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja własnie wrociłam ze spacerku z Dominikiem i spotkałam na placu zabaw znajomą ktora wiedziala o ciazy i pyta jak sie czuje bo chciała mi powiedziec ze dołączyła do grona brzuchatek jest w 8 tyg ciazy...Ucieszyłam sie bo wiedziałam ze sie długo starali, pogratulowałam a zaraz potem musiałam jej powiedziec ze ja niestety od 3 tyg juz nie jestem w ciazy :( Oj łezka sie w oku kreci przy takich sytuacjach ale co zrobic i tak juz w miare spokojnie moge o tym rozmawiac wiec duzy plus :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Melduje się
Ja nie mam problemu z pytaniami znajomych bo nikt nie wiedział. Wiedziały tylko moja mama i siostra. Rodzinka męża dowiedziała się, że byłam w ciąży jak byłam w szpitalu. Nie mówiliśmy nikomu bo wiedziałam, że do 12 tyg jest bardzo dużo poronień i nie chciałam zapeszać ale do głowy by mi nie przyszło że nas to spotka...
U mnie 11 dzień @ taka już na wykończeniu ale jeszcze. Ale się zawzięła :shock:
Pa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ZMORRA to faktycznie długo gości u Ciebie niezle.
Ja tez postanowiłam ze teraz nikomu nie bedziemy mówic o ciazy włanie do 12 tyg nie wiem jak to wyjdzie w praktyce ale zobaczymy.
Teraz nie ukrywałam przed nikim ze jestem w ciazy bardzo sie cieszyłam byłam dumnaz tego i własnie do głowy by mi nie przyszło ze cos takiego mnie spotka tym bardziej ze pierwsza ciaza przebiegała u mnie ksiazkowo.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hello :D

zmorra!!!- 11 dc !!! O Matko jak dlugo... ale przynajmniej juz blizej konca!!!! farciaro Ty :lol: :roll:

kociubek- kurde najgorsze jest to jak ktos wie o tym ze jestes w ciazy a nie wie ze juz nie... i gratuluje!! ech... ale głowa do gory!!!! wazne ze juz mozesz coraz bardziej o tym rozmawiac!!! wiadomo ze gdybym wiedziala ja czy ktoras z was ze tak sie stanie to nikt by pewnie procz meza o ciazy nie wiedział dla naszego psychicznego dobra!!! ale niestety takich rzeczy sie nie przewidzi i na przyszłosc tylko uczy...

wczoraj wieczorem cos sobie popłakałam bo zbliza sie juz miesiac od zabiegu.... ciekawe czy juz zawsze bede tak liczyc...??? ktory miesiac by byl, rok dziecka...?? ech.. szkoda gadac...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

patisonek ja mam dzisiaj taki dzień :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

MonikaS :-{: pogoda nam tez nie sprzyja... taka nostalgia jest dobijajaca.... musisz sie czyms zajac!!!! głowa do gory!!! wnet bedzie juz tylko lepiej!!!! musi!!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Zmorra faktycznie długa ta@,u mnie trwała 8 dni ale na szczęście mam już za sobą
kurcze wczoraj u nas była piękna pogoda i 25 stopni a dziś brrr zimno

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No dokładnie wczoraj w Krak było lato :D Dzisiaj jest zdecydowanie zimniej ale dzien ładny :)
Własnie niedawno wrociłam z zakupow i zabieram sie za sprzatanie mieszkania bo kurz na meblach siega prawie pod sufit :lol:
Ide jeszcze zaparzyc kawke i do roboty zmykam :papa:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej dziewczyny przykro mi bardzo..mialam nadzieje ze ten wateczek sie jednak nie pojawi(
dla waszych ANiolkow (*)
byla kwietnioweczka 2009....
i Lutoweczka 2010:)

Olenka 30+5tc, 1800 gram,43cm.
20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Minie Witaj. No niestety ciągle przybywa byłych kwietniówek, majówek itp. :( Po suwaczku widzę, że bardzo szybko zaszłaś w kolejną ciąże i to daje mi nadzieję, że my też mamy szanse.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Monia na pewno sie uda zobaczysz..tylko wtedy juz..dbaj o siebie mocno...
od razu bierz leki na podtrzymanie..ja prawie 3 miesiace przelezelam tak sie balam o ta ciaze :cry:

Olenka 30+5tc, 1800 gram,43cm.
20.02.2014 9300 gram:)zaliczylismy pieknie testy rozwojowe w Dreznie!wszystko super!lobuz maly!:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie :)
Ale dziś mamy pogodę barową.Normalnie spać się chce.
Minie no faktycznie ty zaszłaś w drugą ciążę niedługo po poronieniu.Już jesteś na półmetku,super że wszystko dobrze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No faktycznie pogoda fatalna zimno leje buuu okropnosc :!:
Tak jak pisze Minie trzeba bedzie dbac bardzo o siebie chociaz przy moim małym rozrabiace nie bedzie to mozliwe chodzi mi o lezenie ale damy rade :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A u nas po ładnej połowie dnia pada deszcz, brr jak zrobiło się zimno. Ale rozpalimy w kominku to w domku zrobi się przyjemnie
Minie :D ja mam 45 tabletek duphastonu, zostały mi z osatniej ciąży. Jak uda mi się zajść w ciąże to będę brała od razu, zanim jeszcze pójdę do lekarza.
A z tym odpoczywaniem to będzie ciężko. Mieszkamy tylko we trójkę i jak mąż pójdzie do pracy zostajemy same :roll:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1574 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 79  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Po stracie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]