Dzisiaj jest sob maja 26, 2018 11:06 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Po stracie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 682 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

no lagunko te co mowisz badania to ja tez robilam...te kardiolipiny...nie pamietam czy te drugie robilam...ale trzeba bedzie...one u nas tez nie sa za tanie....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czesc dziewczyny no natalko moj syn to przystojniak hahah dzis był u fryzjera bo kolega w przeczkolu powiedział ze wyglada jak dziewczyna hahah lagunko bedzie dobrze

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ojojjoj coz za zniewaga....i co i pozniej daria wybierze innego heeheh

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no dokładnie ale juz o niej nie mówi hahah

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a wiec tak. Jestem po zabiegu jednak 10 tydzień i brak zarodka. 2 puste jajo :(
Mam pytanko jaki jest czas wstrzemiężliwości? bo nie pamietam 6 tyg?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

panterka tak mi przykro.....nie zalamuj sie to najwaznniejsze...co do wstrzemiezliwosci to ci nie mpomoge...ja nie maialam zabiegu..nie bylam jeszcze u lekarza i przyznam szczerze ze jak przestalam krwawic to od razu zaszalalam.....
zostan tu z nami albo wskocz na watek ":poronilam" tam jest wiecej dziewczyn ktore sa kochane i na pewno pomoga ci przez to przejsc...ja juz zyc bez nich nie potrafie...bardzo mi pomogly

monia....to moze niedlugo uslyszysz nowe imie...aj nci faceci............

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

współczuje wszystkim którzy stracili swoje maleństwa . ja pierwsza ciąże straciłam w 6tyg teraz jestem w 11 tyg i znów coś jest nie ta . od dwóch dni plamie - skąpe brązowe . dziś robili mi usg i maluszek ma tylko 23mm , przestał rosnąc . 9listopada mam kolejne usg i jeśli nie urosnei to koniec! a tak bardzo pragniemy tego maleństwa....akurat w moje urodziny..boje sie ze mogą to być moje najgorsze urodziny... :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

najlepiej z kolejnym staraniem odczekać 3 cykle .my sie staraliśmy od razu a dopiero po 3 cyklach zaszłam znów w ciaze

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

panterka bardzo mi przu\ykro nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje do kolejnej ciązy sie czeka 3 miesiace ale reguł nie ma.. mi lekarz pozwolił po pierwszym okresie zajsc w ciaze i ciąza obumarła w 6 tygodniu żyła tylko chcwile.. olad trzymam kciuki zeby było oki może sie uda bardzo mi przykro dziewczyny naprawde

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

olad wspolczuje tych nerwow..postaraj sie na razie nie myslec o najgorszymn....pewnie okaze sie ze maluch pozniej wezmie sie do roboty...i nadrobi stracone centymetry...prossze nie vzalamuj sie i badz dobrej mysli

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
#
Awatar użytkownika

olad tak bylo u jednej z dziewczyn na kwietniowych sloneczkach na poczatku maluszek byl malenki tez dziewczyna sie bala bardzo a na nastepnej wizycie bylo wszystko oki dzis ma juz brzucholek :)

Obrazek

3 Aniolki [*][*][*]
Każdą maluczką duszą tak wiele ubyło...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziewczyny trzymajcie sie jutro ja już pękam juz świeczke pale chce powiedziec że za wasze aniołki tez zapale i lagunko za twoje równiez :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam dziewcyznki ja ide dzis wieczorkiem zapaic swieczuszki dla moich aniolkow i dla waszych rowniez.....trzymajmy sie dzienie w ten smutnyy dzien

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

cześć dziewczyny dobrze że już po wszystkim po 1 listopada. pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam!
Piszę tu cokolwiek po raz pierwszy. Do tej pory tylko czytałam, ale teraz jestem zrozpaczona. 25.10.2007 poszłam do lekarza potwierdzić ciążę, ale okazało się że skoro ost.miesiączkę miałam 27.08.07 to powinno być już echo płodu. \nie było. Powtórzono mi usg 1.11.07 i wciąż ta sama wiadomość, tylko okazało się, że są dwa pęcherzyki żółtkowe a nie jeden. Na jutro mam skierowanie do szpitala na zabieg. To moja pierwsza ciąża i jestem przerażona. W głowie mam milion myśli a najgłośniejsza to ta, że skoro ciąża się nie rozwija, to jak to możliwe że po tygodniu pokazał się drugi pęcherzyk? Nie wiem co mysleć, jutro mnie zbada inny lekarz żeby jeszcze potwierdzić. :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

bea zapraszam do mnie po stracie z nadzieja jeśli chcesz tam załozyłam wątek i możesz wkleic to co napisałas tam ci duzo pomożemy.. jest mi cholernie przykro że tracisz bliżniaki ja poroniłam dwa razy jutro zrobia ci wszystkie badania również musza zrobic usg gdzie powinno być kilku lekarzy żeby wszystko było pewne naprawde nie wiem co ci powiedziec. a czy wogle plamisz masz jakies objawy poronienia czy bierzesz jakies leki skarbie.. bardzo mi przykro. i jeszcze raz zapraszam do nas

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam!!

Ja tez mialam puste jajo plodowe :( Teraz mija 11 miesiecy po poronieniu, a ja nadal nie jestem w ciazy :( Pierwsza ciaza bez problemow. Czytalam gdzies kiedys, ze puste jajo plodowe mozna miec tylko raz, ale rowniez jedna dziewczyna pisala,ze miala 4 puste jaja plodowe :( czytajac Was tutaj wiem, ze mozna miec wiele pustych jaj plodowych :( Ja tez nie krwawilam, na usg sie dowiedzialam. Po zabiegu miaalm komplikacje, krwawilam przez 3 miesiace, ech... :cry: Terazjestem po pregnylu, clo...i znow mam nadzieje... :(

Sciskam Was mocno, wiem co czujecie!! :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

odswiezam dziewczynki temat......pozdrawiam i zapraszam do rozmowy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witaj natalia co słychac dawno nikogo tu nie było. pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no witam moniczko...kurcze cos dziewczyny tu nie zagladaja.........:((((((((( u mnie po staremu.....dostalam pierwszy @ po poronieniu....i zaczynam bracc sie za badania, moja tiffi w ciazy hihihih bede miala wnusie...:)))))))) a co u ciebie i synka?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 682 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Po stracie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]