Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 4:39 am

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Wychowanie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Jestem mężatką od 6 lat. Mamy dwie córeczki 5-letnią i półtora roczną. Zawsze na wakacje jeździliśmy z dziewczynkami. Ja nie pracuję, a mąż za to bardzo dużo. Rzadko ma wolne. Wczoraj wróciliśmy z tygodniowych wakacji nad morzem. Mąż zrobił mi niespodziankę i wykupił dla nas dziesięciodniowe wakacje w Chorwacji. Tylko my we dwoje z jego przyjacielem z żoną. Mój mąż już załatwił z moimi rodzicami, że zajmą się dziewczynkami. Ale ja mam wątpliwości... Wakacje bez dzieci... Co prawda dziewczynki mają dobry kontakt z dziadkami, czasami u nich są na kilka dni. Ale tak 10 dni?! Co radzicie wyjechać? Zrezygnować z wyjazdu? Czy zabrać dzieci pomimo, że przyjaciele jadą bez swoich dzieci? Dziękuję za radę. Agata

Offline Wyświetl profil  

Ja z mężem już kilkakrotnie jeździliśmy na wakacje bez dzieci. Niekoniecznie w sezonie letnim. Co roku jedziemy gdzieś z dziećmi ale oprócz tego znajdujemy poza tym ofertę tylko dla nas. Szczerze powiem, że to bardzo wzmacnia nasze relacje. Mieć czas dla siebie to skarb przy małych dzieciach. Oczywiście można się spotkać z opinią, że to egoistyczne ale przecież dzieciom nie robi się krzywdy. A chwile tylko dla siebie, bez pośpiechu i myśli czy zaraz dziecko się nie zbudzi. To jest naprawdę to czego od czasu do czasu trzeba.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

My jedziemy w tym roku pierwszy raz sami, boję się trochę ale wiem, że synek sobie poradzi lepiej niż ja :D

Offline Wyświetl profil  

Od czasu do czasu dlaczego nie? Dla mnie to całkiem dobry pomysł, ale tak naprawdę nie trzeba wszędzie z dziećmi jeździć. Rodzice też czasem potrzebują jakiejś rozrywki. My zdecydowaliśmy pojechać na <tu była reklama>, gdzie grupowo wybraliśmy się na taki weekendowy wypad bez dzieci właśnie. W końcu każdy zasługuje na odrobinę rozrywki, a kilka dni nie zrobi krzywdy nikomu.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Forum ciąża

» Wszystko o dzieciach » Wychowanie

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]