Ciąża, objawy ciąży, macierzyństwo, dzieci
http://www.forum.e-mama.pl/

Domy samotnych matek.
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?f=27&t=54984
Strona 1 z 1

Autor:  bezmotywacji19 [ sob kwie 21, 2012 5:39 pm ]
Tytuł:  Domy samotnych matek.

Witam was.Mam 21 lat .Jestem z okolic Warszawy,uczę się zaocznie i jestem w pierwszym dniu 20 tygodnia ciąży .Nie pracuję ponieważ mam poronienie zagrażające.Nie mam krwawień tylko poprostu mam wadę macicy i maluch może się nie zmieścić w brzuszku.
W moim rodzinnym domu mieszka babcia co mnie wychowywała ,mama która ma problemy psychiczne ze względu że była alkoholiczką i mieszka 50 letni syn babci który rok temu pobił mnie poważnie i leżałam miesiąc w szpitalu i babcię 2 razy dusił i kuł nożem.Sprawa była zgłoszona do odpowiednich organów i założona niebieska karta.Więc jeśli w ciągu 3 miesiący się poprawi będzie ok ;/ a mieszkanie jest małe i nie mogę tu wychować w takich warunkach.Same chyba rozumiecie.
Mój chłopak bardzo cieszył się że mamy razem dziecko.Był bardzo dobry dla mnie ale wyprowadziłam się do niego, a on na wyjazdach służbowych próbował mnie zdradzić i udało mu się ,albo nie ,ale ogólnie jest uzależniony od pornografii.Miałam dużo kolegów co oddali by życie wtedy żeby ze mną być.Byłam szczupła wysoką długonogą brunetką .Tak mówili o mnie inni ja miałam kompleksy zawsze.
Z chłopakiem miałam problemy łóżkowe.Na początku znajomości wyciągał gazety pornograficzne dla mnie to było poniżające i obiecywał że nie będzie.Wczoraj znalazłam u niego znów gazetę na maj 2012 .Zapytałam a on powiedział,że to nic takiego musi sobie radzić bo ja biorę leki.Tak to wytłumaczył tylko że ja leków żadnych jeszcze nie brałam.Cały czas się kochaliśmy i robilam dla niego wszystko.Czuję się poniżona.Nie dawno miał problem z alkoholem i trawką .Gdy do niego się wyprowadziłam fakt nie pił,ale dawałam mu wszystko i poczułam się poniżona.Jeszcze jak wyjechał na wyjazd służbowy pisał do innych dziewczyn z tej miejscowosci żeby się umówić oczywiście na seks...Ich nie znał a umawiał się na sex...a mi powtarzał że mnie kocha .
Załuję teraz wszystkiego.Nie wiem jak mam odebrać swoje rzeczy z domu tego zdrajcy.I gdzie mam szukać pomocy.Przez ile czasu funkcjonują domy samotnych matek?Słyszałam że pół roku a ja nie mam co zrobić potem z dzieckiem nadal.Jestem załamana .Bo teraz w ciąży nie mogę nawet pracować .Mam myśli samobójcze bo kolejny raz dowiodłam jacy są faceci.Proszę o pomoc.To dla mnie ważne :?

Autor:  CarolineeL [ czw paź 25, 2012 10:15 pm ]
Tytuł: 

hej ..kurcze ,przykro mi strasznie ..a myślałam ,że moja sytuacja jest straszna ,
bo mój facet okazał się nieodpowiedzialnym gówniarzem ,mimo ,że ma 23lata ..
ale ja mieszkam teraz u rodziców i mam od nich wiele pomocy i wsparcia ..
gdyby nie oni ,to nie wiem gdzie bym się znalazła ..


a pomyślałaś ,żeby na jakąś infolinię zadzwonić i popytać o ten dom samotnej matki ?
albo w internecie poszukać jakiegoś kontaktu ? :(

Autor:  be mum [ pt paź 26, 2012 7:44 am ]
Tytuł: 

na górze masz listę domów http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=25908 na pewno nie wszystkie są tu wymienione- np Gdańsk Matemblewo

Autor:  Karola78 [ pt paź 26, 2012 10:29 am ]
Tytuł: 

Witaj!
Na Twoim miejscu poszłabym do domu samotnej matki :-)
nie dawaj się poniżać

Autor:  Niebieskooka [ pt paź 26, 2012 10:44 am ]
Tytuł: 

A może ktoś z rodziny Ci pomoże? Jak nie tej najbliższej to tej dalszej.
Nie poddawaj się!
Powodzenia!

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/