Dzisiaj jest ndz maja 19, 2019 11:37 pm

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Samotni rodzice

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam! bardzo podoba mi sie temat :D wczoraj poczytałam sobie i wieczorkiem zrobiłam "stópki zafirka" tzn. moczenie w wodzie ze solą i lnem, peeling i balsamik - odrazu mi sie humor poprawił.
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

anielka - witam, i życze wilee przyjemności :wink: :lol:
kiedys na tym temacie był ruch, ale teraz stare grono sie rozpakowało, i juz dziewczynki chyba nie chcą byc piekne...trudno, może nasze maluchy pójdą w nasze ślady :lol: :lol: :lol:
Obrazek Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

A nie prawda ja chce byc piekna i juz sie zapisalam do dermatologa :d bo nie moge sie pozbyc roztepow i sie nie rozjasniaja, a boje sie jakikolwiek krem kupic bo jest ich tyle w sklepie ze nie wiadaomo co wybrac. Kupie jakis drogi i mi nie pomoze jeszcze ;/ Dlatego moze pani dermatolog poradzi cos naprawde dobrego i moze byc drogi tylko niech one sie rozjasnia bo sie nie rozbiore nad woda !!! Buuuuu .....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

cześć dziewczynki,przejrzałam już wszystkie nowości ze świata rodzących i teraz biore się za siebie.
Pytanko- robiła już któraś wosk na nmogach- mam małego misia tu i ówdzie a nienawidzę kiedy mnie coś kłuje....jakieś przeciwskazania??uczulenia czy nadwrażliwości?? :shock:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hm.. ja niestety nie - depiluje mechanicznie, choć ostatio dostalam lenia i nałożyłam krem do depilacji (mam nadzieje że to nie ma jakiegoś wplywu na dzieciacczka - w koncu to chemia) i zdecydowanie lepszy jest depilator choć troszke boli...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

joasiu- jesli pytasz o przeciwskazania, to tylko rany i stany ropne, i zapalne mieszków włosowych i skóry. Poza tym to nie znam wiecej. w ciązy jak najbardziej bezpieczny zabieg.
zauważyłam, że w ciazy miałąm tłuste włosy, i strasznie szybko mi rosły (najszybciej pod pachami :x ) a teraz mam suche i wogóle mi nie rosną (pod pachami tez nie :lol: ) Tez tak macie?? :?: :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tez tak mam, w ciazy pod pachami po nocy juz mialam klaki a fuu wkurzalo mnie to strasznie, ogolnie wszedzie szybko rosly a teraz juz luzik! Tylko teraz skore mam sucha strasznie w niektorych miejscach np na nogach i piersiach.. :(:(:(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mi też prawie włosy nie rosną, ale mi to odpowiada :lol:

Za to muszę się wypilingować, bo mi się na skórze jakieś krostki porobiły... A nie znoszę pilingów :evil: I muszę kupić jakiś zabójczy dla tłuszczu i celulitu balsam... Evelina mam, ale nie używam, bo mi po nim zimno :roll: Chyba wybulę kupę kasy, wtedy będę też miała motywację, żeby nie jeść tyle :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

emila - mi wyskauja takie małe kropki na nogach po zimie. I sie okazało że to z braku słońca :shock: :shock:
A pilingi maja duzo właściwości pozytywnych, poprawiają krążenie, zmniejszają cellulit, i zmniejszają zmarszki (powaga)
Teraz juz na 90 % wydaje mi sie że te uczulenie i ta wysypka u Jasminki to na kosmetyki Jonsona.Mieliśmy całą serie.
A co do włosów to mi bardzo sciemniały w ciąży :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny... czy ktoraś z was zaatakował trądzik podczas ciąży..? :oops: U mnie od jakiegoś tygodnia jest istna masakra... czuje się jak 13latka no i skóra zrobiła się jakaś tłusta.... do tej pory używałam zazwyczaj jedynie Lirene - żel do mycia twarzy.. + 2 razy w tyg. peeling... też Lirene... ale mam wrażenie że robi się coraz gorzej... teraz myje buźke żelem nivea... ale też nic nie pomaga... Już nawet myślałam o Clerasilu... ;-) czy czymś podobnym... a może lepiej przeżucić się na zwykłe mydło...? Czy odrazu wybrać się do dermatologa..?
Pozdrowka..!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Samotna_Maya pisze:
A nie prawda ja chce byc piekna i juz sie zapisalam do dermatologa :d bo nie moge sie pozbyc roztepow i sie nie rozjasniaja, a boje sie jakikolwiek krem kupic bo jest ich tyle w sklepie ze nie wiadaomo co wybrac. Kupie jakis drogi i mi nie pomoze jeszcze ;/ Dlatego moze pani dermatolog poradzi cos naprawde dobrego i moze byc drogi tylko niech one sie rozjasnia bo sie nie rozbiore nad woda !!! Buuuuu .....

to jak będziesz wiedzieć to napisz co ci powiedział ;)
bo ja mam brzuch w fioletowe paski jakby mnie ktoś wybiczował

an_ka u mnie też prychole wyszły - ale są do teraz!!! robią mi się takie paskudne - teraz mam pod nosem giganta ;(;(;(
a w ciąży jeszcze na dekolcie i plecach robiły mi się krostki non stop - teraz już się to uspokoiło trochę choć dalej jeszcze jakieś są

ja mam plan odnowy biologicznej :P
te 15 minut co pod prysznicem spędzam to: myję włosy i nakładam odżywkę do włosów suchych i zniszczonych avon - taka 10minutowa, w między czasie myję się cała żelem nawilżającym (no prawie cała ;) bo jeszcze używam żelu do higieny intymnej;) )i w razie potrzeby się golę (depilator został w uk :( ), potem robię peeling (tak to się pisze??) antycelulitowy na brzuch, uda i pupę - czasem jak mi się chce to jeszcze o łydki zahaczam bo nawet tam mam :/ jak mam chwilę to uzywam jeszcze peelingu z nivei na dekolt i plecki ile sięgnę i ramiona i ręce
Masując ćwiczę mięśnie kegla :P a ostatnio posunęłam się dalej i ćwiczyłam krążenia bioder :lol: i napisam sobie po kolei wszystkie mięśnie w ramach gimnastyki ;) plus raz w tygodniu peeling twarzy (lub czasem takimi gotowymi chusteczkami) Kończę chłodnym prysznicem (choć tego nie znoszę) żeby tą moją sflaczałą skórę ujędrnić :P
Potem smaruję się oliwką calutka a na paskudne rozstępy nakładam krem z daxcosmetics

jak na razie efektów nie widać ale przynajmniej mam czyste sumienie że coś robię :P

aha a po kąpieli kremik na buzie nawilżający i sudocrem na wstrętne syfy :>

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja co prawda rozstępów nie mam i mam nadzieję że już się nie dorobię ale ostatnio zauważyłam że zaczyna mi się robić celilit na pośladkach i udach :( niby jeszcze go jakoś szczególnie nie widać ale już się tworzy :?
czego używacie żeby zwalczyć to świństwo??? ja do tej pory używałam zwykłych kosmetyków ujędrniających i to wystarczało a teraz niby tylko 5 kg na plusie a coś się zaczyna robić :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

piorunsko drogi vichy lipocure serum wygladzajace skorke pomaranczowa- ja stosuje i mam uda jak u niemowlaka :lol: :lol:
a co do suchosci skory- to u mnie makabra! twarz, nogi <uda> i przedramiona :shock:
a twarz to kilka razy dziennie natluszczam :shock:
laski ja w ciazy tez miała "ala" tradzik- teraz za to slad po nim zaginął- na szczescie :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No wlasnie ja mam pytanie kupilam sobie ten lipocure, bo w ciazy pan cellulit chyba sobie upodobal moj tylek... i pani farmaceutka zazekala sie, ze mozna stosowac w ciazy itd. ale czy ktos z polskich ludziow wie cos na ten temat? Bo ja w austrii mieszkam...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Myślę, że na nasz wygląd i samopoczucie w ciąży duży wpływ ma nasz strój, dziewczyny porzućcie ogrodniczki :)

Offline Wyświetl profil  

ja też nie wierzę balsamom antycellulitowym.. tylko ćwiczenia zmniejszą cellulit ale też nie da się pozbyć go na zawsze

Offline Wyświetl profil  

Z tego co widzę, to cellulit mają nawet chudzi, nie wiem zupełnie od czego to zależy. Co stosujecie, żeby go zmniejszyć oprócz ćwiczeń?

Offline Wyświetl profil  

100club pisze:
ja też nie wierzę balsamom antycellulitowym.. tylko ćwiczenia zmniejszą cellulit ale też nie da się pozbyć go na zawsze

Masz rację i jej nie masz. Same kremy nic nie dadzą, tak jak same ćwiczenia. Ćwiczenia są ważniejsze, ale nie jedynie skuteczne. Trzeba stosować różne metody równocześnie, tzn. dietę, ćwiczenia, zabiegi i kosmetyki. Wtedy można spodziewać się efektów, ale nie za szybko ;)

Offline Wyświetl profil  

Celulit zazwyczaj bierze się gdy szybko i niezdrowo chudniemy.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Forum ciąża

» Grupy wsparcia » Samotni rodzice

Strefa czasowa UTC [letni]