Dzisiaj jest pn cze 25, 2018 1:57 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny :)
Chciałabym się pochwalić wczorajszym moim teścikiem :D
Dla mnie to pierwsze II kreseczki.
Staraliśmy się z mężem przez 7 miesięcy, po czym stwierdziliśmy, że musimy odpocząć, wyjechać i się odstresować, więc zrobiłam betę (4-5 dni przed @), bardziej żeby sprawdzić że nie jestem w ciąży. Okazało się że beta wyszła 26 mIU/ml, więc od razu jeszcze zrobiłam test i pokazała się bladziutka druga kreseczka :D
Obrazek
Jutro robię betę drugi raz, żeby sprawdzić czy wzrasta.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

_ania_ pisze:
Cześć dziewczyny :)
Chciałabym się pochwalić wczorajszym moim teścikiem :D
Dla mnie to pierwsze II kreseczki.
Staraliśmy się z mężem przez 7 miesięcy, po czym stwierdziliśmy, że musimy odpocząć, wyjechać i się odstresować, więc zrobiłam betę (4-5 dni przed @), bardziej żeby sprawdzić że nie jestem w ciąży. Okazało się że beta wyszła 26 mIU/ml, więc od razu jeszcze zrobiłam test i pokazała się bladziutka druga kreseczka :D
Obrazek
Jutro robię betę drugi raz, żeby sprawdzić czy wzrasta.

gratulacje :mrgreen:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Gratulacje ! ;)

www.wesolyfranciszek.smyki.pl

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziękuje ;), ale na razie to takie dla mnie nierealne... mam nadzieję, że te dwie kreseczki przekształcą się w zdrową fasolkę. :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

witam,
jestem tu pierwszy raz, mam dylemat, a wizyta u ginekologa dopiero na początku kwietnia. Wszystkie objawy ciąży, zrobiłam test kilka dni temu (płytkowy) i od razu zdziwiło mnie, że kreska w strefie T jest mocniejsza od kreski w strefie C... wczoraj zrobiłam test strumieniowy, myślałam, że będzie inaczej, tymczasem kreska w strefie T jest pogrubiona i ma bardzo ciemny kolor! Bardzo mnie to niepokoi, bo zazwyczaj wszystkie dziewczyny mają słabiutką kreskę, ledwo widoczną, a w najlepszym wypadku pożądana kreska, to nieodbiegająca od kreski w okienku kontrolnym... Boję się, że to może być sygnał jakiejś choroby...nie wiem co myśleć, a do gina jeszcze pare dni. samopoczucie fatalne, cały czas leże, mdłości i wrażliwość zapachów straszna, zjadłam jedną pomarańczę a jest prawie 13. zaczęło się od grypy jelitowej, wcześniej malutkie zapalenie pęcherza, dopiero pozniej poskładałam to w całość..

oto testy:

http://imageshack.com/a/img203/5446/0dm1.jpg

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

nie widze powodow do zmartwien.
jestes w ciazy! :)
gratulacjE!

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

niezorientowana :) Gratulować - witam kolejną przyszłą mamusię :P :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziękuję Dziewczyny :)
Jakoś nie umiem się cieszyć, boję się co będzie dalej, bo samopoczucie mam ewidentnie fatalne, właściwie ciągle się czuję jak zatruta, a to już chyba przeszło 2 tyg...od kilku dni, to drażni mnie nawet zapach z ust męża po zjedzeniu cebuli, lub innych przypraw, czuje ten smród w całym pokoju, w ogóle nie mogę przebywać w kuchni, nie gotuje już nawet, a jak się mimo wszystko zmuszam, to nic z tego nie wychodzi, a zapach smażonych potraw, czy choćby podsmażanych ryb, działa na mnie strasznie, nawet ser żółty mi nie smakuje, a wcześniej lubiłam (prawie nie jem mięsa, więc teraz nawet na nie nie mogę zaglądać) dziś przeszłam samą siebie, bo zjadłam tylko z rana trochę flipsów kukurydzianych, 4 herbatniki, a teraz jem jabłko. Wczoraj pomarańcza ok 12, potem ok 16 mizerie z gotowanymi brokułami. Nawet picie nie idzie mi tak jak powinno..Czy to nie jest zbyt niezdrowe dla rozwijającego się zarodka??? Nie umiem się zmusić do jedzenia, przy takich mdłościach :(
Ciągle leże plackiem, prawie nie wychodzę, bo zaraz źle, nie wymiotuje, ale mdli mnie do granic możliwości, to wszystko powoduje, że jestem bardzo nerwowa, rozdrażniona, rozchwiana :( chciałabym się już czuć normalnie. Mąż nakupował mi sucharów, pieczywa ryżowego, a poza tym stara się nie wchodzić mi w drogę ;) Napiszcie, czy też aż tak źle się czułyście??? Jest wiosna, a ja niedotleniona leże plackiem, nie widzę tej wiosny, nie czuje jej, nie widzę jej i na okrągło mdli, do ok. 15 najintensywniej, ale generalnie nawet w nocy ciężko mi się śpi.
Z obliczeń wynika, że to ok. 6 tydzień. Boję się, że przez ten brak euforii i tak kiepskiego nastroju coś się może stać dziecku, albo, że przez takie narzekanie wywołam coś złego :(

Chciałam jeszcze dodać, że bez kawy dzień był stracony, piłam dość sporo, a teraz nic mnie nie ciągnie, nawet ulubione słodycze na które zawsze miałam ochotę to jakoś nie bardzo, czekoladą bym nie pogardziła, ale jakoś nie mam ciągów, 3 razy miałam chęć na lody, teraz chyba nie mam. Generalnie nigdy nie byłam niejadkiem, zazwyczaj jadłam dość dużo, nie dbałam o dietę. kilka dni temu prosiłam męża żeby kupił dżem jagodowy, bo miałam ochotę, zjadłam łyżeczkę i leży w lodówce.. nie mam zachcianek, tylko wielkie mdłości. czuje się jak śmiertelnie chora, a mówią, że to stan błogosławiony ;( A może te mdłości to stan oczyszczania organizmu, skoro nie przygotowałam go na poczęcie? Przed ciążą popalałam trochę, w zależności od okazji mniej lub więcej, potem na szczęście mój organizm sam to odrzucił.
przepraszam Dziewczyny za wylanie smutków i żalów i to jeszcze w temacie o testach.

Offline Wyświetl profil  

niezorientowana Gratulacje!
PS. ja też tak miałam praktycznie od samego początku, po tym właśnie poznałam że coś jest nie tak, bo wydawało mi się jakbym nie była sobą. Odpoczywaj a z każdym dniem będzie lepiej.

Obrazek

13.05- Córeczka :)
19.05 - 226g
10.06 - 484g
8.07 - 820g
5.08 - 1254g
3.09 - 1902g
26.09 - 2776g
7.10 - urodziła się Alicja :) 2640g, 50cm, 10pkt

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Niezorientowana jesteś w ciąży i masz prawo tak się czuć!
Spokojnie dzidziusiowi nic się nie stanie!
Wiele z nas na początku czuje się źle i co?
JA też czułam się źle nie miałam na nic ochoty, zmuszałam się do jedzenia choć troszkę i było wszystko dobrze u Ciebie też będzie :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

dziękuję Dziewczyny za wsparcie :mrgreen: dziś zmusiłam się do zrobienia pomidorowej, prawie bez smaku :/pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

niezorientowana zapraszam na listopadówki

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kochana jak nic jestes w ciąży :) zle samopoczucie jest jak najbardziej normalne :) a kresek tylko pozazdrościć :) ja w pierwszym momencie myslalam ze mam przewidzenia, albo moja Glowa chce widziec ta druga kreskę a jej tam wcale nie ma. Dopiero jak narzeczony powiedział ze tez widzi doszlam do wniosku ze jednak nie zwariowałam :p wydaje mi sie ze mocny kolor kreski zależy od poziomu hcg w moczu. Moglas mieć owu troszke wczesniej niż zwykle i akurat zaszlas w ciaze te parę dni wcześniej. Gin na wizycie powinien Ci potwierdzić wiek ciąży. U mnie bylo Np na odwrót. Z daty ostatniej miesiączki jestem teraz w 12 tygodniu, a w rzeczywistości dzidziuś ma prawie 11, bo owu mialam trochę później i zaszlam w późniejszej fazie (slowa mojej doktor :) ). Także nie masz sie czym martwić :) pozdrawiam!! ;)

Offline Wyświetl profil  

Ja jestem facetem ale po tym co piszesz też mogę stwierdzić że jesteś w ciąży. Radzę teraz nie spożywać alkoholu i nie palić oraz patrzeć na dietę. Aby mały/a się urodził/a silny i zdrowy:)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Jeszcze raz Wszystkim dziękuję za słowa wsparcia i otuchy ;) Myślałam, że tak słabo czuje się tylko ja :P :)
A trochę mnie zdziwił ostatni post... zarejestrowałeś się specjalnie żeby mi to napisać?
Oczywiście, nie palę, ale popalałam jak wspomniałam, pić też nie pije, chociaż raz wypiłam piwo, przed testami...
Na listopadówki wpadnę, ale może lepiejn po wizycie u gin. Dziękuję raz jeszcze :)

Offline Wyświetl profil  

.
Awatar użytkownika

To chwalę się i ja. Ostatnia miesiączka 06.03 czyli dziś 31 dzień cyklu, orientacyjny termin porodu 13 grudzień 2014

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Małgosiek gratulacje :mrgreen:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

ojoj, już grudzień :D

Gratulacje! ;)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

W takim razie czas i na nas:)Oby szczęśliwie do samego grudnia!
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Ja niestety zdjecia nie zrobilam - bałam się co chłopak powie - stanął na wysokość zadania - jak go znajde(jesli mam) to napewno wrzuce!:)
zawsze to jakas pamiątka emocjonalna :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]