Dzisiaj jest sob wrz 23, 2017 2:54 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

To pewnie lepiej sprawdzic.
Kochana bedzie dobrze bedzie bilo serduszko pieknie zobaczysz :cmo:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej jestem po usg dzidzius według usg jest starszy niż z terminu miesiaczki a więc termin porodu na 26,01,2015:)dzidzia ma 10tyg i 2dni.:))))))narazie wszystko w pożądku kolejne usg tym razem genetyczne 16,07 jak będzie ok odetchne i zacznę w pełni cieszyć się ciążą

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Super, bardzo sie ciesze.
Na pewno to usg kolejne bedzie w porzadku :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Dziewczyny mam problem. Cieszylam sie juz pozytywnymi 3 testami byly dosc wyrazne cienie drugidj kreski widoczne golym okiem! Wczorajszy test byl jaby bledszy juz a dzisiajszy pink test negatywny. Nie mam ufnosci do tych pinkow ale nie bylo innych. Wczesniejsze byly paskowe z rossmana facelle... Moze byly bardziej czule a hcg jeszcze nie jest tak wysokie... Ginekologa mam dopiero na 23 we wtorek a nastepna dziwna rzecza jest to ze krwawilam prze 3 dni. Brzuch mnie nie bolal nic kompletnie nie czulam a przy moich okresach ladowalam w szpitalu co co chwile mdlalam z bolu. Nie wiem dziewczyny co myslec pomozcie mi :cry:

Offline Wyświetl profil  

Błagam dziewczyny pomzcie co o tym sadzicie. :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Tynka moze doszlo do ciazy biochemicznej?
poczekaj pare dni i powtorz test. tym razem z krwi.

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

za 3 dni powtórzysz test i będziesz miała pewność. bądź cierpliwa.

Offline Wyświetl profil  

No testy daldj takie bladziuchne jak bylam u gina to powiedzial ze nic jeszcze nie widac to byl 4+2tc. Wczoraj robilam test znowu bladziuchna taka:( lekarz stwierdzil tylko cialko zolte na prawym jajniku i endomeyrium 15mm i nic wiecej nie wiem ! Pytam sie go jestem w ciazy czy nie. A ten ze za dwa tyg jak okres nie przyjdzie to spowrotem przyjsc do niego. 36 dzien cyklu a mieiaczki dalej nke ma zdrowa jestem czuje sie dobrze ciagnie mnie troche tak podbrzusze macica chyba troszke sie rozciaga nie wiem. Nie wiem czy isc gdzies prywatnie czy moze bete zrbic jak sadzicie?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Zrób betę!

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

No chyba tak zrobie. Jeszcze dwa dni musze sie przemeczyc w pracy ...:( ja juz nie mam sily dziewczyny to juz tak frustracja jest wyczekiwanie i wgl. Jeszcze sama do lonca nie wiem czy ta ciaza jest ale brzuch mam naprawde dosc mocno zaokraglony. Do szczuplych nie naleze ale czuje te wzdecie i jak wypiera mi ta macice tak do przodu:(boze jak to glupio brzmi no ale nie umiem tego innaczj opisac.jeszcze te cialko zolte.. To w sumie dobrze ze ono jest na tym jajniku czy jak?

Offline Wyświetl profil  

Ciesze sie ze chociaz tutaj moge sie wam wyzalic i poradzic bo tak to sama bym chyba oszalala.. :cry:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Wiesz co niektóre kobiety mają od początku wzdęty brzuszek i od razu można powiedzieć ze widać ciążę, ale z tym ciałkiem żółtym może źle usłyszałaś?
Ja wiem że w ciąży ciałko żółte widoczne jest w pęcherzyku ciążowym.....a na jajniku to chyba inaczej się nazywa, ale nie chcę namieszać.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

No wlasnie wiem ze w pecherzyku sie znajduje ale u mnie tego pecherzyka widac nie bylo i lekarz mnie zbyl w sumie powiedzial ze jest cialko zolte na jajniku. I wiem ze jak ono rosnie to wtedy torbiel jest. Ale on powiedzial ze jest powiekszone ale jestem zdrowa jak najbardzieh i jak okres nie przyjdzie to mam sie zglosic...czytalam tez ze cialko zolte na jajniku zwiastuje ciaze i potem przechodzi niby do pecherzyka wiec nie wiem juz:(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Tynka wszystko możliwe, ja nie lekarz wiec się nie znam, wiem ze ciałko żółte jest w pęcherzyku bo odżywia się z niego dzidziuś, a gdzie jest wcześniej pojęcia nie mam, zrób betę skoro już jest taki dc to powinno wyjść czy jesteś w ciąży i który tydzień i dobrze jest tą betę powtórzyć za 2 czy 3 dni i zobaczyć czy przyrasta :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Zaraz wlasnie poczytam od ktorej mam czynna przychodzie i czy robia tam takie badania. Jak tak mozr uda sie przed praca i bym odebrala nastepnwgo dnia akurat

Offline Wyświetl profil  

Cześć Dziewczyny
To mój pierwszy wpis na forum, a wszystko przez to, że się strasznie stresuję i potrzebuję opinii bardziej doświadczonych :)
Od 10miesięcy staramy się z mężem o dziecko, ale niestety miałam duże zaburzenia owulacji i byłam przygotowana na to, że szybko się nie doczekam :(
Brałam hormony, dodatkowo niedoczynność tarczycy, więc trochę się tego nazbierało.
Zaczęłam codziennie robić testy owulacyjne i nagle owulacja się pojawiła :D

Dziś jest 36dc i cztery testy za mną!
Na wszystkich jest druga jasna kreska.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/f3521042572168fa

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ec5cf5a08465a99c

http://www.fotosik.pl/zdjecie/6d65b63df8ce92c6

http://www.fotosik.pl/zdjecie/a05ee62470d9e316

Nie potrafię się cieszyć, ponieważ w to nie wierzę jeszcze do końca. Możecie mi potwierdzić, że to to co myślę? :D
Boli mnie podbrzusze również. Nie cały czas, ale tak momentami, czasem z prawej, czasem z lewej strony, czasem na dole i nie wiem, czy to normalne. Czytałam w Internecie, że tak, ale nie jestem pewna.
Idę w środę do lekarza, ale jestem zestresowana. Wy też miałyście takie bóle?
Ponadto czuję się cały czas wzdęta, mam jakby pełny brzuch, ale nie wiem, czy sobie wkręcam, czy faktycznie to od tego :D
Dodam jeszcze, ze wczesniej miałam bardzo nieregularne miesiączki.

Dzięki z góry za pomoc!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Piękne kreseczki i wcale nie takie bladzioszki!
To jest to co myślisz...rośnie pod Twoim serduszkiem drugie małe serduszko :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]