Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 8:31 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Awatar użytkownika

kim1982 dobrze ,że jednak w książkach piszą tuż po okresie ( chociaż piszesz ,że skąpy, więc nie tak całkiem po okresie) jest się bezpiecznym :wink: Bolące piersi to nie objaw ciąży, więc możesz spokojnie się rozlużnić. Piersi bolą z różnych powodów i w różnych etapach cyklu, więc akurat ciąża jest tu najmniej prawdopodobna :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no nie wiem czy to takie normalne... Piersi bola i to mocno jak nigdy..cale i to juz od ok 7 dni... Czasem mnie bolaly na okres ale to nie jest ten sam bol. Od jakiegos tygodnia co dzien mnie mdli....i do tego boli glowa. Albo to ciaza albo jakas powazna choroba.... Zrobilabym test no ale jeszcze troche za wczesnie bo okres za jakies 2 tygonie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzis dostalam plamienia ... raczej jedno i koloru brazowego... Mam nadzieje, ze przerodzi sie ono jutro w okres. Czy ktos z was tak mial? help

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: moje objawy

HEj
Nasze starania trwały jeden miesiąc (1 cykl) czyli za pierwszym razem się udało:)
Zawsze odkąd pamietam miałam regularne cykle więc wiedziałam że 15 mam Owucację.
jeden dzień przed owulacją wraz z mężem zaczeliśmy starania:)
5 dni po zaczęłam odczuwać kłucie w jajniku wraz z uczuciem pękających bąbelów w jajowodzie.
potem zaczęły mnie bolec piersi (były bardzo tkliwe)
z tydzień przed spodziewana miesiączką zaczełam miec mlecznobiałe upławy (w ilościach bardzo dużych)
stwierdziłam że po test pójdę w dzień spodziewanej miesiączki.
wspomn jeszcze ze 4 dni prze @ zaczął delikatnie bilec mnie brzuch jak przed @, więc bałam się że coś nie tak.
przyszedł 30 okresu brak.
31 wieczor - brak- pobiegłam po test sztuk 2.
rano zrobiłam i co?
DWIE KRECHY!!!!
Nie możliwe pomyślałam - za pierwszym razem
poczekałam i zrobiłam 2 test - to samo
fakt ze 2 kreska nie była tak wyraźna jak pierwsza ale była widoczna.
po 2 tygodniach poszłam do ginekologa (bo byłam na wyjeździe)
GIn potwierdził ze jest mała fasolka pięknie zagniezdziona w macicy:)
obecnie jestem w 10 tygodniu.

więc jeśli macie podobne objawy jak kłucie w jajniku, bolące piersi, sutki i mlecznobiały śluz wszystko może wskazywać na błogosławiony stan.

pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja w pierwszej ciąży pamiętam przede wszystkim miałam problem z bolącymi piersiami.. do tego stopnia, że spałam w miękkim statniku, bo leżenie mnie bolało.. potem przeszło. Poza tym nie miałam większych oznak ciąży jak mdłości itd

Teraz się staramy i sama nie wiem, @ nie ma, owulka była na 100%, brzuch raz pobolewał, jajniki też, sama nie wiem.. 33d.c. i nic. Wczoraj testowałam ale po południu i I, więc pewnie ciąży nie ma, ale szyjka jest wysoko i biały śluz... od kilku dni leciutkie mdłości popołudniu (ciąża urojona? :) )nie wiem jak to rozumieć - czy ktoś taką wersję już przerabiał?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

MamaMyszka miałam takie objawy jak się starałam z moim S jakiś czas temu.Okazało się to,że to nagromadzenie wody w organizmie,objawy ciąży: biały śluz,bolesność piersi,mdłości,zmęczenie a ciąży brak :wink: Poczekaj 2 dni i zrób znowu test albo lepiej beta HCG z krwi wtedy będziesz mieć pewność czy cieszyć się czy czekać na @.

Mariusz :D 7:30, 3310g i 52 cm :D
Obrazek

Mikołaj [*] 15.06.2016 (7tc) :( :( :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

MamaMyszka pisze:
@ nie ma, owulka była na 100%, brzuch raz pobolewał, jajniki też, sama nie wiem.. 33d.c. i nic.

Miałaś monitoring, kiedy była owu?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie dziewczyny.
Mam problem.. tydzień temu kochałam się ze swoim chłopakiem (z zabezpieczeniem.. gumka nie pękła). Okres przypada mi na dziś jednak go nie dostałam.. Od czwartku jestem bardzo senna, czasem mam mdłości, i jem więcej niż zazwyczaj.. pobolewają mnie piersi gdy ich dotknę oraz mam taki większy brzuszek..

Zrobiliśmy wczoraj test ciążowy 6 dni od stosunku.. 1 kreska ale wiem ze to za wcześnie żeby coś wykazało tylko martwią mnie te "podręcznikowe" objawy. Pomóżcie :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

madzia145 uspokój się i poczekaj jeszcze kilka dni :) Jeśli bardzo się niepokoisz i podejrzewasz ciążę zrób badanie beta HCG z krwi i wtedy będzie wszystko jasne. Jeśli jednak okres się nie pojawi odwiedź swojgo ginekologa.
Te objawy co napisałaś towarzyszą nam kobietą także przed okresem,dlatego czasem kobiety myślą,że lada dzień nadejdzie okres a tutaj ciąża.Nie nakręcaj się bo umysł podświadomie wysyła sygnały i wmawiasz sobie ciążę i temu wydaje Ci się,że wszystko na to wskazuje.
Skoro gumka wam nie pękła to raczej nie ma powodów do obaw,chociaż antykoncepcja nie daje 100% pewności.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam!

Moja sytuacja jest taka: Powinnam dostać @ 3 chociaz bardzo nie chce. Staraliśmy sie z meżem w tym miesiącu w mojej owulacji. Od 26 czyli 5 dni po owulacji zaczełam mieć dużo silniejsze objawy niż w trakcie@. Moje piersi się powiekszyły i mogę tylko nosić stanik z przed roku( przed @ tylko były napięte i nie aż tak czułe) poza tym mam twardawy brzuszek i czujesie jakoś dziwnie jakbym miala gule w gardle szczególnie przed posiłkami. Poza tym wnętrze pochwy jest mocniej spuchniete niż przed @. Czy takie objawy mogą wystąpić tak szybko? Bardzo chcemy Maluszka i nie chce tej @. W srode biegne po test bo świruje juz. JAK MYŚLICIE TO TO?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

alusinda moim zdaniem jeszcze troszke za wcześnie na nakręcanie się... Po owulacji najczęściej są objawy nasilone i piersi stają się pełniejsze i większe.Przynajmniej u mnie tak jest i staniki zazwyczaj wydają się za małe.Gule w gardle nie mam pojęcia co mogą oznaczać...a gardło Cię nie boli?
Rozpulchniona macica najczęściej jest w trakcie i po owulacji.
Wyluzuj się i czekaj spokojnie na termin miesiączki.A długo się staracie?
Jak @ się nie pojawi wtedy zrób test,czekaj spokojnie :)

U mnie tak samo jest w tym miesiącu...macice mam zasinioną jak we wczesnej ciąży,rozpulchniona,miękka i wrażliwa na dotyk.(wczoraj byłam u gin i on mi tak powiedział). Zobaczymy co nastąpi w dzień spodziewanej miesiączki....

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzięki bardzo za podniesienie na duchu no już rok zejdzie tylko że tak od 3 miesięcy przywiązujemy do tego wagę. No jeszcze 2 dni do @ a piersi nigdy nie miałam az tak napiętych i te staniki zawsze były duuużo za duże. Mam nadzieję że tym razem nam wyjdzie a ten gul to taki od pełnego żołądka ale cały czas. i na dodatek mi sie odbija ciągle.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

alusinda musisz być dobrej myśli :) Zgaga i wzdęcia objawiają się po kilku tygodniach ciąży.
Życzę pozytywnego testu i nie stresuj się bo to nie pomoże a zaszkodzić może ;)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dam znać jak zrobie test. Do 3 niedługo. wytrzymam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

alusinda koniecznie daj znać :) Spokojnie to tylko 2 dni :) ja do 11 muszę czekać :) :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

I znów nic. dzis o 12 przyszla @ tylko nie wiem czemu tak szybko. Powinna być jutro...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

alusinda Kontynuuj wątek w tym dziale: :wink:
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... start=8680

Czasem @ przychodzi dzień wcześniej albo później.Na to nie ma reguły...Wszystko zależy od organizmu.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Przez 4 lata stosowaliśmy stosunek przerywany, jednak wczoraj rano przez mały przypadek mąż "zrobił" to do środka. Akurat wypadał to ok 17-18 dzień cyklu (mój cykl trwa ok 32-33 dni). Czy w takim wypadku duże szanse są na ciąże?

Edit: Dostałam już odpowiedź na to pytanie w innym temacie... Teraz pozostaje już tylko czekanie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Jestem w 37dc i 2 dni temu zrobiłam test który pokazał 2 kreski :D Jest to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i w sumie nie spodziewałam się takiego obrotu spraw. Ale teraz nie wiem kiedy najwcześniej powinnam iść do lekarza aby mógł cokolwiek stwierdzić i aby nie odesłał mnie z informacją że przyszłam za wcześnie?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jesli nie plamisz, krwawisz to najlepiej wybrac sie do gin w okolicach 7tc liczac od ost. okresu. wczesniej jesli pojdziesz to zobaczysz tylko pecherzyk ciazowy bez serducha i bedziesz sie martwiła na zapas.
a w 7tc juz bedzie piekne serduszko.
wiec jak wszystko jest ok to poczekaj do 7 tygodnia :)

gratulacje! :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]