Dzisiaj jest wt gru 12, 2017 10:05 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12920 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 646  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jak w temacie c:
Nie zakładajcie nowych wątków, pytając, czy możliwe, że jesteście w ciąży. Pytajcie tutaj - o objawy ciąży, możliwe błędy w interpretacji wyników, sygnałów ciała...
Zapraszam :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

WITAJCIE!

Eeehmm... O co chodzi...Co się z tało z poprzednim wątkiem... :?: :roll:

Ja tylko na chwilkę i uciekam sprzątać.
Co u Was dziewczynki?

APRILKO o co chodzi???

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Madii nasz wątek jest tutaj:
:arrow: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=16337 ;)

Został odhaczony, bo rzeczywiscie zrobiła się z tego bardziej grupa wsparcia ;) A posty nowych osób było rzadko dostrzegane, przez co prawie nikt im nikt im nie udzielał odpowiedzi ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej dziewczyny to juz nie wiem gdzie mam pisac hehe
:lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam wszystkich! Super ze założyłyście ten temat na nowo. A więc zacznę. Planujemy z mężem ciążę od kilku ładnych miesięcy ale niestety mieliśmy po drodze nie miłe przejścia/poronienie/ i wstrzymaliśmy się na jakiś czas. Od sierpnia wzięliśmy się za robote :wink: :lol: .
Ostatnią @ miałam 19 sierpnia a z mężem przytulaliśmy między 27.08-07.09 /byliśmy na wczasach :lol: :wink: /. Cykle mam różnie28-30. Według moich obliczeń miałam tam dni płodne. Od 08.09 zaczęłam się trochę gorzej czuć. Cały tydzień miałam nudności i jakoś tak w ogóle dziwnie. Już myślałam że może mam fasolkę jak 15.09 dostałam @ więc byłam przekonana ze nie tym razem ale nadal miałam kiepskie samopoczucie i nudności. Mierzyłam temp. ale w nomie 36.6 . Dzisiaj zrobiłam z rana test i mam druga kreske słabo widoczną. Na tescie napisali ze nawet jak jest mało widoczna to znaczy ze to ciąża. Więc o co chodzi? :roll: Z jednej strony okres z drugiej druga kreska? Co wy o tym sądzicie?
Przepraszam ze to trochę skomplikowane ale ciężko mi sensownie ogarnąć nawał mysli.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

marbi a moze zrobisz bete bedziesz pewniejsza?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Poczekam jeszcze do końca tygodnia. Na teście wyczytałam żeby w przypadku słabej kreseczki powtórzyć go po 3-4 dniach. Jak w niedziele będzie wyraźniejsza albo taka sama to pójdę do lekarza.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jak dla mnie to jestes w ciazy bo wszystkie dziewczyny jak tu pisaly ze nawet bardzo slabiuitka kreseczka jest oznaka ciazy takze pierwsza ci gratuluje!!!!!:)))))

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

MARBI a czy ta ostatnia miesiączka była normalna? Niczym sie nie różniła od poprzednich ? Regularnie mierzysz temp ?
To prawda nawet słabiutka kreska na tescie swiadczy o ciąży ;) To zależy od steżenia hormonu ciążowego w moczu ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wydaje mi się że przyszła o dwa dni za wcześnie. Okres był normalny. Ta druga kreseczka jest słabiutka. To by się nawet zgadzało ponieważ gdzieś wyczytałam że beta hcg produkuje się dopiero jak zarodek się zagnieździ. Nie wiem czy to prawda. Może wyszła ta kreseczka taka słaba ponieważ stężenie jest słabe i dlatego też miałam okres? Dzisiaj jest 3 dzień @ i prawie jej już nie ma ale ja zawsze mam krótkie. Jasny gwint nie wiem co o tym myśleć. Muszę teraz uzbroić się w cierpliwość :evil: . Nie cierpię tego :x

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

Z tego co piszesz moim zdaniem jestes w ciaży ja tez tak miałam a mianowicie ostatnia @ miałam 13-16.08 przyszła o tydzien za wczesniej pozniej 3.09 zaczełam plamic tak ze starczala mi wkladka a tydzien przed plamieniem bol podbrzusza wlasciwie niewiem co mnie bolało czulam sie jak by mnie grypa łamała pozniej po plamieniach Test który wyszedł ujemny i tydzien pozniej nastepnt test ktory pokazal slaba kreseczke druga od 3 tygodni tak boli podbrzusze ze masakra przez tydzien złuzka niemoglam wstac nospa i nospa ciagle bol podczas stosunku i co sie okazało dzidzius tagze trzymam kciuki za ciebie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja bym nie wytarzymala od razu bym poszla na bete hehehe:))

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

eolenka u mnie to było z kmplikowane z beta bo mieszkam w norwegii a tu tego nie robia zaostaja tylko testy ale co otym sadzisz czy powiedziala bys odrazu ze jestem w ciazy ????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

eda gratuluje dzidzi :smo: :) ja raz mialam tak ze przyszla wczesniej i to bylo plamienie trwalo to pare dni ale nic poza tym ze to bylo przed urlopem poszlam na bete niestety wynik ujemny miesiac wczesniej spoznila mi sie tydzien i tez myslalam ze stalo sie zrobilam test pokazal brak ciazy i klapa franca przyszla teraz mialam normalna@ ale caly czas boli mnie podbrzusze takze i wogole ostatnio brzuszek mi wysadzil ale chyba to efekty pracy siedzacej hehehe :)))

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czy jestprawdopodobienstwo ze mgoe byc w ciazy jesli jajeczkowanie mialam 17dc a stosunek mialam w 16,15,14,19 dc ??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

marbi trzymam kciuki za powtorke testu ,koniecznie daj znac jakie wyniki

olusia0000000000 szanse masz oczywiscie,byly to dni plodne jezeli faktycznie owu byla 17 dc,poczekaj do terminu i zrob tescik,powodzenia :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Widzę że temat się powolutku rozpędza. To dobrze. W sobotę lub niedzielę zrobię powtórkę testu. Na pewno dam znać jak wyszło. W razie nie powodzenia od środy zaczyna mi się owulka więc będziemy działać w tym temacie :twisted: :lol: . Dzisiaj lepiej się czuję. Już mnie nie mdli. Mam jakieś lekkie zawroty głowy. Zobaczymy. Jakieś to kurdę dziwne. Dam znać jak będę mieć nowe info.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

olusia000000000000 ale jestes w goracej wodzie kapana hehe:)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Marbi chyba najlepiej zrobić bete.. całkowicie rozwieje Twoje wątpliwości ;)

olusia jeśli faktycznie był to okres jajeczkowania to szanse sa.. a powiedz jak sprawdzałaś dni płodne ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pozmieniało się widzę w tych wątkach, ale chyba tutaj będę pisać. Otóż wczoraj robiłam test, który wyszedł negatywnie, już NIC teraz nie rozumiem.. Krótko o mnie: Ogólnie biorę tabletki anty, w 3 tyg opakowanie nie wzięłam tabletki, potem nie zabezpieczałam się przez następne 7 dni no i oczywiście kochałam się kilka razy. Zrobiłam normalnie przerwę 7 dniową jak co miesiąc, w czasie której nie miałam normalnego krwawienia, tylko plamienie przez 3 dni. Zdziwiłam się bardzo, bo nigdy tak nie miałam, od tamtego czasu potworny ból podbrzusza, jajników, mięśni, niewiem wszystko mnie tam w dole boli, do tego mam zgagę, i źle się czuję...
Ale może za wcześnie zrobiłam ten test? zrobiłam w 13 dniu po stosunku, może to za wczesnie? Robiłam test Amil, słyszałam ze wcale nie jest taki czuły. Słyszałam też że to rozciągające się mięśnie macicy tak bolą we wczesnej ciąży... Nigdy przedtem podczas brania tabletek takich rewolucji nie miałam.. Co o tym myslicie? Dodam, że gdyby to był dzidziuś to byłabym baaaardzo szczęśliwa. Chyba poczekam jeszcze parę dni, i wtedy zrobię test.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12920 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 646  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]