Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 8:35 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Witajcie.
Potrzebuję waszej porady, ponieważ jestem płci męskiej i nie znam się na tych sprawach. Mam nadzieję, że pomożecie.
Moja dziewczyna, który jest w chwili obecnej z Manchesterze martwi się, ponieważ nie dostała okresu już drugi tydzień. Wyjechała na wakacje, przed wyjazdem bardzo żadko się kochaliśmy i za każdym razem w prezerwatywie, która nam nie pekały oraz dochodziłem po wyjściu z pochwy do prezerwatywy. Zdarzyło sie kilka razy, że wszedłem dosłosnie raz na samym początku seksu bez prezerwatywy ale to dosłownie jeden czy dwa ruchy i koniec.
Wypytywałem ją o różne objawy, więc: nie ma zawrotów, ani bólu głowy, piersi nie są większe, ani nie bolą, tak samo sutki.
Boli ją brzuch na dole, większy apetyt, oraz przytyła, ale mówiła, że dużo je słodyczy. Wymiotowała kilka razy, ponieważ czuła jakby coś jej zalegało w gardle (nigdy nie było to z rana). Kiedyś miala problemy z przełykiem. Czuje zmęczenie, ale moim zdaniem jak i jej, jest to spowodowane pracą, ponieważ wyjechała tam zarobić pieniądze. Między nami było dużo kłótni, a nawet się rozstaliśmy, później problemy w rodzinie.
Wspomnę, że okresu dostała po przyjeździe do UK (czyli miesiąc temu) w około dobrym termienie (ma okres nieregularny), ale był skąpy i twał dwa dni tylko.
Nie było białych plam, czy coś tego typu.
Dziewczyna nie chce robić tam testów żadnych. Przyznam się, że się stresuję tym wszystkim, ale chciałbym wiedzieć czy jest możliwa ciąża, a może to przez zmianę klimatu, pracę, stres i nerwy.
Podejrzane są dla mnie te objawy oraz dwudniowy okres, a z drugiej strony są ku temu powody, by okres się spóźnił, ale dwa tygodnie? Jak myślicie ?
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Offline Wyświetl profil  

I jak sytuacja sie wyjasnila?

Ja stawiam na zmiane klimatu...;)

Offline Wyświetl profil  

Jestem ciekaw czy sytuacja się wyjaśniła, bo piszesz tak jakbyś był bardzo załamany tym faktem że twoja kobieta może byc w ciąży :D

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]