Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 6:33 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć ;) Jestem ze Śląska.
12.02.16r. miałam Pierwszą Inseminacje i niestety nic...
Teraz 20.05.16r. miałam drugą i czekam 3tyg i ide do swojego lekrza ( na 9.06 ),bo tam gdzie sie teraz "leczyłam" to nic nie robili w kierunku,żeby przywrócić mi naturalny @.
Właśnie w tym jest problem,że nie mam naturalnego @ i nie jest łatwo zajść ciągle na Luteinie.
Z Narzeczonym staramy się od ponad 2 lat...
Moj lekarz stwierdzil Zespół Policystycznych Jajników i nic z tym nie robią... Czytałam i mówiono mi,że można przeczyścic lub nakłuć jajniki,żeby wrocily do normalnosci ale na gadaniu sie skonczylo. Narzeczonego badania są dobre,moje tez,wiec nie wiem dlaczego tak jest... Może psychika ale nie mysle o tym caly czas,staram sie unikac tego tematu,żeby nie robic sobie nadzieji.
29 maja ( 9dni po Inseminacji ) na bieliźnie dostrzeglam mała plamke brązowo -czerwona. Co to może oznaczać? Przypomnę, że 5 mają dostałam okres wywołany Luteiną,bo nie mam naturalnego okresu.
30 Maja było czysto i 31 maja pojawiła się mała plamka na wkładce i tyle ( dodam,że w środku było o wiele więcej ). i teraz 01-02.06 nie ma nic a brzuch pobolewa... :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cześć ;) Jestem ze Śląska.
12.02.16r. miałam Pierwszą Inseminacje i niestety nic...
Teraz 20.05.16r. miałam drugą i czekam 3tyg i ide do swojego lekrza ( na 9.06 ),bo tam gdzie sie teraz "leczyłam" to nic nie robili w kierunku,żeby przywrócić mi naturalny @.
Właśnie w tym jest problem,że nie mam naturalnego @ i nie jest łatwo zajść ciągle na Luteinie.
Z Narzeczonym staramy się od ponad 2 lat...
Moj lekarz stwierdzil Zespół Policystycznych Jajników i nic z tym nie robią... Czytałam i mówiono mi,że można przeczyścic lub nakłuć jajniki,żeby wrocily do normalnosci ale na gadaniu sie skonczylo. Narzeczonego badania są dobre,moje tez,wiec nie wiem dlaczego tak jest... Może psychika ale nie mysle o tym caly czas,staram sie unikac tego tematu,żeby nie robic sobie nadzieji.
29 maja ( 9dni po Inseminacji ) na bieliźnie dostrzeglam mała plamke brązowo -czerwona. Co to może oznaczać? Przypomnę, że 5 mają dostałam okres wywołany Luteiną,bo nie mam naturalnego okresu.
30 Maja było czysto i 31 maja pojawiła się mała plamka na wkładce i tyle ( dodam,że w środku było o wiele więcej ). i teraz od 01-06.06 nie ma nic a brzuch pobolewa... :(

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]