Ciąża, objawy ciąży, macierzyństwo, dzieci
http://www.forum.e-mama.pl/

Czy to może sugerować ciążę?
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?f=25&t=62773
Strona 1 z 1

Autor:  Lilla84 [ ndz mar 13, 2016 11:18 am ]
Tytuł:  Czy to może sugerować ciążę?

Hej dziewczyny,

Może któraś z Was, miała podobnie z początkowymi objawami ciąży...otóż ostatnią miesiączkę miałam 8 lutego, cykle mam mniej więcej regularne tj. wahają się między 28 a 32 dni, ostanie dwa miesiące były równo co 29 dni. Mniej więcej od 10 dc rozpoczęłam starania, ostatnie przytulanie było 15 dc i od tego momentu równo 8, 9 dni później zauważyłam na wkładce troszkę brązowo-przeźroczystego śluzu z nitkami krwi. Było to jednorazowe, okres powinnam dostać jakieś 5 dni temu, jednak się nie pojawił. Za to miałam w tym terminie, tylko śluz w kolorze żółto-pomarańczowym, nawet nie można nazwać tego plamieniem. Trwał jakieś 2-3 dni. Teraz od dwóch dni, mam taki śluz jak podczas dni płodnych. Dodam że od terminu w którym powinna przyjść @, mam bóle brzucha przypominające ból miesiączkowy, czasami nawet ból owulacyjny, piersi lekko pobolewają, kłuje mnie w podbrzuszu, pojawiają się wzdęcia... . Testu jeszcze nie zrobiłam, bo strasznie boję się kolejnego rozczarowania i widoku jednej kreski... .

Autor:  Darka17772 [ ndz mar 13, 2016 5:42 pm ]
Tytuł:  Re: Czy to może sugerować ciążę?

Najlepiej będzie jak zrobisz jednak test bo u każdej kobiety objawy mogą być inne albo możesz iść na bete z krwi.

Autor:  elena [ wt mar 15, 2016 5:03 pm ]
Tytuł:  Re: Czy to może sugerować ciążę?

Napiszę Ci jak to było u mnie...ostatnią @ miałam pod koniec stycznia starania rozpoczęliśmy tez od 10dc i ostatnie przytulanki były w 16dc. W 22dc do 25dc miałam plamienie podobne do Twojego tylko więcej krwi było byłam pewna jak się skończyło ,że za 3-4dni dostanę @. W dniu kiedy miałam dostać pojawił się biało żółty śluz. Oczywiście nie wytrzymałam do terminu i po tym plamieniu zrobiłam test i ku mojemu zaskoczeniu pojawiły się dwie kreseczki ;)

Ja bym na Twoim miejscu zrobiła test i nie czekała.

Autor:  elena [ wt mar 15, 2016 5:04 pm ]
Tytuł:  Re: Czy to może sugerować ciążę?

Po tym plamieniu bolały mnie piersi ale tak od pach i to mi też dało do myślenia a poza tym kręciło mi się w głowie.

Autor:  Lilla84 [ śr mar 16, 2016 10:55 am ]
Tytuł:  Re: Czy to może sugerować ciążę?

Dziękuję Dziewczyny za odpowiedź:)

elena Czytając Twój post nabrałam dużej nadziei, że to może być TO. Bardzo podobnie przechodziłyśmy cykl, aż nie do wiary :D Cieszę się, że u Ciebie zakończyło się to ciążą :D
Ja jeszcze nie wiem...do tej pory test leży nietknięty 8) Wiem, że to szalone, no ale cóż, strasznie boję się rozczarowania... .
Piersi mnie pobolewają od strony zewnętrznej, czuję momentami takie jakby kłucia, ciągnące się aż do sutka. Hmm...dzisiaj 38 dc, a okresu nie ma nadal. Czekam na odwagę, żeby wykonać test :P:

Autor:  elena [ śr mar 16, 2016 11:25 am ]
Tytuł:  Re: Czy to może sugerować ciążę?

Lilla84 zrób test ! ;)

ja szybko zrobiłam test ale musiałam wiedzieć żeby zacząć łykać duphaston ;)

Autor:  Lilla84 [ pt mar 18, 2016 10:52 am ]
Tytuł:  Re: Czy to może sugerować ciążę?

Cześć,

Zrobiłam w końcu test, ale niestety I kreska... . A okresu jak nie było, tak nie ma. Na poniedziałek jestem umówiona z ginem, to może mi wyjaśni co i jak. Pewnie da mi tabletki na wywołanie okresu i coś wspomagającego owulację. Priorytet to dostać okres :D
Cieszę się elena że Tobie się udało, dbaj o siebie i wypoczywaj :D

Autor:  elena [ czw mar 24, 2016 3:44 pm ]
Tytuł:  Re: Czy to może sugerować ciążę?

Lilla :(

Autor:  skela [ pt lut 01, 2019 3:53 pm ]
Tytuł:  Re: Czy to może sugerować ciążę?

Witam. 24 i 25 stycznia uprawialam seks bez zabezpieczenia, głupio się przyznać ale po libacji alko byliśmy obydwoje. I teraz kwestia tego, że 29 stycznia miałam owulacje. Dzień po owulacji do dzisiaj mam lekkie krwawienie ciemno brązowe. Robiłam wprawdzie test 7 dni po stosunku 24stycznia i wyszedł negatywny.
Pytanie: czy mogę być w ciazy? Bardzo proszę o logiczne odpowiedzi i nie dopierdzielanie mi, bo i tak mam strasznie ciężka sytuacje.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/