Ciąża, objawy ciąży, macierzyństwo, dzieci
http://www.forum.e-mama.pl/

POMOCY CZY TO CIĄZA ?
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?f=25&t=57015
Strona 1 z 1

Autor:  tarna96 [ wt paź 02, 2012 4:47 pm ]
Tytuł:  POMOCY CZY TO CIĄZA ?

Witam ..Problem jest taki że boję ze moja dziewczyna jest w ciazy ma ona dopiero 14lat. Wszystko opisze odbylismy nie pelny stosunek ponad miesiac temu i trwał on zaledwie 2min ,gdzie byla zalozna prezerwatywa ktora pekla przy wyciaganiu(nie bylo wytrysku) .. okres dostala w ten dzien ktory powinna ..trwal i byl taki jak zawsze ..teraz takze zbliza sie jej okres bo wystepuje juz śluz.Je mało bo poprostu ma taki tryb zycia i czasami jest zmeczona podkresle ze trenuje biernie siatkowke..miala w miedzy czasie wysypke ktora juz zeszla i lekarz stwierdzil ze to uczulenie od proszku do prania ..prosze o odpowiedz czy jest mozliwosc ciazy ?? Ps;nerwy mi juz siadaja.. I z gory przepraszam jezeli sie to juz powtarza :)

Autor:  oooo [ wt paź 02, 2012 5:30 pm ]
Tytuł: 

Wiesz jak na moje oko to Twoja dziewczyna na pewno nie jest w ciąży :)
Miała normalna miesiączkę którą dostała w terminie tak teraz czeka na następną która też się pojawi.. Więc spokojnie :)

A jeżeli tak się martwisz to namów dziewczynę aby zrobiła test ciążowy..

Autor:  tarna96 [ wt paź 02, 2012 5:37 pm ]
Tytuł: 

napewno dla mnie to jakies pocieszenie ..ale nie wiem czy jest sens robic test skoro ona święcie jest przekonana że nic sie nie stalo i moim zdaniem ma racje ale i tak mam jakies dziwne scenariusze :)

Autor:  jmijeczka [ wt paź 02, 2012 5:41 pm ]
Tytuł: 

I jesli jestescie mlodzi i chcecie dalej regularnie wspolzyc - proponuje wybrac sie do ginekologia i poprosic o skuteczna antykoncepcje.
Moim zdaniem to na pewno nie ciaza.

Autor:  tarna96 [ wt paź 02, 2012 5:46 pm ]
Tytuł: 

dzekuje za odpowiedzi ..jesli chodzi o dlasze współżycie to raczej odpuscimy sobie to bo to i nie wiek na to i za dużo odpowiedzielanosc jesli coś by się wydarzyło nie porządanego :)

Autor:  Niebieskooka [ śr paź 03, 2012 9:03 am ]
Tytuł: 

tarna96 pisze:
dzekuje za odpowiedzi ..jesli chodzi o dlasze współżycie to raczej odpuscimy sobie to bo to i nie wiek na to i za dużo odpowiedzielanosc jesli coś by się wydarzyło nie porządanego :)


Dobrze powiedziane...

Autor:  Betitco [ czw paź 04, 2012 9:17 pm ]
Tytuł: 

Gratuluję rozsądku! :)

Autor:  backforgood [ sob paź 13, 2012 9:06 pm ]
Tytuł: 

proponuję wziąć się za naukę, a nie współżycie... wtedy się nauczysz, jak się w ciążę zachodzi i czemu dorosłość polega na czymś innym niż fizycznej możliwości współżycia...lepiej szklanka wody zamiast... a nie, żeby dzieci miały dzieci ;/
ps: wcale tak łatwo się w ciążę nie zachodzi, jak by sie chciało ;/

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC [letni]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/