Dzisiaj jest sob lip 11, 2020 8:45 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12921 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

PinkGirl cieszę się Kochana! I trzymam mooocno kciuki żeby wszytko bylo dobrze! :pr:
W końcu trafiłaś na normalnego lekarza! Strasznie długo czeka się u Ciebie na wyniki bety :?
Oszczędzaj się i rośnijcie zdrowo!! :pr:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Patya Dziękujemy :pr: odebrałam wynik i troszkę się martwię. Beta 940,90. Badanie wykonano 2 listopada. Z moich obliczeń to mógł być 3 lub 4 tydzień. Jeśli 4 to wynik leciutko przekracza normę, ale co jeśli to był 3 tydzień?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Niestety nie znam sie na wynikach bety :(
Jak się czujecie? Jeszcze trochę i kolejna wizyta za którą 3mam mocno kciuki! Który to będzie mniej więcej tydzień? Może serduszko juz będzie :D

Offline Wyświetl profil  

Witam!

Na przełomie sierpnia i września mogłam zajść w ciąże. Od tego czasu robiłam trzy testy ciążowe (wyszły negatywne) oraz normalnie miesiączkowałam. Niestety mimo wszystko widzę u siebie objawy ciąży - lekko zaokrąglony brzuszek, urosły mi też piersi. Dodam, że regularnie ćwiczę i zdrowo się odżywiam, więc brzuszek nie jest skutkiem nadmiernego jedzenia.
Czy pomimo negatywnych testów i miesiączki mogę być w ciąży?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

nika319 pisze:
Witam!

Na przełomie sierpnia i września mogłam zajść w ciąże. Od tego czasu robiłam trzy testy ciążowe (wyszły negatywne) oraz normalnie miesiączkowałam. Niestety mimo wszystko widzę u siebie objawy ciąży - lekko zaokrąglony brzuszek, urosły mi też piersi. Dodam, że regularnie ćwiczę i zdrowo się odżywiam, więc brzuszek nie jest skutkiem nadmiernego jedzenia.
Czy pomimo negatywnych testów i miesiączki mogę być w ciąży?

Idź do ginekologa, to najpewniejszy sposób by się dowiedzieć, zwłaszcza, że już byłabyś w 2 miesiącu ciąży, czyli jakieś 8-10 tygodni. Ja co prawda się nie znam, ale wydaje mi się, że USG na tym etapie już wykryje maluszka.

Offline Wyświetl profil  

Czesc:) wlasnie jest dzien w ktorym powinnam dostać okres. dostaje bardzo regualnie wiec czekam czy bedzie... od tygodnia mam stan podgoraczkowy ktory waha sie miedzy 37 a czasem nawet 37,4. Trochw mnie to wykancza bo czuje sie non stop senna i spiaca, chodze spac wcześnie a jak nie jestem w pracy to leze w lozku bez sensu. Kreci mi sie w glowie i nie zawsze moge sie skupic na pracy, do tego chodze sikac co chwilę. balam sie ze to infekcja drog moczowych, wie szybko zrobilam badania moczu i krwi i sa... idealne, wszystko w normie. podejrzewam ciaze bo sie o nia 4ty miesiąc staramy, ale moj zapal ostudzil negatywny test ciazowy 3 dni i 1 dzien przed spodziewanym okresem. Najgorsze ze jak to nie jest ciaza to oznacza ze cos jest ze mna nie tak, stan podgoraczkowy bez kataru i kaszlu czy bolu gardla :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kasia, a może to zwykłe przemęczenie, albo jakieś nadciśnienie, czy za niskie ciśnienie stąd ta senność i zawroty głowy. Na objawy ciążowe wydaje mi się, że to jeszcze za wcześnie. Poczekaj tydzień i powtórz test apteczny, albo zrób betę i będziesz miała pewność.

Offline Wyświetl profil  

moze tak, choc nie mialam tak nigdy, a choruje raz na rok. na razie czekam na okres, ma przyjsc dzisiaj wg planu wiec czekam..

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Kasia, ale jeśli się starasz o dzieciaczka, to bardzo serdecznie zapraszam do wątku "zostać mamą w 2016" albo do tych co mają powyżej 20 lat i się starają, w "grupach wsparcia" jest dużo takich wątków. Wtedy będziemy wszystkie razem z tobą wyczekiwały na II kreski ;-)

Offline Wyświetl profil  

no to już tam jestem :) dzieki

Offline Wyświetl profil  

Cześć Dziewczyny :D Od 5 miesięcy staramy sie o dzidzusia, ale jak narazie nic nie wychodzi :(
Na ostatniej wizycie moja lekarka kazała mi brać witamine D oraz tabletki "Duphostan"
Dziś jest dzień @, ale jak narazie to ani widu ani słychu żeby nadchodził. Przed wczoraj robiłam test bo juz nie wytrzymałam :P ale niestety wynik negatywny. Od kilku dni bolą mnie piersi i mam uczucie jak by mnie piekły sutki. Nie wiem czy poczekać do jutra lub poniedziałku zeby zrobic jeszcze jeden test.
POmozcie dziewczyny, bo juz sama nie wiem co mam myśleć :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

natalija33, @ przyszła?

Offline Wyświetl profil  

Cześć, nie wiem czy to dobry temat ale potrzebuje wsparcia, porady etc.
Moje cykle trwają około 31 dni. Przez blisko rok bralam tabletki anty w celu uregulowania cyklu. Stalo sie jednak cos zupelnie odwrotnego. Ostatni moj okres pojawił sie wcześniej, po 29 dniach - 10 listopada. W tamtym cyklu miałam stosunki przywane ze swoim mężczyzną w dni teoretycznie plodne. Nastepnie na 2 dni przed spodziewanym okresem mialam stosunek rowniez przerwany, jednak nie uwazalam specjalnie, z racji bycia przed miesiączka, a co za tym idzie co nieco moglo sie dostac. Obecnie okres spoznia mi sie juz 12 dni, testy wychodzą negatywnie, a zrobilam ich juz 4. Moje pytanie jest wiec nastepujace - jaka jest szansa zaplodnienia tuz przed spodziewanym okresem? Od tego czasu mineloby dopiero 14 dni, wiec dotychczasowe testy mogłyby wychodzić negatywnie. Czy to wina rozlegulowanych hormonow, choc tabletki mialy je znormalizowac? Jutro mam wizyte u ginekologa ale z powodu tak przedluzajacego sie oczekiwania jestem bardzo podekscytowana i zdenerwowana jednocześnie. Obecnie nie widzę zbyt wielu objawów oprócz lekkiej senności i niekiedy zawrotow glowy. Z gory dzięki za odpowiedzi.

Offline Wyświetl profil  

Hej, jeśli staracie się o dzidziusia już jakiś czas to polecam zacząć robić badania. Czasem coś małego, niegrożnego sie dzieje, co nieumożliwia zajście w ciążę.

Ja poprosiłam lekarza o kilka badań i wysłał mnie m.in. na usg transvaginalne, aby zobaczyć czy owulacja przebiega prawidłowo. Okazało się że jest ok, tylko przy okazji lekarz zobacyzł coś innego - stworzył mi sie polip na jamie macicy. Od razu powiedziano mi że to nie jest nic rakowego, to tylko niegrożny nabłonek, który może sam się kiedyś usunąć (lub nie). Jednak to maleństwo.. uniemożliwiao mi zajście w ciążę, powiedziano mi że polip działa jak wkładka. Mój ginekolog od razu wysłał mnie na zabieg wycięcia polipa. I poszłam, jestem już 6 dzień po zabiegu, mam zaczekać do następnej miesiączki i próbować znowu :D jestem ciekawa efektów :)

Offline Wyświetl profil  

ja właśnie jutro idę POTWIERDZIĆ

Offline Wyświetl profil  

Hej :) Jestem nowa i chciałam sie zapytać co o tym myślicie bo już sama nie wiem co myśleć..

Wiec tak. Okres spóźnia mi się 10 dni. W niedzielę - tydzień od spodziewanej miesiączki - robilam test rano, ale wyszedł negatywny. Dość dużo piję i mój mocz jest baaardzo jasny - być może na tyle rozcieńczony, że nie wychodzi? Z takich objawów, które najbardziej ciążowe to ból piersi, sutków. Może nie powiększyły sie bardzo ale w dobrze dobranym staniku przestało być mi wygodnie ;) Byłam dziś u gin, powiedział, że mam lekko powiększoną macicę, ale to moze być ciąża a moze być że zostało mi tak po poprzedniej ciaży. Tylko, że poprzednia ciąża była 5 lat temu i poprzednia Pani doktor nic nie mówiła o powiększonej macicy. Kazał jutro zrobić betę i się okaże, ale do jutra to ja chyba zwariuję...

Offline Wyświetl profil  

martuch, może być tak, że owulacja opóźniła ci się i ciąża jest na tyle wczesna, że testy z moczu jeszcze jej nie wykrywają. Zdarza to się bardzo często, w końcu chyba mało jest takich szczęściar które mają owulacje jak w zegarku. może brałaś jakieś leki, zmieniłaś dietę, stresowałaś się, nie wysypiałaś? Test z krwi już zdecydowanie powinien powiedzieć coś więcej. cóż, to na pewno ciężkie ale trzeba czekać do jutra. trzymam kciuki, powodzenia! :D

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

zazwyczaj owulacje nie są jak w zegarku - z tym bym się zgodziła. Na jej występowanie niecykliczne wpływa wiele czynników. Zrób sobie testy krwi i tam Ci na pewno wyjdzie co i jak. Trzymam kciuki!

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Czesc. Moja sytuacja wyglada tak. Od 4 dni spoznia mi sie okres. Od ok 2 tyg mam stan podgoraczkowy. Tzn temp od rana do 15 jest w normie ale potem skacze do 37.4 zdazalo sie nawet 37.8. Nie jestem przeziebiona. Do tego dochodzi bol piersi. Zaczal sie tydzien temu i piersi strasznie mnie bolaly. Dzis juz tylko przy dotyku. Ciagle mi sie odbija, wszystkim co zjem i wypije. Na nic nie mam sily. Brzuch mnie nie boli, od czasu do czasu czyje lekki bol w okolicach jajnikow. Robilam 2 testy oba wyszly negatywne. W dni plodne kolalam sie z mezem, ale byl to stosunek przerywany. Tydzien przed okresem rowniez. Natomiast w piate czyli jeden dzien przed @ doszedl do konca. Nie wiem co mam myslec. Czy mozliwe zeby to byla ciaza na tyle wczesna ze testy nie wykryly?

Offline Wyświetl profil  

zawsze istnieje taka możliwość. odczekaj z tydzień, powtórz test. wizyta i gina też ci nie zaszkodzi.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12921 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC [letni]