Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 8:35 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12920 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 642, 643, 644, 645, 646  Następna
Autor Wiadomość

Trzymam za was wszystkie kciuki! ja sama dowiedziałam się że jestem w ciązy przy wizycie u ginekologa :P:

Offline Wyświetl profil  

Witajcie :)
Mam pewien problem. Od ponad tygodnia mam bardzo silne bóle piersi, do tego doszedł stan podgorączkowy. Mam zawroty głowy i od 3 dni nie mogę spojrzeć na mięso, po prostu jakoś mi śmierdzi. Na początku oczywiście myślałam, że złapałam jakiegoś wirusa..ale nie.. nic się nie dzieję. Czuję się zdrowa, chociaż inaczej niż zwykle. Z mojego kalendarzyka wynika, że kiedy współżyłam z moim mężem miałam dni niepłodne i szasnę na ciąże były niskie lub średnie. Współżyliśmy również w trakcie mojej miesiączki. Robiłam kilka testów i każdy wyszedł negatywny. Zastanawiam się czy to możliwe, że jednak test się myli? Czy któraś z mam miała podobne objawy? Tak czy inaczej pójdę do lekarza z tym stanem podgorączkowym.. ale nie daję mi to spokoju.

Offline Wyświetl profil  

ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

Witam, mimo iż 3 ciąże za mna z tego 2 donoszone szczęśliwie to już minęło trochę czasu. I otóż to 3 stycznia pojawił się "okres" tak myślałam bo 1 dzień był normalny no może normalny bo bez dużej ilości skrzepów tylko sama krew kolejne 2 dni tylko lekkie krwawienia przechodzące w plamienie. Nigdy tak nie miałam bo zawsze leciało ze mnie jak z kranu nadodatek 5-6 dni a w tym miesiącu prawie nie odczułam okresu. przedostatni okres 3 grudnia bardzo obfity , 11 grudnia szaleństwo zapomnieliśmy sie z mężem i bez zabezpieczenia , zawsze zabezpieczenie było a zważywszy na to że okres regularny to dni płodne były i teraz zaczynam się martwić bo piersi moje może nie są bolące ale są większe jak sie dotknie bo nawet mąż zauważył to , a należę do takich co prawie nic nie mają i są jak deska a tu sama teraz widzę i czuję że są większe, pobolewa mnie teraz trochę brzuch, a 2 tyg temu jak z dzieckiem byłam u dentysty to mi się słabo zrobiło. Czy ja pomimo tego niby okresu mogę być w ciąży?
to dla mnie trochę szok bo nie planowałam 3 dziecka ale czasu nie cofnę jeśli się pojawi. czy miał ktoś taki przypadek?
wiem że powinnam zrobić test ale ten okres mnie trochę niepokoi oraz te większe piersi.

Offline Wyświetl profil  

Witam . dzis 30 dc i nie wiem wydaje mi sie ze jestem w ciazy ale nie chce sobie robiec nadziei. staramy sie z mezem o 2 dziecko juz rok. 8 dni po owulacji i 9 dni po robilam test ciazowy bo juz nie moge wytrzymac. Nie wiem czy testy sa pozytywne.widac na nich doslownie cień . a mam dziwne objawy: klucie z prawej strony jakby jajniki i lekki bol w dole brzucha . szyjka macicy wysoko stwarda al rozpulchniona i ciasno zamknieta z kremowym sluzem. temp utrzymuje sie caly czas wyzsza od spadku. wstawilabym zdjecie testow ale nie wiem jak sie je tu dodaje.

Offline Wyświetl profil  

Misia80 zrobilas tn test ?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

test robisz w dniu @ albo po nim a nie przed.
w ktorym dc teraz jestes??

najlepsze sa testy z krwi a nie sikane.
jesli juz tak mocno sie niecierpliwisz to polecam isc na bete

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Witam po dluzszej przerwie :)

Dzis mam 30 dzien cyklu okres przewaznie na 26-27 rwiec jeszcze sie nie ciesze. Mam bole jak na okres od 3 dni. Temp w srodku 36.80 podstawa 36.4.
Na razie nie sikam bo szkoda nerwow. Ale czy jak bym poszła w pon na krew to powinno juz cos wykazac?

Pozdrawiam :)

Offline Wyświetl profil  

Hej no juz napewno bedzie juz widac. Mojej znajomej wyszla juz 9 dpo.Trzymam kciuki :) daj znac.

Offline Wyświetl profil  

Hej i tak w oczekiwaniu na fasolke dostalam okresu 31dc. Jestem zalamana to juz ponad rok staran i nic. Mam juz synka ale jet nie dosyt. i tak bardzo chciala zeby byla nie duza roznica wieku a tu juz rokuje na 4 lata roznicy. Co jet najgorsze 9 i 10 dpo testy mi wyszly tzn byly na nich widoczne krawedzi kresek jakby cienie. 11 dnia juz prawie nic nie widzialam. 3 dni temu zaczelo mi cieknac jakby mleko z piersi i dosc sporo. i wcale jakos na sile na gniotlam sutko. tylko lekko nacisnelam piers.To znaczy dowiedzialam sie tego przez synka jak lazik po mnie i poczulam mokre. Szyjke mialam caly czas do dnia okres wysoko rozpulniona i zamknieta. teraz sie obinzyla i lekko otwozyla ale tez jakby byla na w pol zamknieta. Tak sam z temp byly wyzsza a dnia okres spadla o 3 kreski.

Wczoraj bylam na jakichś badaniach hormonalnych ktore sie wykonuje w czasie okresu. wyniki maja być koło wtorku. A w poniedzialek ide do lekarza w zwiasku ztym niby mlekiem w piersiach. powidziala pielegniarka ze to bardzo dziwne. Dodam ze mieszksm UK i tu nie jest tak kolorowo jezeli chodzi o słóżbe zdrowia.

Offline Wyświetl profil  

Mila nie przejmuj sie miedzy moja zuzka a mozliwym przyszlym Juniorem :D bedzie 8 lat :) na pewno sie uda tylko trzeba troche poluzowac wiem ze łatwo sie mowi.

Offline Wyświetl profil  

32 dc temp niby stala 36.8 ale piersi mnie przestały bolec :( boje sie ze okres przyjdzie. Robilam wczoraj test sikany (10ml) ale nic nie pokazało. Tak sobie mysle ze moze byc za wczesnie bo stosunek byl 17 i 18 dc czyli niby juz po owulacji.

Pewnie jak zwykle sama sie nakręciłam i teraz o okres sie sam zablokował i wyjsc nie chce :D

Jutro ide na testy krwi jak dziś nie przyjdzie @.

Offline Wyświetl profil  

Chciałabym się przywitać na forum :)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na ciąże. Drugi miesiąc, tak więc ciesze się, że mogę do Was dołączyć, pewnie będę miała masę pytań!

Offline Wyświetl profil  

niestety po tygodniu opoznienia przyszedl @ w 35 dc. Skrzepy i cały otoczek @ :( no nic lecimy dalej.

a jak tam u was?

Offline Wyświetl profil  

Rybcia bardzo mi przykro . dlugo juz sie staracie? Ja czekam na wyniki z prokaktyny moze bede jutro lub w poniedzialek. Inne horomony sa w normie aby mam niedobor wapnia. My chyba robimy przerwe w tym miesiacu . Musze odpoczac psychicznie. pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Hej kochane mam na imię Asia mam 27 lat i 4 letnego synka. Teraz z mężem staramy się o drugie dziecko.
Ostatnią miesiączkę miałam 19 grudnia przy cyklach 30 dniowych powinnam dostać ja 19 stycznia ale nie dostałam. Od wczoraj mam dziwne ciągnięcia w pachwinach i ból żołądka. Najpierw pomyślałam że to grypa jelitowa. Ale ani nie mam gorączki ani wymiotów ani biegunki. Wczoraj zrobiła test ciążolwy ale wyszedł negatywnie :( czy jest możliwość że jeszcze za wcześnie ten test został zrobiony ?

Offline Wyświetl profil  

hej w zaleznosci kiedy mialas owulacje. powtorz test za 2 - 3 dni. to troche dziwne ze tak ci sie dlugo spoznia. albo jestes w ciazy albo poptrostu cykl sid wydlużył. trzymam kciukindah znac po nastepnym tescie. pozdrawiam.

Offline Wyświetl profil  

w ciazy nie jestem na pewno :) a staramy sie jakos bez spiny i kochamy sie jak przypadnie :D wydaje mi sie ze znow sie nakrecilam i tyle a organizm mi psikusa zrobil :)

Offline Wyświetl profil  

Rybcia podziwiam za nastawienie. Ja sie za kazdym razem nakrecam , robie nadzieje i nic. juz.ponad rok minal i wciaz nic.Z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej psychicznie. U mnie jest taki problem ze nie wirm kiedy owulacja. cykle nieregularne sluzu plodnego brak. testy nie wychodza. :cry:

Offline Wyświetl profil  

Współczuję :-{: ale trzymam kciuki żeby udało się jak najszybciej

Offline Wyświetl profil  

Ja się nakręcam, przyzywam ale wiem ze to nie ostatni cykl :) Zreszta mi jest łatwiej bo mam juz corke :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12920 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 642, 643, 644, 645, 646  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]