Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 8:30 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12920 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 641, 642, 643, 644, 645, 646  Następna
Autor Wiadomość

Witajcie, jestem tu nowa potrzebuję pomocy, mianowicie : ostatnia miesiączka wystąpiła u mnie 19.03, cykl mam 28 dni. Z chłopakiem kochaliśmy się bez zabezpieczenia 3.04 od 5 dni boli mnie dół brzucha podobnie jak przy okresie, i kłuje z lewej strony. 4 dni temu zauważyłam delikatną plamkę krwi, kawa, którą kochałam nagle zaczęła mnie odrzucać, sutki zaczeły się robić wrażliwe, delikatnie mnie mdli, 3 dni zaczęłam monitorować temp ciała i jest pow 37 a nie jestem przeziębiona, w ciągu dnia zasypiam prawie na stojąco, robiłam test 2 dni temu wyszedł negatyw. Czy to może być ciąża?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Cześć dziewczyny, stresujący czas mnie czeka, mamy już syna 3 letniego i ostatnio nie zabezpieczyliśmy się przy seksie, zaczynam się obawiać, że mogę być w ciąży, to był początek dni płodnych. Chcemy mieć drugie, ale wolałabym tak jak pierwsze zaplanować :D będę monitorować pierwsze objawy jakby co, mam nadzieję, że mi pomożecie żeby je zindentyfikować ;)

Offline Wyświetl profil  

Witam :) kiedy wykonać można najwcześniej bhcg. Żeby coś wykazało. Okres mam mieć za 3 dni wiadomo ze jeszcze wszystko się może zdążyć ale tak z ciekawości pytam. :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Rybcia469 przy 1 ciąży robiłam bete HCG w dniu spodziewanej miesiączki i nie wykazała nic...dopiero 3 dni po spodziewanej @ zrobiłam test i wyszedł negatywny...Już bym nie wierzyła nawet krwi...nie warto robić za szybko bo nic nie wykaże...

Mariusz :D 7:30, 3310g i 52 cm :D
Obrazek

Mikołaj [*] 15.06.2016 (7tc) :( :( :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Rybcia469 pisze:
Witam :) kiedy wykonać można najwcześniej bhcg. Żeby coś wykazało. Okres mam mieć za 3 dni wiadomo ze jeszcze wszystko się może zdążyć ale tak z ciekawości pytam. :)

Kilka dni po spodziewanej miesiączce powinno coś wykazać już :) trzymamy kciuki :)

Offline Wyświetl profil  

Hej !

Moje cykle są różne.
Wahają się między 30-35 a nawet 40 dni.
Okres dostałam 15 kwietnia.

3 dnia cyklu kochałam się z chłopakiem. Bez zabezpieczenia.
Zrobiłam test po 13 dniach - nic...
Teraz 1 maja, (wg mnie w dni płodne) kochaliśmy się także bez zabezpieczenia.

Może dziwnie to zabrzmi, ale od wczoraj wieczora czuje się dziwnie.
Tzn, czuje, że caly czas moja pochwa jest mokra. Czasem czuję jak ze mnie ten śluz wypływa.
Co jest dziwne bo nigdy tak nie miałam.
Ale bardziej dziwne jest to, że ciągle czuję podniecenie.
Moglabym uprawiać seks cały czas a i tak mi mało.
Dodatkowo moje wargi sromowe tak jakby się ruszały.
Nigdy tak nie było.

Czy może to być oznaka zapłodnienia ?
Czy wgl możliwe, żeby na następny dzień już cokolwiek czuć ?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziewczyno ile masz lat? 12-13??? Lepiej poczytaj więcej na temat edukacji seksualnej a potem bierz się za seks....
Wiesz dzieci nie powinny mieć dzieci....
A z Twojej pochwy wypływa śluz + pozostałości spermy....
Jesteś bardzo nieodpowiedzialna kochając się z chłopakiem bez zabezpieczenia i zastanawiasz się czy zaszłaś w ciążę....Lepiej chyba używać antykoncepcji prawda? Niż trzepać portkami do dnia spodziewanej miesiączki...Jestem czy nie jestem w ciąży?!
A test ciążowy robi się najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki....

Zapłodnienie to proces złożony i trwa kilka-kilkanaście dni!!! A zapłodnienia się nie czuje....

Uśmiałam się czytając Twój post :lol: :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Do Twojej wiadomości mam 23 latavi staram się z narzeczonym o dziecko.
Wiele dziewczyn zadaje tu takie pytania.
Wszystkie tak traktujesz ?

Cóż myślałam, że ktoś ze mną porozmawia, ale jak widać, myliłam się. :D

Offline Wyświetl profil  

I ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że się boje ? Nie. Napisałam, że to wpadka ? Nie.
Jakbyś doczytala to wiedziałbyś, że już wcześniej kochałam się z chłopakiem i nie udało się niestety.

A sperma chyba nie wypływa 2 dni z pochwy :) więc co Ty wgl wypisujesz ?

Pozdrawiam i polecam naukę czytania ze zrozumieniem i troszke więcej wiedzy i SZACUNKU do innych :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Jeśli faktycznie starasz się o dziecko i masz 23 lata to sorry ale w to nie uwierze....W tym wieku podstawowej wiedzy Ci brakuje moja droga na temat zajścia w ciążę czy starań.. Jeślibyś faktycznie starała się o dziecko z narzeczonym na pewno byś wiedziała że testu nie robi się wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki a nie w 16 dniu cyklu :lol: :lol:
Napisałaś to tak jak 12latka...i te opisy które są śmieszne... :lol: :lol: :lol: Ruszające się wargi sromowe :lol: :lol: :lol:
W tym wieku pewnie byś wiedziała że zapłodnienie nie daje oznak,jedynie jak miesiączka się spóźnia to jest prawdopodobieństwo ciąży....
Przeczytaj swój post jeszcze raz i pomyśl jak mogli go odebrać inni....
Pisząc czy to są oznaki zapłodnienia to dałaś to zrozumienia że sie boisz,nic nie napisałaś że się staracie.
Oczywiście że może wypływać 2 dni z pochwy a czemu nie? wymieszana ze śluzem nawet nie poznasz że to reszta która zalegała u Ciebie w środku a macica się po prostu czyści...

To jest forum i mogę napisać co myślę, nie obraziłam Cię więc nie unoś się dumą...Jesteś jeszcze za młoda na bycie mamą tak mi się wydaje... :roll: :roll:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Mam Ci dowód pokazać ? Teraz to Ty stes śmieszna.
Test można zrobić 14 dni po stosunku.

Wargi sromowe tez mam Ci pokazać ?
Niektóre kobiety czują od razu że są w ciąży.

Nie znasz mnie a oceniasz.

Z pewnością będę lepszą matka i żona niz Ty.

PS. Poczytaj swojej posty sprzed kilku lat i może posmiej sie z samej siebie?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziewczynko jesteś tu od wczoraj więc nie cwaniakuj...Napisałam swoje zdanie i już...
Nie oceniaj mnie tak samo bo mnie nie znasz...
Mi nie musisz nic nie udowadniać....Ja tam swoje wiem...Wystarczy poczytać Twoje posty a jest ich aż 4!
A ja nie muszę czytać swoich postów sprzed kilku lat bo wiem co pisałam!
Nie muszę Ci się z niczego tłumaczyć....
Szkoda mi nerwów na głupie pisanie z toba...Żegnam...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Niepotrzebne takie spory. Rozumiem, że niektóre kobiety zwyczajnie nie wiedzą wszystkiego o wszystkim, a i każdy organizm działa inaczej. Zamiast więc gdybać i pozostaje zrobienie testu ciążowego i po sprawie, a jak mimo to nie ma pewności, to jeszcze jest ginekolog i badania, żeby się przekonać. Nie ma się co kłócić, bo naprawdę nie ma o co, a na forum nie powinno mieć to miejsca.

Offline Wyświetl profil  

Witam . kochałam się z chłopakiem i nie mam okresu już 4 tygodnie. W zeszłym tygodniu myślałam ze mam okres bo zaczęłam krwawić ale to tylko trwało przez pół dnia .;/ po dwóch dniach znów się to powtórzyło i krwawienie trwało jeszcze krócej . cały czas boli mnie miednica i od paru dni bola mnie piersi. Miałam ostatnio dużo stresu czy to jest możliwe żeby ze stresu spóźniał mi sie tak długo okres ? czy może to świadczyć że jestem w ciąży ? Czy może coś mi jest ? Proszę o odpowiedz .

Offline Wyświetl profil  

Karola jak ci sie okres spoznia tyle czasu zrob sobie test z moczu a najlepiej test bhcg i sie wszystko wyjasni :) bez tego ani rusz.

Offline Wyświetl profil  

Drogie koleżanki proszę o opinię...
@ spóźnia się dwa dni testy wyszły negatywnie (no może na jednym cień cienia ale raczej to moja wyobraźnia).
Co radzicie kolejny test za dwa dni czy badanie z krwi?
Może to bezsensu i tylko się nakręcam. Poprzednie ciąże w tym terminie były już potwierdzone testem.

Offline Wyświetl profil  

Z moich obliczeń mogę być w 5 tyg ciąży.
Zrobiła mi się linia od pępka w dół dość jasna lecz wcześniej jej nie widziałam, wczoraj miałam ból prawego jajnika. Jakieś 2 lub 3 tygodnie temu miałam plamienia bo miesiączką tego nie można nazwać. Do tego przy dotyku sutkow lekko mnie bolą i brodawki wyglądają jakoś inaczej. Do tego zrobiły mi się takie brązowe plamy na plecach. Jutro zrobię test lecz chce wiedzieć na czym stoję i czego mam się spodziewać.

Offline Wyświetl profil  

Cześć. Słuchajcie w poprzedni wtorek powinnam dostać okres . Zawsze miałam regularny. W czwartek koło południa zrobiłam tekst i wyszedł negatywny. Dziś z samego rana zrobiła go ponownie i wyszła druga kreska blada. Dziś jest 5 dzień od planowane miesiączki. Ogólnie czuje tylko brzuch tak jak na okres, piersi nie bolą żadnych innych oznak. Czy to znaczy że mogę być w ciąży?? Dodam że chorowałam w między czasie na angine i przez 5 brałam antybiotykach. Kochaliśmy się z mężem w przeddzień owulacji.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

najlepiej będzie powtórzyć test, blada kreska na teście może oznaczać ciąże. Test albo badanie krwi i będziesz miała pewność ;) a stosunek przed dniem owulacji jak najbardziej prowadzi do ciąży.

Offline Wyświetl profil  

witam jestem mamą 3 synow w wieku 5 lat 3 lata i 11mc oraz corka 2letnia po ilu moge zrobic test ciazowy i czy po tygodnu wyjdzie ze jestem w ciazy zawsze przypadkowo sie dowiedzialam o ciazach :P

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12920 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 641, 642, 643, 644, 645, 646  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]