Dzisiaj jest wt gru 12, 2017 10:05 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12920 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 642, 643, 644, 645, 646
Autor Wiadomość

Ja tez mam syna ale jest niedosyt. chcialam zeby byla jak najmniensza roznica wiekowa. syn ma 26 miesiecy
Miala być róznica 2 lat a teraz nie zanosi nawet na 3 lata. :cry: 6

Offline Wyświetl profil  

ja z nowym cyklem i proszę o objaśnienie temperatur.
Początek cyklu 36.4 do wczoraj 36.8 s dziś rano 36.7 w tym cyklu stosunek był 15 dnia cyklu. Cykl wypada miedzy 27 - 29.

Czy jest jakaś szansa na coś czy te temp dziwnie podskoczyły.

Ale myślę ze za szybko chyba na domysły jak zwykle:)

a jak tam u was dziewczynki wyszła juz któraś do nowego wątku ciążowego :)?

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Rybcia nie miałas skoku temp.
stosujesz testy owulacyjne?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Mnie zdziwiło opadniecie temperatury a potem wlasnie to podwyzszenie :) bo ja caly cykl mam pierw 36.4 a potem 36.8 a przed okresem spada do 36.6 a na drugi dzien juz jest 36.4 i okres i od nowa :)

Nie owulacyjnych testow nie stosuje ale chyba czasy by zaczac praktykowac:)

a teraz widzie ze w poście wcześniejszym błąd :) mialo być z 36.8 na 37 a na drugi dzień było 36.6 (gdzies w srodku dnia dla jaj sobie zmierzylam a tam 36.5) a na kolejny znów 36.8

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

byc moze był to skok , z tego co pamietam to owulacja przypada na pare dni po skoku...

pamietam ze dosc dlugo sie staracie o dziecko, moze warto zrobic jakies szersze badania .. siebie i męża?

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Z dzieckiem daliśmy sobie czas do końca roku jak nie wyjdzie samo z siebie to od następnego ruszymy na badania :)

no nic to czekam do soboty jak zwykle nakrecona jak domek slimaka heheh :)

Offline Wyświetl profil  

Witam, jestem nowa na forum. Mam pytanie do wszystkich obecnych i przyszlych mam. Dziewczyny ostatnia miesiaczke mialam 16 lutego i trwala 7dni. Wczesniej miesiaczkowalam bardzo nieregularnie. Pojawialy sie rowniez plamienia pare dni przed owulacja po stosunku. Wedlug moich obliczen owulacje powinnam miec 3marca. Staramy sie z mezem o dzidzie wiec postanowilam zmiezyc temp. Od 19dc temp wynosila ok 37st. Czasem do 37,3. 27dc zrobilam test ciazowy i wyszla prawie niewidoczna druga kreska. Nastepnego dnia powtorzylam test z porannego moczu i historia sie powtorzyla. 30dc wykonalam beta hcg gdzie wyszlo mi 2,39 Dodam ze w dniu @temp. spadla do 36,4 a dzis czyli 3 dnia@mam znowu 36,9 i okresu prawie nie ma. Jednak nie mam objawow @nic mnie nie boli jak zazwyczaj,czuje tylko lekkie mrowienie w podbrzuszu i nie bola mnie piersi. Czuje sie inaczej niz zwykle w tych dniach. Dziewczyny czy ktoras z Was tak miała? Moze znacie przypadki podobne do mojego. Co o tym myslicie? Pomozcie

Offline Wyświetl profil  

Cześć dziewczyny zastanawiam się czy mogę być w ciąży może mi cos doradzicie.. Ostatnią miesiączkę miałam 10 marca i cykl trwał 35 dni a mam tak właśnie miedzy 32-35dniowy.. Dzisiaj mam 42 dc i nie mam okresu ani żadnych objaw okresu.. Współżyje z mężem bez zabezpieczenia natomiast nie kończy we mnie bo nie planujemy narazie drugiego dziecka. Natomiast gdzieś tydzień temu skończył we mnie 3 razy ale myślałam ze to przed okresem wiec się zgodziłam. Miałam wtedy napięte podbrzusze a mąż mówił ze w środku byłam jakaś taka miękka i rozpulchniona.. W 30 dc natomiast miałam plamienie ciemno brązowe i trwało zaledwie jeden dzień nie wiem z jakiej przyczyny.. Zrobiłam dwa testy ciążowe z popołudniowego moczu 2 i 3 dni temu i wyszły negatywne. Wczoraj również zrobiłam popołudniu i druga kredka jest baladziutka ale widoczna natomiast pojawiła się dopiero później gdzieś po godzinie. Wiem ze po tym czasie nie powinnam patrzeć już na ten test natomiast w pierwszej ciąży tez pojawił się cień drugiej kreski po pol godzinie a następne tez blade ale już w ciągu 5 min.. Nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim..

Offline Wyświetl profil  

]Witam okresu nadal nie dostałam nie wiem czy ktoś tu odpowiada na tym forum ale zrobiłam wczoraj popołudniu test i wyszedł pozytywny druga kreska zrobiła się blada ale widoczna gruba tylko ze po 8 min i tylko z czasem z ciemniała. I dzisiaj rano zrobiłam i druga kreska cień zaczął się pojawiać w 3 min i tez do 5 min zrobiła się wyraźniejsza gruba blado różowa kreska..

Offline Wyświetl profil  

Witam zrobiłam dzisiaj rano badanie beta HCG i mój wynik to HCG-beta ilościowo 51,08 mIU/ml[0-3,1]

Wychodzi na to, że to 2 tc?

Ciąża 0,2 - 1 tydzień 5 - 50
Ciąża 1 - 2 tydzień 50 - 500
Ciąża 2 - 3 tydzień 100 - 5000
Ciąża 3 - 4 tydzień 500 - 10000
Ciąża 4 - 5 tydzień 1000 - 50000
Ciąża 5 - 6 tydzień 10000 - 100000
Ciąża 6 - 8 tydzień 15000 - 200000
Ciąża 8 -12 tydzień 10000 - 100000

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Potwierdzam, że nawet dwie słabe kreseczki potwierdzają ciążę pozdrawiam Was wszystkie !!! :wink: :wink: :wink:

------------------------
"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym."

Offline Wyświetl profil  

Cześć Dziewczyny
To mój pierwszy wpis na forum, a wszystko przez to, że się strasznie stresuję i potrzebuję opinii bardziej doświadczonych :)
Od 10miesięcy staramy się z mężem o dziecko, ale niestety miałam duże zaburzenia owulacji i byłam przygotowana na to, że szybko się nie doczekam :(
Brałam hormony, dodatkowo niedoczynność tarczycy, więc trochę się tego nazbierało.
Zaczęłam codziennie robić testy owulacyjne i nagle owulacja się pojawiła :D

Dziś jest 36dc i cztery testy za mną!
Na wszystkich jest druga jasna kreska.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/f3521042572168fa

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ec5cf5a08465a99c

http://www.fotosik.pl/zdjecie/6d65b63df8ce92c6

http://www.fotosik.pl/zdjecie/a05ee62470d9e316

Nie potrafię się cieszyć, ponieważ w to nie wierzę jeszcze do końca. Możecie mi potwierdzić, że to to co myślę? :D
Boli mnie podbrzusze również. Nie cały czas, ale tak momentami, czasem z prawej, czasem z lewej strony, czasem na dole i nie wiem, czy to normalne. Czytałam w Internecie, że tak, ale nie jestem pewna.
Idę w środę do lekarza, ale jestem zestresowana. Wy też miałyście takie bóle?
Ponadto czuję się cały czas wzdęta, mam jakby pełny brzuch, ale nie wiem, czy sobie wkręcam, czy faktycznie to od tego :D
Dodam jeszcze, ze wczesniej miałam bardzo nieregularne miesiączki.

Dzięki z góry za pomoc!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Ciąża?

Witam. Zrobilam dzisiaj test ciążowy (mdłości, ból brzucha, zmęczenie) .. Przy literce 'T' pojawiła się plamka, następnie zamieniła się w cieniutka kreskę. Co o tym myśleć? ;) ps. Do ginekologa wybieram się prawdopodobnie ww wtorek. Dziękuje ;) :cmo:

Offline Wyświetl profil  

A więc tak. Okres spóźnia mi się już 2 miesiące. Ostatni powinnam mieć 10 czerwca i dalej nic. Jestem w chłopakiem bardzo aktywna seksualnie. Niby używaliśmy prezerwatyw ale nigdy od początku tylko już pod koniec. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywnie. Na drugi dzień zrobiłam kolejny i też pozytywny. Dodatkowo mam objawy takie jak ból głowy, mdłości, zmiany nastroju, rozdrażnienie, tkliwe piersi i twardy brzuch. Byłam u ginekologa a ta mnie zbadała i stwierdziła że jestem w ciąży nie jest to jeszcze 7 tydzień tylko gdzieś 5. Bardzo się ucieszyłam z tego powodu. Jednak dostałam skierowanie na Betę i ta wyszła negatywnie. Czy jest szansa żebym była w ciąży a Beta poprostu wyszła źle? Czytałam że są takie przypadki więc jeszcze mam nadzieje że jestem w tej grupie dziewczyn które jednak mimo małej bety są w upragnionej ciąży.

Offline Wyświetl profil  

Cześć kobietki. Mam dziwny problem. W czerwcu odstawiłam tabletki po 4 latach. Mam nieregularne cykle od zawsze. Gdybym brała do tej pory tabletki powinnam dostać @ 21.07 jednak nic. To dopiero 1 @ bez tabletek która i tak nie przyszła.
15.07 kochałam się z mężem i pękła nam prezerwatywa :/ Kilka dni później pojawiły się bardzo bolace i wrazliwe piersi, zwlaszcza sutki tak jak przed @ a nawet duzo bardziej :/ Pobolewa mnie czasem jajnik i brzuch, mam okropne napady na jedzenie albo wgl brak apetytu. Oprocz tego zgaga, nudnosci, szybko się męczę i mam zawroty głowy. Ostatnio budzę się zmęczona i szybko się denerwuje. Bolą mnie plecy nad krzyżem i wyginam się dziwnie do tyłu. Do łazienki chodzę czasami co 15 minut. Szczerze mówiąc mam dziwne wrażenie że jednak już coś się szykuje w tym brzuchu :D Nie mam cukrzycy, robilam niedawno badania wszystko było dobrze.
Zrobiłam wczoraj test rano ale negatywny. Przy nieregularnych cyklach nie wiem nawet kiedy test zrobic żeby coś pokazało bo wiem że nie zawsze wykryje.
Jakieś sugestie? Kiedy zrobic test ponownie? Poczekam do piątku wtedy będzie 7 dni po oczekiwanej @. Pomóżcie:(

Offline Wyświetl profil  

1 żółta kartka
Awatar użytkownika

Hej.
Chyba mogę się pochwalić powodem mojego zjawienia się na forum :D od półtora roku staramy się z partnerem o naszego pierwszego maluszka. Na początku dość luźno do tego podchodziliśmy, jednak od kilku miesięcy zaczęło nas trochę martwić, czemu ciągle nic się nie dzieje. Postanowiliśmy postawić na zdrową dietę, więcej ruchu, dokładne liczenie dni płodnych, romantyczna atmosfera itd. Aktualnie od dwóch tygodni spóźnia mi się okres ale boję się zrobić test. Do tego moje piersi są dość tkliwe i miewam małe kłopoty z apetytem. Teoretycznie, największe prawdopodobieństwo jest, że gdybym była w ciąży było by to około 1,5-2 miesiąca. Chyba dziś pójdę w końcu po ten test... tylko tak bardzo się boję rozczarowania...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Witam
Jestem tutaj mozna powiedziec, ze nowa bo pisalam z pare lat temu.
Mam dwuletnie Malenstwo o ktorw staralam sie przez ponad 5 lat, PCOS i lekarze nie dawali Nam szans, udalo sie i jestem szczesliwa mama.
Od tych dwoch lat staram sie o drugie Malenstwo. Mam nadzieje ze sie udalo, mialam teraz przez trzy dni bardzo skapy okres, bardziej to plamilam jedynie tylko po toalecie do tego mam nudnosci i od dzisiaj bole podbrzusza. Mam nadzieje ze sie udalo bede testowac za pare dni.
We wczesniejszej ciazy tez plamilam wiec wiem ze jest szansa ze sie udalo.

Offline Wyświetl profil  

Trzymam kciuki żeby się udało po raz drugi! :)

Offline Wyświetl profil  

Kajaaa pisze:
Trzymam kciuki żeby się udało po raz drugi! :)

Przy remontach najlepsze

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Tsama pisze:
Hej.
Chyba mogę się pochwalić powodem mojego zjawienia się na forum :D od półtora roku staramy się z partnerem o naszego pierwszego maluszka. Na początku dość luźno do tego podchodziliśmy, jednak od kilku miesięcy zaczęło nas trochę martwić, czemu ciągle nic się nie dzieje. Postanowiliśmy postawić na zdrową dietę, więcej ruchu, dokładne liczenie dni płodnych, romantyczna atmosfera itd. Aktualnie od dwóch tygodni spóźnia mi się okres ale boję się zrobić test. Do tego moje piersi są dość tkliwe i miewam małe kłopoty z apetytem. Teoretycznie, największe prawdopodobieństwo jest, że gdybym była w ciąży było by to około 1,5-2 miesiąca. Chyba dziś pójdę w końcu po ten test... tylko tak bardzo się boję rozczarowania...

Coś mi się wydaje, że ktoś tu jednak się nie rozczarował. :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12920 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 642, 643, 644, 645, 646

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]