Dzisiaj jest wt gru 12, 2017 6:33 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

to ja chyba tez zrobię betę. mam objawy ciąży (jeszcze nigdy się tak nie czułam), jakieś dziwne @ i plamienia, ale test dał wynik negatywny... chyba jednak beta

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

u mnie niestety testy negatywne i dzidzi tez nie ma wiec nie jestem tym szczesliwym wyjatkiem

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Przykro mi, że się WAM nie udało :( Trzymam kciuki. My z mężem staraliśmy się ponad 1,5 roku i w końcu nam się udało. Wierzę, że Wam też się uda. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Aniołek 05.09.2008. ( 5 tydz )

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

no my tez mamy taka nadzieje bo bardzo pragniemy fasoleczki ale na razie staramy sie o tym nie myslec i nie napinac a jak sie uda to bedzie sssuuupppeeeerrrrrrrrrrrrr :)
a dla was wielkie gratulacje pochwal sie jak to jest wiedzac ze twoja druga milosc rosnie w tobie :?: :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dzisiaj powinnam dostać @, nie ma ... ale test negatywny :(

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

czy dziwne burczenie w podbrzuszu i notoryczne nudności mogą być objawem ciąży?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tak sobie czytam ten wątek i znowu wzrosła u mnie nadzieja. :) Robiłam test Amil, wyszedł negatywny, ale robiłam go za wcześnie, zresztą uważam już teraz i na podstawie różnych postów, że testy domowe przy wykrywaniu wczesnej ciąży to tylko wyrzucenie kasy w błoto (przeważnie). Czekam do wtorku na test hgc krwi. A wy co myślicie o testach domowych ??
Ps. napiszę tu jak będzie u mnie, czy to test kłamał jesli ciąża się potwierdzi, czy rzeczywiście powinna być tylko jedna kreska. Może komuś to się później przyda :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

U mnie było tak, że test nie wykrył ciąży, była jedna kreska pomimo tego, że byłam w ciąży ponad dwa tygodnie, więc to, że test wykrywa ciążę już po 6 dniach to dla mnie bzdura. Ja osobiście nie wierzę testom i jak napisala sea to wywalenie kasy. Przy następnej ciąży zrobię HCG przynajmniej pewne. Pozdrawiam wszystkiem mamusie te świadome fasolki i te nieświadome.
olinkao być może jest jeszcze za wcześnie na to, aby lekarz coś zobaczył, oni zawsze biorą datę ostatniej miesiączki. Ja zaszłam w ciążę 16 grudnia 2006 a ostatnią miesiączkę mialam 1 grudnia 2006 oni już od 1 grudnia liczyli a sama przyznaj, że dwa tygodnie dla fasolki to bardzo dużo. Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej dziewczyny,
Mam pytanko: dzisiaj mam 33dc ( przy cyklach 27-31 dniowych ).,
Ostatnia @ 13.09. , u ginekologa byłam 2.10. ( to był mój 20dc) i lekarz stwierdził śluz płodny i powiedział że w ciągu 24godz. nastąpi pęknięcie pęcherzyka , tego samego dnia kochaliśmy się z mężem.
Wczoraj w 32dc zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Jak myślicie czy za wcześnie zrobiłam test ciążowy?
Brak jakichkolwiek objawów ciążowych - tylko na brzmiały brzuch ...
Co o tym sądzicie? :P

17.05.09 - II kreski
ptp-26.01.2010r. - będzie córeczka :-)
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam Gosia mi wydaje się że faktycznie mogłaś zrobić ten test za wcześnie jeżli owu była w 20 lub 21 dc to @ powinna przyjęść po ok 14 dniach więc w 34 - 35 dc. Tak więc głowa do góry :wink: . Najlepiej zrobić sobie betę z krwi , ja też uważam że testy domowe są do d...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Właśnie sobie wyczytałam w takim artykuliku, że betaHCG jest wytwarzane przez zarodek dopiero po implantacji. Implantacja nastepuje 7-10 dni po stosunku lub zapłodnieniu, więc nie ma szans wykryć ciąży testem z moczu np. jak reklamują w 6 dni po stosunku.

Trzeba czekać do dnia tej @ :evil:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej ja tez mam objawy jak na ciaze @ spuznia sie ju tydzien od wczoraj zaczely mnie bolec sutki.wczoraj robilam test i jedna kreska :( jedna kolezanka napisala ze byla 2tyg w ciazy i test byl negatywny.ROSINKA dalas mi nadzieje :!: nie umiem w to uwierzyc ze test moze byc falszywy :!: :!: :!: jak dlugo sie czeka na wyniki z bety :?: chcialam sie jeszcze dowiedziec czy oni mowia o wynikach czy samemu trzeba przeczytac :?: przepraszam ale jestem zesresowana :oops:

Offline Wyświetl profil  

Moj przypadek jest dość dziwny. Staram się o maleństwo jakieś pięc miesięcy. Okreas mam regularny 26 dni z bardzo skąpymi miesiączkami, dwa dni krwawienia a potem jakieś brązowe plamienia. Miesiaczka przyszła mi dzień później niż się spodziewałam i trwała jeden dzień, plus jakieś plamienia. Właściwie jak dla mnie nic niepokojącego wiec w 10 dniu nowego cyklu (37 dzień cyklu poprzedniego) poszłam na monitoring i lekarz ku mojemu zaskoczeniu powiedział ze z USG wygląda że jestem w ciąży. Stwierdził również cystę na jajniku ale jak dodał, jest to naturalne i może się zdarzyć i że ta cysta mogłaby nawet potwierdzać tą ciążę. Wysłał mnie od razu na badanie krwi. Bałam się cieszyć ze to ciąża bo raz że miałam okres, dwa temperatura mi spadła, trzy nie mam żadnych objawów poza tym że kreci mi się w głowie. Niestety test wyszedł negatywny i lekarz powiedział że w takim razie to na pewno nie ciąża.
Moje pytanie jest więć czy jest możliwe że usg pokazuje ciąże a test się myli?
Jeśli to co na USG nie jest ciążą to co to w takim razie może być?
Czy powinnam powtórzyć test z krwi?

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]