Dzisiaj jest pt paź 20, 2017 7:12 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Proszę doradzcie mi, miesiączka spóźnia mi sie 11 dni, mam całodzienne mdłości ( początkowo myślałam że mam grypę żoładkową), wyczulony węch, 2 razy robilam test ciążowy i wyszedł negatywny ( test robiłam ostatnio i wychodzą negatywne, jedyne co mnie zastanawia bo robiłam testy wieczorami a nie rano), dziwnie boli mnie brzuch tak jak przed miesiaczka lecz nie mam jej. jestem bezradna nie wiem co mam robic, pracuje w szkodliwych warunkach laboratoryjnych, pomóżcie :))))) :?: :?: :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Zrób badanie z krwi - beta hcg - będziesz miała jasność. Czasami te sikane testy nie wychodzą..... Zresztą testy powinno się tak naprawdę robić z porannego moczu, bo jest zagęszczony i łatwiej w nim wychwycić hormon ciążowy.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: i co teraz?

Staramy sie z męzem o kolejne dziecko. Na okres musze jeszcze poczekac tydzien ale mam baardzo podobne objawy jak przy pierwszej ciazy. Robilam test - pewnie za wczesnie - i wyszedl negatywnie :cry: Czy badanie krwi pomoze mi w wykryciu domniemanej ciąży???
Jola

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tak owszem badanie krwi pomoze ci wykryc najwczesniejsza ciaze. A test mozliwe ze za wczesnie robijas jezeli piszesz ze czekasz jeszcze na okres. Życze powodzenia :]

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie
Testy ciążowe mają to do siebie że wykrywają ciąże ok.4-5 tyg po zajsciu w nią:)
Robiłam test w 4tc i wyszedł negatywny - lekarz potwierdził ciążę na USG ,natomiast tydzień później test juz wykazał dwie kreseczki (ta druga była mało widoczna).Zrobiłam go z ciekawości czy pojawią się dwie kreseczki bo i tak już miałam pewna informację że jest pęcherzyk ciążowy-nawet mogłam go zobaczyć:)))
Tak więc nie wierzyłabym do końca tym testom-niby na opakowaniu jest napisane że już od 6 dnia zajścia wykrywa ciążę ale to bzdura! Najlepiej jest zrobić test z krwi albo tak jak jak udać się do lekarza i wykonać USG-to chyba najpewniejszy sposób na sprawdzenie naszych podejrzeń:))
Powodzenia:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Napis na opakowaniu ze test wykrywa ciążę juz w 6 dni od zapłodnienia to chwyt marketingowy. Stężenie hCG jest zbyt niskie żeby wykrył je test.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wczoraj robiłam test wyszedł negatywnie, może za wcześnie ale nie mam okresu od 59 dni( mam bardzo długie cykle), normalnie powinien przyjść jutro, a tu nawet znaku że takowy ma być, straciłam nadzieję, wczoraj cholernie dokuczała mi zgaga, dziś już jest mi nie dobrze chyba z nerw , bo nie mogę się opanować, jestem zawiedziona wczoraj ryczałam jak bóbr. Temperaturka narazie 36,65*C do tej pory utrzymywała się 36,38 mam jakieś dziwne mrowienie w brzuchu takie lekkie pobolewanie i nic poza tym............. znów to samo, jeszcze się łudzę że @ nie przyjdzie...... naiwna jestem :cry: :cry: :cry: już tak długo czekam i njic fasolka nie chce przyjść, niby mam jakieś objawy ale to tylko figle oranizmu, co do testów się zgadzam tylko że ja miałam odwrotnie w grudniu jeden test płytkowy wyszedł pozytywnie jedna kreseczka była słaba ale były dwie, test z krwi wyszedł pozytywnie i wskazywał na drugi tydzień ciąży, a badanie usg wskazało że nic takiego nie ma miejsca, że nie jestem w ciąży. Czego ja już nie wymyślałam nawet u wróżki już byłam, głupia jestem ale ciąża stała się moją obsesją, nawet zbliżenia z mężem traktuję jak jakiś zabieg, nie mam żadnej satysfakcji, nawet nie bardzo się na tym skupiam myślę tylko o ciąży, to jak choroba psychiczna, ale już nie potrafię przestać, co jakiś czas organizm sobie ze mną pogrywa niby są objawy ciąży biegnę do apteki z nadzieją że się udało a tu wielka plama............... znowu :cry: :cry: :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mama1981 z tego co piszesz wnioskuję że nie jest dobrze z ....... nie obraź się....... twoim stanem psychicznym.

Cytuj:
nawet zbliżenia z mężem traktuję jak jakiś zabieg, nie mam żadnej satysfakcji, nawet nie bardzo się na tym skupiam myślę tylko o ciąży, to jak choroba psychiczna, ale już nie potrafię przestać,

Tak nie może być.W ciążę możesz nie móc zajść właśnie z powodu psychiki, myślisz tylko o tym, sex traktujesz jak zabieg... masz blokadę psychiczna jak masa kobiet (w tym 2 mi znane osobiście).
A organizm może płatać Ci figle właśnie z tego stresu, ciągłego myślenia, liczenia, etc......

Wybierz sie do dobrego ginekologa endokrynologa. (jeśli jesteś z warszawy lub okolic mogę dać ci namiar na dobrego lekarza) i powiedz o swoich problemach. No i ja na Twoim miejscu wybrałabym sie do psychologa. Psycholog to nie lekarz od czubków jak niektórzy myślą ale ktos kto wysłucha i ukoi skołatane nerwy.
Potrzebujesz wyciszenia, spokoju i zmiany toru myślenia.
Ginekolog endokrynolog zbada Cię czy nie zachodzenie w ciąże ma podłoże fizyczne czy psychiczne.

Brak wiedzy powoduje stres i nerwy. Przebadaj się a będziesz wiedziała na czym stoisz. No i przede wszystkim powinnas zadbac o swój stan ducha.

A teraz idź na betę.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Robilam w przeciągu ostatniego tygodnia trzy testy moczu i wyszly negatywne. Dzis odebralam wyniki badania krwi i jestem w ciąży :lol: i badź tu mądry :roll: :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

gratulacje:)
testy z moczu mogą dawać czasem fałszywe wyniki
najczulsze jest badanie poziomu hormonu we krwi, ale też zaleca się je dopiero od 10 dnia po owu, bo do tej pory stęż h może być zbyt niskie.
potem po kilku tygodniach od zaciążenia testy z moczu znów wychodzą negatywnie:) to normalne
to ma związek z wytwarzaniem łożyska, jak gotowe to z moczu ciąży nie potwierdzisz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

słyszałam ze 2 na 100 testow daja fałszywe wyniki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

tez uważam że testy moczowe są do d....
jestem w 31 dniu cyklu, @ ani widu ani słychu :D mam wysoka temperature mierzona w pochwie 37,7 ( która tak sie utrzymuje ) zrobiłam wczoraj wieczorem jeden test i wyszła jedna krecha + jakas plama w okolicach drugiej kreski, dzis rano zrobiłam test i wyszedł negatywny ( nie były to testy takie same ) hm... w tym tygodniu robie betę bo mam juz dość domysłów i tracenia kaski na testy :evil:

zyczę wszystkim oczekującym kobitkom zafasolkowania :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

żebyśmy mogły wszystkie zafasolkować !!!!!!
3 mam kciuki ;-)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

czesc no ja milam okres(24 lipca) ale tylko jeden dzien i lichy poza tym echo i wywolywany w dodatku od kilku dni bolaly mnie piersi i byly pelne i ciezkie (dzis juz sa lekciejsze ale sudki i brodawki bola) robilam wczoraj test i wyszedl negatywnie moj sie smial ze mnie ze po co robie
Dzis chce isc do lekarza ale nie wiem czy jest sens co prawda w nocy jak lezalam bolal mnie brzuch w dole i tak wszystko podchodzilo mi do gardla jak bym miala wymiotowac
dziewczyny co mi jest :?: :!:
lekarz pewnie mnie wysmieje... :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka
Awatar użytkownika

proponuję skontaktować sie z lekarzem, tutaj na podstawie tego co napisałaś nikt Ci diagnozy nie postawi

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU
Awatar użytkownika

no ja też tak mam dzisiaj 59 dc, testy negatywne ( ostatni w 50 dc był robiony) niby cykle mam nieregularne ale tyle dni to jeszcze nie miałam :wink: w piątek ide do lekarza albo na bete niewiem jeszcze :D 3mam za Was kciuki i jak będe coś wiedziała to napisze co i jak 8)

Alah allah ya baba wa slam alik ya baba

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie! jestem w 26 dc, czyli według moich cykli dziś powinnam dostać @. Od kilku dni czuję sie jak na @, a zwykle takie objawy mam jedynie na kilka godzin przed. Piersi mnie bola i są wieksze o rozmiar 8) nie wytrzymałam dzis i zrobiłam test. Od tygodnia leżał w szufladzie :lol: Po kilku minutach wyszła druga bledziutka kreska. Wiem, ze teraz powinnam test zrobić za kilka dni, a najlepiej z krwi, ale powiedzcie, czy myślicie ze ta bladziutka kreseczka może mi dawać nadzieję?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witajcie!
mam corke ktora ma juz 5 lat i bedac z nia w ciazy robilam z milion testow i zaden nie potwierdzil ciazy(ostatni robiony w dniu wizyty u gin ktory potwierdzil ze jest 11 tydz ciazy)
Za drugim razem (ciaza nie donoszona) to samo z tym ze potwierdzona w 8 tyg

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: Witam
Awatar użytkownika

Piszę bo ja też żyję w stresie. Miesiączkę miałam ostatnio 25 lipca. Testy robiłam jakiś tydzień temu i oby dwa wyszły pozytywnie. Wczoraj byłam u lekarza. Wg ich liczenia, czyli pierwszy dzień ostatniej miesiączki powinnam być w 5 tyg ciąży. Miałam robione badanie USG ale ono nic nie wykazało :( Dzisiaj robiłam poziom HCG - 527. Może za wcześnie na USG i dlatego nic nie wykazało. Mam taką nadzieję. We wtorek mam zrobić ponownie poziom HCG i USG. Lekarz podejrzewa też ciąże pozamaciczną :( Mam nadzieję że się myli i że po prostu za wcześnie zrobił USG. Ponoć pęcherzyk widać na monitorze dopiero przy wartości powyżej 1000 HCG.Trzymajcie za mnie kciuki. Wszystkim dziewczyną życzę powodzenia. Pozdrawiam

Aniołek 05.09.2008. ( 5 tydz )

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

[/b]Daffodil
Tak, taka bladziutka rozowa kreska to juz potwierdzenie ciazy 8) wiec moge juz ci pogratulowac!

moniq1984_84
Co kolwiek by to nie bylo zawsze powinno sie rozmawiac na ten temat z lekarzem(po to wlasnie jest) i nie bac sie ze cie wysmieje, lekarz powinien odpowiedziec i wyjasnic nawet najbardziej(moze dla ciebie glupie) pytania. Pozatym kto pyta nie bladzi :)

Basiunka5
Skoro pracujesz w laboratoryjnych warunkach powinnas pojsc do lekarza lub badanie na beta , bo jezeli faktycznie zafasolkowalas to bedziesz miec pozniej sama do siebie pretensje o wszystko a najwazniejsze to pozytywne nastawienie w ciazy!!!! a moze i faktycznie wplyw mialo to ze testy robilas wieczorem(najlepiej robic je z rana)

A co do mnie to to juz moj 45dc i nie widu i slychu ze miesiaczka bedzie.Moze mi sie uda kupic test w tym tygodniu i go powtorzyc.....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: HURA!!!
Awatar użytkownika

Dzisiaj byłam u lekarza i zobaczyłam na monitorze naszą małą fasolkę :) Badanie HCG też wzrosło o 1000 od poprzedniego badania. Tak że cieszymy się z mężem bo w końcu się nam udało. Teraz byle wszystko było dobrze do końca. Pozdrawiam przyszłe mamy i trzymajcie się zdrowo :)

Aniołek 05.09.2008. ( 5 tydz )

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]