Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 8:31 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 408, 409, 410, 411, 412  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Estell kobieto Ty żyjesz?! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio myślałam o Tobie jak tam żyjesz ;)
Długo Cię tutaj nie było z nami! :)
Cały czas Cię dopinguję :) Uda się :)

Co tam u Ciebie nowego???? 8) 8) 8)

Mariusz :D 7:30, 3310g i 52 cm :D
Obrazek

Mikołaj [*] 15.06.2016 (7tc) :( :( :(

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Darka17772 heh no jeszcze dycham sobie powolutku :p
Opowiadaj co u Ciebie? jak synuś?? :wink:
To miło, że myślałaś o mnie, ja często myśle o forum ale niczym wróce po dwóch pracach do domu to cięzko dostac sie do kompa.
Ale myslalam ze bede miala kilkadziesiat stron do czytania a tutaj NIC sie nie dzieje :roll:

U nas 3 lata staran nadal bezowocne, w zasadzie to po ostatnim tescie stracilam calkowicie nadzieje no ale nie zalamuje sie, pogodzilam sie z tym :wink:

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Estell myślałam że porzuciłaś na zawsze forum...Ale jednak dobrze że jesteś :)
U mnie wszystko dobrze ;) Już myślę o 2 maluchu a synek ma dopiero 3 miesiące :D ha ha
Dzisiaj pięknie spał :D Zasnął o 20 a obudził się dopiero o 4 rano :D z mężem zostaliśmy w szoku :D Zjadł i poszedł spać do 6 a potem po jedzeniu od razu zasnął i pociągnął do 8:30 :) Oby więcej takich nocy! Karmię cały czas tylko piersią :D
Skończyłam układać puzzle dzisiaj tylko 1000szt :D ale warto było.Tygrysy :D cudo :)
Inne dziewczyny opuściły już ten temat niestety...

Myślałaś jeszcze o jakiś specjalistycznych badaniach? Jakieś stymulacje albo inseminacja?
:-{: :-{: :-{:
Uda Wam się w końcu :) 8)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Nie nie porzuciłam :) ma mało czasu bo mam dwie prace, do tego dwa wolontariaty no i dom i męża i psa :)
Nie myslelismy o badaniach nie bedziemy robic, w zasadzie to chyba sie pogodzilismy z sytuacja i juz zapewne tak zostanie.
Hehe no mysl o drugim mysle, dzieci podobno dobrze sie chowaja jak jest ich dwójka :) pozatym z pieluch wyjdziesz raz a dobrze a nie bedziesz musiala sie drugi raz wprawiac :p

Puzzle fajna sprawa - ukladalam najwiecej 3tys - na podlodze w salonie :) fajnie czas przy nich leci no i i człowiek nie mysli o niczym innym jak tylko to który puzzel będzie do czego pasował :)

Chrzciny juz byly? :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Estell odpoczywaj też :D
Myśleć mogę o 2 ale na razie nie wchodzi w grę ;) Musimy najpierw jednego mlekołaka wychować :D he he

Uwielbiam się odstresowywać przy puzzlach ;) Mnie bardzo wyciszają ;) takiego nerwusa jak ja ciężko ujarzmić :P Puzzle idealne :D mam teraz 6 różnych obrazków po 1000elementów ;)

Chrzciny mamy już 9 listopada :lol: :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Darka pewnie toniesz w przygotowaniach do chrztu :)
Denerwujesz się? :)

Ami się okres spóźnia..już 9 dzień boszz do gina by się wybrac bo coś się zaczyna rozregulowywac...

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Estell lokal zamówiony,szatka i świeca kupiona,tort zamówiony i ubranko do chrztu kupione wyprane,wyprasowane - czeka :D
Najbardziej się boję i denerwuję że jak chrzestni nie załatwią zaświadczeń że to nie da nam chrztu synkowi... :?

Pamiętam jak mi się spóźniał okres zanim zaszłam w ciążę i to wina torbieli była...Miała ok 5cm i ona rozregulowała mi okres.... :? A potem jak przyszedł to tak skąpy że prawie nic...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Darka jak tam po chrzcinach?? wszystko się udało? zadowlona jestes? :) mały bardzo płakał?

Mi się nadal okres spóźnia, już dwa tyg. Strasznie nie chce iśc do gina... okropnie, masakrycznie... buu chyba będę musiała jednak.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Estell i jak tam @ pojawiła się czy wybierasz się do gina jednak? :D

Po chrzcinach u nas dobrze ;) Były 3 chrzty razem z naszym synkiem. Żadne dziecko nie płakało podczas chrztu.Pod koniec mszy synek marudny już był bo zmęczony...to jego czas drzemki był i temu.Nareszcie już po! A ten ksiądz niezły dupek...takie problemy robić że szkoda gadać...Po tym całym chrzcie marzyłam o tym żeby już jeść :P ahh nie ma jak w restauracji mieć wszystko pod nos :D :lol: :lol:

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Ani @ nie przyszła ani u gina nie byłam... dzisiaj mam jakieś dziwne plamienie, piersi to mnie bolą masakrycznie od kilku dni :/ no i sex - a boli, a potem piecze i w ogóle jakos tak dziwnie :/

Pewnie, w restauracji najlepiej - ugotuja, podadza, wymyja tylko szkoda ze z pusta kieszenia sie wraca do domu :p
Fajnie ze wszystko sie udalo!Teraz tyl;ko na mikołaja czekać, później roczek i zleciiii :) będzie się można brać za drugie :p

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Estell ja pewnie bym tyle nie wytrzymała bez @...Jak nie miałam 2 tyg to myślałam że zwariuje...Tyle po terminie....Może w końcu się rozkręci u Ciebie ;)

Na mikołaja mamy już prezent dla synka :D Dostanie kubeczki różnej wielkości co układa się w wieże :D A lepszy prezent na gwiazdke :D pewnie kupimy mu pociąg szczeniaczka :D
Nawet nie mów jak ten czas leci! Dzisiaj już 2 grudzień! 10 grudnia syn skończy 5 miesięcy!Nie chce wracać do pracy po macierzyńskim :roll: ale będę musiała ;)
Jak na razie z 2 dzieckiem nam się nie śpieszy ;) Musi być przerwa ;)
Te 5-6lat;)
Wpadaj na temat sąsiedni "W oczekiwaniu na II ciążę" nie będziemy tu same ;) tam więcej się dzieje :) hi hi

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Darka narazie nigdzie nie wpadam po sąsiedzku bo... wyszły dwie kreski :D :D
Zobaczymy jak powtórze no a potem już tylko gin, byłoby że tak powiem zajebiście bo jutro mąż ma urodziny a on tak bardzooo chce mieć dziecko :wink:

To tak tylko na szybko bo praca czeka, mam nadzieje ze u Was wszystko oki :P a mały zdrowo rosnie :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Estell!!!! gratulacje!!!!
niech fasolinka zdrowo rosnie!
ależ prezent na swieta!
super!
i Darka ma racje. przenos sie na inny wątek.
to nic ze dotyczy staranek nr2 ;)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Estell to fantastycznie kochana!!! :) Moje gratulacje! :) :D :D :D strasznie się cieszę że się Wam udało :) Wierzyłam że w końcu wam się uda! A Ty nie chciałaś wierzyć :)
Kochana wpadaj do nas na wątek :) Będzie nam weselej i będziemy mogli pogadać z nową przyszłą mamą :D
Mąż będzie zadowolony :D :P: :P: :P:
Fantastyczne wieści :)
To temu @ nie przychodziła :D :lol: :lol: :lol:

Mały rośnie szybko! Ma już 65cm i 8335g ;) łobuzuje i rwie się do siedzenia strasznie :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Bardzo bardzo dziękuje:) :)
Dzieciaczek ma 8 tyg i dni, serduszko pracuje bardzo dobrze :)

Lekarz trochę się martwił, że przy takiej wadzie plemników dzieciak będzie martwy ale dzielnie się trzyma :) teraz dożyc do USG żeby potwierdzić, że nie ma wad genetycznych a szanse na wadę są ponad 95% ale nie martwię się na zapas :)

Zbieram się do pracy a później naewno zaglądne na wskazany temat :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Estell o jaka wade chodzi? .... :( oby te 5% okazalo sie dla Was szczesliwe..
czy to jakis ZE,czy cos podobnego??

trzymam kciuki za usg! :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Chodzi o wady genetyczne. Lekarze twierdzili że nie będziemy miel dzeci ze względu na to, że plemnki w nasieniu mają wadę genetyczną - już nie pamiętam dokładnie jak to sie nazywało ale na badaniu na rys plemniki były z załamany ogonkiem. Lekarz gdy się dowiedział że jestem w ciąży przed zrbieniem usg powiedział że częśto przy tej wadzie zdaża się tak że nawet jak dojdzie do załodnienia to dziecko w większości przypadków jest martwe. Nasze żyje chociaż to nas omineło ale lekarz twierdzi że jest 95% szans że dziecko będzie z wadą genetyczną niestety.
Narazie czekamy na usg, na ten 12=13 tydzien gdzie będzie można coś więcej zobaczyć a póki co to brzuch cały czas boli delikatnie.

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Estell rozumiem :( los Was nie oszczedza.. staracie sie tyle lat, a jak wkoncu sie udało to maluszek moze miec wade.
ps-a czy po urodzeniu sa szanse na przezycie?
pytam bo dzieci z ZE wlasnie umieraja w łonie albo po narodzinach.
oby u Was nie było ZE i dzidzius okazał sie zdrowy!
powodzenia na badaniach! :)

Obrazek

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Dziękuje :wink:
Zobaczymy póki co zmieniłam lekarza, czekam na prywatną wizytę ponieważ mój lekarz spisał mnie i moje dziecko a straty, stary matoł tyle :wink:
Czekam z wielkim niepokojem na ta wizytę bo mam dwa terminy porodu, może się to jakoś wyjaśni na badaniu usg?
Ale czuje się super mam nadzieje, że i u was jest też wszystko ok a dzieciaki rosną jak na drożdżach :)

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Estell i jakie wieści? Wszystko dobrze z maluszkiem?
Czasem warto zmienić lekarza jak nam nie odpowiada ;) Moja koleżanka była u 3 czy 4 lekarzy zanim zdecydowała u którego będzie prowadzić ciążę do końca....
A jak samopoczucie? :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8237 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 408, 409, 410, 411, 412  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]