Dzisiaj jest śr lis 22, 2017 7:32 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Witam wszystkie Kobiety! Śledzę forum od dawna, ale dopiero teraz odważyłam się napisać. Chciałabym się was zapytać - jakiej grubości endometrium jest we wczesnej ciąży? Ostatnią @ miałam 23.03, cykle mam raczej nieregularne, ale nie przekraczające 33 dni. Z mężem staramy się o dziecko od kilku miesięcy. Byłam ostatnio u gin., powiedziałam,że staramy się o dziecko i @ już mi się trochę spóźnia. Zrobiła mi usg przezpochwowe. Najważniejsze, co zwróciło moją uwagę ( i gin.też ) było to,że moje endometrium ma 11 mm., było dobrze widoczne ciałko żółte. Kazała przyjść za 7 dni, do tego czasu zażywać duphaston 2x1 i dbać o siebie. Czy w takim wypadku mogę mieć choć nikłą nadzieję,że tym razem się udało i jestem w upragnionej ciąży? Dodam,że objawy jako takie ( ciążowe ) posiadam - tzn.piersi mnie bolą i mam mdłości. Jak myślicie Kobietki, czy przy takim endometrium mogę mieć nadzieję na ciążę? Proszę o radę i z góry dziękuję.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:arrow: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... tart=15860

Prosze!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki Pluszaczku :) Ale niestety tam nie było nic o grubości endo we wczesnej ciąży :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Zapytaj...napewno sie dowiesz....... :wink:

:arrow: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?p=2078107

tu masz!!pisze o endo!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dzięki :) Poszukam i może coś znajdę... Ta niepewność mnie dobija...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kp25 odpowiem ci co ja mysle...
Z tego co napisalas wynika ze jestes w ciazy ....
spoznia ci sie @...
lekarz przepisal ci duphaston ( lek na podtrzymanie ciazy)...
z obliczen wychodzi ok 5 tydzien...
Wiec nie zamarwiaj sie jakiej grubosci jest endometrium tylko ciesz sie ze jest!!
Odpoczywaj .... i dbaj o siebie :D :D

A zrobilas test??? .... albo idz do labolatorium i popros o zrobienie bety hcg ...to badanie z krwi ( ilosc hormonu ciazowego pokaze ci .. ktory to tydzien ciazy)

['][']

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam i chcę ci cos powiedzieć o endometrium u normalnie miesiączkującej kobiety może one mieć do 14 mm ja we wczesnym stadium ciązy tj ok 4 tyg miałam 16,5 i lekarz stwierdzil ze to moze byc objaw acz kolwiek mam sie nie nakrecac , za 2 tygodnie test wyszedł pozytywnie a teraz widze juz dzidziola na usg, możesz sobie poczytac też w google acz kolwiek pisza tam to samo od 8-14 mmm to normalka, zycze powodzenia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja miałam robione usg 30 kwietnia tj przedwczoraj z powodu bardzo silnych bóli jajników plus dodatkowo z powodu podejzenia ciąży robiłam trzy dni pod rząd testy 28-29-30 kwietnia i wyszły chyba pozytywnie bo druga kreseczka była bardzo bladziutka nie wiem co o tym myslec ?pani robiaca mi usg powiedziała ze moje endometrium ma grubosc 16,5mm i albo to jest bardzo wczesna ciaza której nie widac albo zblizajaca sie miesiaczka miałam przez jeden dzien dośc mocne plamienie czarne jak smoła lub to była miesiaczka caly czas lecą ze mnie maleczarne brudy sama juz nie wiem co o tym myslec ,piersi raz bola raz nie zaczynam wariowac juz pomału

Offline Wyświetl profil  

Hej Kobietki. Jestem tu nowa. Mam pytanie. Jestem w 5 tygodniu ciąży tak wynika z wyliczeń moich i lekarza, ale na usg nic nie widać a na dodatek lekarz mnie nastraszyl bo powiedział ze mam za cienkie endometrium ( 6mm). Czy mam powody do obaw? Jutro mam znowu wizytę i zobaczymy czy coś się zmieniło. Ale powiem Wam szczerze ze chodzę podenerwowana cały tydzień przez to.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]