Dzisiaj jest pn gru 11, 2017 9:10 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Dobre Serce
Dobre Serce

Witam was bardzo gorąco dziewczynki....bardzo jest tutaj milutko :D-zatem przechodze do pytanka-ostatnio miałam@-1kwietnia-ale brałam w tym czasie antybiotyki,miałam dużą gorączke...no i mój okres przedłużył sie z tego powodu do 9 dni,zwykle mam 5,6 dni!Z moim kochanym mężczyzną grzeszyłam 11,12,13-kwietnia,więc wydaje mi się ze to były dobre dni na poczęcie mojego oczekiwanego szczęścia!Nie wiem tylko czy ten dłuższy okres tego nie popsuje-chociaż z obserwacji wnioskuje,ze jejeczkowanie miałam ok 14-15 dnia,więc chyba nie ma sie co martwić?No i chciałam zaznaczyć,ze kochamy sie bez zabezpieczenia,wychodzi ze mnie ale bardzo póżno-oczywiście zdajemy sobie oboje z tego sprawe!Pozdrawiam serdecznie-no i jakie jest wasze zdanie na ten temat?Aha-moje cykle to przeważnie 27-28 dni-czasami troszke krótsze!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

misiunia200 witam a jaki mialas ostatnio cylk?wiesz ze tak samo jak ja mialas@ i tak samo staranka ja mysle ze moze sie udac ze ciaza mozliwa masz jakies objawy u mnie cylk byl 25 dniowy wiec owulacje mialam na 11/12 tak mi testy pokazaly !!!trzymam kciuki i powodzenia :lol: :lol:a to jaki dlugi mialas@ to nie ma wplywu na dni plodne !!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Dobre Serce
Dobre Serce

Juz jestem-mialam gości i nie mogłam wczesniej-co do mojego ostatniego cyklu to trwał 27 dni-no a objawy-w sumie nie mam-jedyne co mnie dziwi to to ,ze mam od tygodnia non stop zatwardzenie(ale to brzydko brzmi)-nie wiem czym to jest spowodowane-przewaznie przed@mam biegunke,śluz biały,czasami gęsty,czasami żadki,nie zawsze jest go dużo ale są momenty ze naprawde sporo-szczególnie w dzień! Cycuszki bolą jak zawsze przed@,więc tym sie nie sugeruje!Brzuszek boli ,ale bardzo leciutko,mam wrażenie tez-jak bym miała siniaka w dole brzucha....nie wiem co to jest za sygnał!Staram sie ninko nie nakręcać...i narazie spokojnie sobie czekam!Mam nadzieje,ze tobie też sie uda i będziesz miec śliczne dzidzi-życze ci z całego serducha!No a teraz szykuje sie do pracy i będe dopiero w nocy-zresztą napewno tutaj spoglądne!PaPa :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:arrow: http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.ph ... sc&start=0

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]