Dzisiaj jest pt lis 24, 2017 8:31 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: hej:)
Dobre Serce
Dobre Serce

a mi się jeszcze coś dziwnego robi - mianowicie zniekształcają mi się troche brodaki. oczywiscie nie jest tak caly czas, tylko czasem, tak jak czasem się marszczą tak czasem się tak dziwnie zniekształcają. nawet nie umiem tego opisac :oops: wam tez sie tak robi :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: hej

ja nic takiego nie zauważyłam, ale na dobrą sprawę nawet nie wiem jeszcze czy jestem w ciąży:) ale wydaje mi się ze to jest normalne

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

dziewczyny w czasie ciazy pochwa jest luzniejsza ????

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: hej

Wydaje mi się że właśnie powinna być ciaśniejsza i bardziej nabrzmiała. A czy to normalne że się ma twardy brzuch i podbrzusze??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witam,
@ dostalam 21 sierpnia, z moim R bylam 31 sierpnia (cykle 28-29 dni)
i nastepnego dnia zaczelam odczuwac bole w podbrzuszu jak przy owu. mialam podwyzszona tempke i plodny sluz
a 2 wrzesnia zaczely bolec mnie piersi- po bokach i na dole jak przycisne, tak jakby byly odcisniete od za malego stanika
z moich obliczen wynika ze owulka powinna wystapic dopiero dzis lub jutro
powidzcie mi wiec, czy jesli zdarzylo sie tak ze owulacja wystapila wczesniej i doszlo do zaplodnienia, to juz po dwoch dniach bolalyby mnie piersi?
nie wiem poprostu czy mam podejrzewac ciaze czy czy na jakiekolwiek objawy byloby za wczesnie...

wlasciwie nie staramy sie o dzidzie ale jesli sie pojawi chcialbym o nia dbac od pierwszych dni wiec na wszelki wypadek zaczelam brac kwas foliowy

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej. mam pytanko. według wyliczeń powinnam mieć dni płodne. śluz zawsze w tych dniach miałam jak białko kurze , a teraz nic... nie wiem co myśleć! dodam ,że w tym miesiącu przytyłam 4 kg(z obżarstwa). jem na potęgę! staramy się z mężem o dzidzię, jednak wątpię, że to może być To. I jeszcze jedno: dlaczego na drugi dzień po seksie boli mnie całe podbrzusze. Takie bóle zaczęły się od jakiegoś miesiąca. Wcześniej ich nie było. Jak używaliśmy prezerwatyw nigdy taka sytuacja nie miała miejsc! Przepraszam ,że tak prosto z mostu piszę , ale ja już nie wiem co myśleć. Staramy się już 5-ty miesiąc i nadal nic :( Gratuluję wszystkim Paniom którym się udało :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Słuchajcie, a jesli sie jest we wczesnej ciazy to temp jest troche wyzsza...ale gdzie ja mierzyc (czy pod jezykiem i pachami tez mozna czy tylko w pochwie) i czy o kazdej porze dnia czy tylko rano przed wstaniem z łózka??

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

po przeczytaniu tego na 1 stronce to mam 3/4 objawow;) a na tescie 1 glupia kreska ;((

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

YATOYA pisze:
po przeczytaniu tego na 1 stronce to mam 3/4 objawow;) a na tescie 1 glupia kreska ;((

:-{: jutro juz beda dwie :D zobaczysz....

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam serdecznie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mar witaj :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam i ja ;) mam objawów mnóstwo i odliczam dni do zrobienia testu...za kilka dni wg cyklu powinnam dostać @ jednak od zeszłego poniedziałku czuję się inaczej niż zwykle przed @ :shock:

czekam więc czekam z niecierpliwością ;)

pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej...
Ja również odliczam do testowania, w sumie już blisko.
Objawów też mam dużo a najbardziej dokucza mi brzuch, strasznie kłuje, raz lewy raz prawy jajnik a czasami cały brzuch..jak siedzę to muszę rozpinać guzik, bo mnie boli i gniecie...tak miałam będąc w ciąży..no a piersi...uh...ale przed @ też rosną... no nic, czas pokaże...;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Tak szczerze to objawy miałam dopiero po teście :wink: Zrobiłam go w dniu spodziewanej miesiączki, byłam pewna że jestem w ciąży, więc na pewniaka test robiłam :wink: Mierzyłam tempkę i nie spadła, jak zwykle przed okresem, więc wiedziałam co się święci :D
Moje obiawy zaraz po teście a może na kilka dni przed nie pamiętam dokładnie
- swędzące sutki
- widoczne żyłki na piersiech
- kłucie z jajniku
- "ciągnięcie" w macicy
- temperatura okolo 37 w pochwie.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mnie na przykład swędziały sutki.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: :]
Awatar użytkownika

A mnie nic nie dolegało :]

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a mnie mdli, ale mysle ze z nerwow czy wszytsko jest okey, ide na druga bete dzisiaj i sie stresuje czy mi wzrosla :?:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

hej dziewczyny:)chcę się pochwalić:):):)w końcu nam się udało i taż mamy swoją wymarzoną fasolkę:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Chyba jestem w ciąży i w ciężkim szoku :)

Od 3 tygodni temperatura nie spadła poniżej 37 stopni, jestem non stop zmęczona i śpiąca, nie mam apetytu od jakiś dwóch tygodni. Mama w końcu namówiła mnie na test, zrobiłam 3 testy i na każdym jest bardzooooo jasna kreseczka. Jestem w szoku, bo mam policystyczne jajniki i lekarze zawsze kręcili nosem, że bez hormonów to na pewno nie zajde. Co jeszcze ciekawsze jeśli faktycznie zaszłam to albo zaraz przed albo zaraz po miesiączce (mam bardzo nieregularne).
Dzisiaj zrobiłam bete i czekam na telefon z labolatorium, cała jestem zestresowana i w szoku bo z mężem planowaliśmy dopiero za rok ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

No mi się wydaje, że jesteś w ciąży! ;) Więc gratulacje :):)

Mi tez tempka nie spadła ale cały czas sobie wmawiałam że może jeszcze spadnie ale nie .. ;p
I pierwszy test z rana i była kreska prawie niewidoczna potem dwa popołudniu i była bardziej widoczna ale też słaba i zrobiłam ich jeszcze pare ale dopiero ja po tygodniu zrobiłam to były 2 mocne grube! ;p

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]