Dzisiaj jest sob wrz 23, 2017 2:53 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

no cóż tylko pozazdrościc :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja mam początek i cere jak u nastolatki, wypryszczoną na maxa :?
po prostu denerwujące to jest, włosy jeszcze sa ładne ;)

Prawdziwa miłość jest jak duch - każdy o niej mówi, ale niewielu spotkało się z nią twarzą w twarz. (Alfred de Musset)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja mam slabsze pazurki , wlosków troszke mniej :P ale nie łysieje!! ;]
cycuszki mi urosły no i to sporo ;], no i tyle ? :P nadal nie mam na czym siedziec - czyt. dupa mi nie urosła :P. only brzuszek i biuscik

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

witam dziewczyny.Wlaśnie kończę 6tc od momentu OM martwi mnie fakt że przestaly mnie boleć piersi(już nie bolą tak bardzo jak na samym początku).W ogóle nie mam wlaściwie żadnych objawow.Sporadycznie mam nudności i łapie mnie senność.Coraz wiecej czytam o poronieniach i strasznie sie boje! :( Myslicie że to normalne?Popiero w poniedziałek ide na pierwsze USG :(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja&Seb - to moja pierwsza ciążą, wiec nie mam doświadczenia, ale to mój siódmy tydzień i ból piersi powoli ustępuje :) co bardzo mnie cieszy, bo był okropny :)
nie czytaj o poronieniach!! KObieto- spokojnie, po co się martwić na zapas, odpoczywaj, staraj sie nie denerwować i idź zrób wszystkie badania: krew, mocz i do gina :) powodzenia

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

mala_rybka ja przy pierwszej ciąży miałam pryszcza na pryszczu na dolnych partiach policzków i męczyłam sie przepotwornie zwłaszcza że niewiele czym można smarować ze względu na ciąże.
Babki stare mówiły że to na dziewczynke no i sprawdziło sie bo mam córeczkę. :D

A teraz dla odmiany mam cerę jak pupcia niemowlęcia więc liczę na chłopaka :lol: :lol: :lol: 8)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

dziewczyny mam moze i glupie pytanie ale zapytac musze

staralismy sie o dzidzie wytrwale w tym miesiacu...w 12dc...powinnam miec jajeczko..i wszystko na to wskazywalo..
dzis mam 17dc i strasznie mam duzo pryszczy na twarzy..nie wiem co sie stalo ale nigdy nie mialam problemow z cera...
wiec czy to moze byc jakas oznaka ze sie udalo?

córeńka :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Według mnie to zbyt szybko na jakiekolwiek objawy.
Gdyby doszło do zapłodnienia w tym 12 dniu cyklu to czas jaki mija od zapłodnienia komórki jajowej do zagnieżdzenia się w macicy to ok.8 dni. Dopiero po tym czasie zachodzą zmiany w ciele kobiety a i tak niewielkie i prawie nie odczuwalne.A u Ciebie to dopiero 3 dni.

Dlatego nie myśl o tym tylko poczekaj do terminu @. Ja radze spokój i luz.
Co ma być to bedzie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: :
Awatar użytkownika

Ja nic innego w sobie nie zuważyłam oprócz dużych piersi.... oj takie mi się baardzo podobają a szczególnie mężowi, nawet moja córka to zuważyła. W zasadzie takie mogą zostać już do końca i jeszcze :D dłużej.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Karolcia i Danio pisze:
Tak ,kobieta może mieć okres w ciąży, takie przypadki sie zdarzają, ale rzadko. Osobiście nie słyszałam nic o ciąży i okresie do 6 miesiąca, ale ogólnie i przeważnie jeżeli występuje okres w ciąży, to pojawia sie do 3 miesiąca.
A inna kwestią są plamienia...

niewiem czy można miec okres w ciąży ale jesli tak jest to by musial jej normalnie rosnac brzuch itp. np jak niektorzy pisza ze mozna miec okres do 4 miesiaca ciaży a w 4 miesiacu to juz widac brzuch.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ani nie można mieć @ w ciąży ani w 4 miesiącu nie musi być widać brzucha ;)

Całą ciążę łamały mi się paznokcie, wypadały garściami włosy, pryszcz gonił pryszcza a wory pod oczami sięgały prawie brody.

Wyglądałam świeżo i promiennie niczym zoombie, nie mówiąc już o "świetnym" samopoczuciu oraz "wspaniałej" formie fizycznej i psychicznej :?

Oby Was ominęły takie przyjemności ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wczoraj robiłam test wyszedł negatywnie, może za wcześnie ale nie mam okresu od 59 dni( mam bardzo długie cykle), normalnie powinien przyjść jutro, a tu nawet znaku że takowy ma być, straciłam nadzieję, wczoraj cholernie dokuczała mi zgaga, dziś już jest mi nie dobrze chyba z nerw , bo nie mogę się opanować, jestem zawiedziona wczoraj ryczałam jak bóbr. Temperaturka narazie 36,65*C do tej pory utrzymywała się 36,38 mam jakieś dziwne mrowienie w brzuchu takie lekkie pobolewanie i nic poza tym............. znów to samo :cry: :cry: :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

SunFairy TY masz jutro termin!!!! może już urodziła sie Twoja córeczka jak tylko będziesz w stanie napisz nam jak sie czujecie i wklejcie zdjęcia:):)) TRZYMAMY ZA CIEBIE BAAARDZO MOCNO KCIUKI

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jesli chodzi o okres w ciazy to tego nigdy pojac niemoge ze tak sie dzieje i ze dziecku nic nie jest.... Moja siostra miala na poczatku ciazy okres.... malenstwo moglo zluszczyc sie razem z krwia ale naszczescie wszystko bylo ok i malutka julia ma juz prawie roczek :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, właśnie jade na tydzień na wakacje, dobrze i to odstresuję się.. trzymam za wszystkie kciuki głowa od góry :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witajcie!
w listopadzie mialam zabieg usuniecia ciazy pozamacicznej :cry: , od lutego znowu staramy sie o dzidzie. Gin przepisala mi progesteron ( mial wyregulowac cykle, a w razie ciazy mial podtrzymac fasolke). W czerwcu postanowilam zrobic przerwe z progesteronem, 21.06. byla ostatnia@, dopiero 10 lipca byla owulacja (wg testu ow., z tym ze druga krescha byla jasniejsza :roll: ). @ mialam dostac 18 lipca (liczac ze cykl ma 28 dni, bo przed braniem tabletek bywalo roznie, ale zazwyczaj miedzy 30 a 32 dni).
no i do tej pory nie ma nic.. Nie myslalam, ze cos z tego wyjdzie, bo owulka byla bardzo pozno..
od 18. lipca pobolewa mnie brzuch i jeden jajnik, wczoraj zaczely bolec piersi (boki). Test robiony dwa dni temu- negatywny :( .
Mysle, ze moze jest jeszcze za wczesnie na testowanie, ciaza nie ma jeszcze nawet dwoch tyg(liczac od zaplodnienia), jak Wy myslicie?? Czy jest szansa ze zafasolkowalam??
Przepraszam, ze tak sie rozpisalam, ale chcialam zeby mniejwiecej wszystko bylo jasne :) Bede wdzieczna za Wasze opinie!
Pozdrawiam, Ewa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Dobre Serce
Dobre Serce

*SunFairy* pisze:
Ani nie można mieć @ w ciąży ani w 4 miesiącu nie musi być widać brzucha ;)

można mieć @. moja ciocia przez pierwsze 3 miesiące ciąży miała. Urodziła zdrowego chłopaka.

*SunFairy* pisze:
Całą ciążę łamały mi się paznokcie, wypadały garściami włosy, pryszcz gonił pryszcza a wory pod oczami sięgały prawie brody.

Wyglądałam świeżo i promiennie niczym zoombie, nie mówiąc już o "świetnym" samopoczuciu oraz "wspaniałej" formie fizycznej i psychicznej :?

Oby Was ominęły takie przyjemności ;)

No niestety nie wszystkie to omija. :cry: Ja co prawda mam włosy i paznokcie super fajne teraz w ciąży, ale cera - TRAGEDIA. :twisted: wolałabym na odwrót - twarzy nie zakryję, a na paznokcie nakleiłabym tipsy i tyle :lol:

co do innych objawów ciązy, to od początku pojawiają mi się niebieskie żyły na piersiach i brzuchu - ale ile z tym radości :D tak bardzo chciałam dzidziusia ze każda nowa wyskakująca żyła jest dla mnie przyjacielem i tylko co chwila biegam do męza i mu pokazuje "tu jest nowa" "i tu mi wyskoczyla" :lol:
rozstępny największe mam na piersiach, i niewielkie na udach, a na brzuchu w ogóle. Generalnie nie jest źle, a gdyby nie moja twarz to ciąża byłaby rewelacyjna :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej, jestem po dwóch testach- oba pozytywne, ale wewnątrz pochwy na górnej ściance wyczułam guza :( Czy któraś z Was też to u siebie zaobserwowała?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja mam to samo po prawej stronie zaraz przy wejściu do pochwy, nie wiem co to oznacza, jestem w 6 tc i do lekarza idę dopiero we wtorek.
Czy ktoś może nam odpowiedzieć?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: hej:)

Witam was:) ja mam właśnie nabrzmiałe wejście do pochwy na tyle że prawie nie mogę tam włożyć palca, bo sprawdzałam wcześniej i nie miałam czegoś takiego, jeśli jestem w ciąży to jest to początek 6 tygodnia i zastanawiam się czy można to uznać za objaw?? Tak poza tym nic mi nie jest no czasami tam mam ochotę zagryźć czekoladę ogórkiem oczywiście tego nie robie:) robiłam 2 testy prawie miesiąc temu i oba wyszły negatywnie, ale to mogło być za wcześnie jeszcze.Właśnie zmierzyłam gorączkę i mam 37.2 zawsze mam normalną a naprawdę bardzo rzadko się przeziębiam poza tym czuje się dobrze. A temperaturę w pochwie mam 37.1. Robiłam 2 testy i oba wyszły negatywne, było to prawie miesiąc temu ale wydaje mi się że to jeszcze było za wcześnie. Proszę o odpowiedzi i porady dzięki:)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Objawy ciąży

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]