Dzisiaj jest czw wrz 21, 2017 4:00 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

pierwsza ciaze stracilam :( wiec przy drugiej juz w 8-mym tygodniu ciazy dowiedzialam sie ze sa blizniaki-juz maja 5 m-cy :D
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: niespodzianka

Hej dziewczyny.
ja dzisiaj dostałam super prezent na dzien mamusi.
z poprzedniego usg wychodziło ze bede miec jedna dzidzie a tu dzisiaj niespodzianka dwojka!!
:D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ela-sosnowiec to bardzo gratuluje. :brv: :brv: Oj to naprawde niezly prezent na Dzien Matki :gift: . Zapraszam na post "mamy blizniaków" tam sobie piszemy :D pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej Smile witam wszystkich bardzo serdecznie .. jestem tu pierwszy raz ,.. znalażłam ta stronke pzrez przypadek a to dlatego ze szukałam wiadomosci o blizniakach ... mam niespełna 20 lat ... w dzien matki okazało sie że ejstem w ciazy .. i na Usg widac dwa pecherzyki .. ale lekarz mi powiedział że nie wiadomo czy oba sie utrzymaja bo jeden jest wiekszy drugi mniejszy .. ale połowa mojej rodziny to blizniaki ... za tydzin 5 czerwca bede wiedzieć czy napewno bo ide na nastepne usg to doeprio pierwszy miesiac .. jestem wogule w szoku i chciałam sie popytac jak to jest z blizniakami /?? i wogule moze ktoś cos powiedziec .. buziaki Smile. Wink Wink

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

no to bardzo gratuluje...ja dowiedziałam sie o ciąży bardzo wczesnie w 3 tyg. a to ze względu na to że planowalismy dzidziusia i po 3 tyg poszłam na usg no i tu niespodzianka 2 fasoli ,malenkie 5 mm,i 4 mm,teżlekarz mi muwił że możę sie jedna nie utrzymac bo mniejsza ale byłam dobrej myśli i nie chciałam jej stracic i po 2 tyg znuw usg no i dalej były 2,ale całą ciążę bałam sie o tę jedną fasolke .teraz mają skączone 2 latka i są cudowne te moje zkraby
pozdrawiam i żcze powodzenia :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie
Ja tez jestem tu pierwszy raz a to dlatego ze to bardzo ciekawe forum i jest duzo tematów o bliźniakach.
Dowiedziałam sie ze bedea dwie dzidzie w 13 tc. :wink:
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam nieśmiało :D Ja dowiedziałam się o moich bliźniakach w piątek :D jeszcze jestem w szoku bo to moje trzecie usg :shock: i do tej pory było jedno :shock: . pierwsze usg miałam 11 dni po terminie@, następne w 8 tyg - tu było juz widać serduszko/jedno/ i w piątek 11 tydzień ciazy dwa szkraby. Bardzo sie cieszę, ale mi tez lekarz powiedział że różnie bywa, dodał tez ze moje bąble są tak żywotne, że dobrze rokują oba :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

magdatoja i nika78-gratuluje i witajcie :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam! Jestem właśnie w 12tc ciąży bliźniaczej. Już w 5 tc dowiedziałam się że są dwa pęcherzyki, a ostatnio na usg widziałam już dwa pukające serduszka i malutkie, kochane istotki.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja się dowiedziałam na przełomie 3 i 4 miesiąca....:D

Maluszki kryły się przede mną.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja o moich bliźniakach dowiedzialam się wczoraj. Jestem w 5 tyg. Są dwa pęcherzyki, dwa zarodki i dwa bijące serduszka widzialam, jeden jest troszke mniejszy, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Jestem szczęśliwa.

2(*) ANIOŁKI

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
.
Awatar użytkownika

hej laseczki ja wczoraj byłam na USG (6/7 tydz.) i Pani powiedziała mi, że widzi dwa pęcherzyki żółtkowe i że to może oznaczać ciąże bliźniaczą, ale od razu zaznaczyła, że jest jeszcze za wcześnie żeby powiedzieć na 100 %... echo serca jeszcze za małe, żeby określić czy są dwa czy jedno... za dwa tygodnie na badanie kontrolne i wtedy powie coś więcej...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja sie dowiedziałam w 3 tygdoniu ciazy na usg, bylo widac dwa oddziele pecherzyki, tak płakałam ze nie moalm wyyjsc z gabinetu nawet zapomniałam zapłacic za wizyte, teraz juz troche minelo i patrze na to zuplenie inaczej, ale dalej przeraza mnie fakt bycia mama trojki dzieci gdyz mam juz jedego synka. Zawsze marzyłam o rodzince 2+2 a trojka dzieci bylo dla mnie za duzo, ale jak to mówią nigdy nie mów nigdy :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Hej moje bliźniaki mają juz 5 lat a dowiedziałam śię że są bliźniaki dopiero w 20 tc nie było lekko ale jakoś dałam sobie radę teraz też jestem w ciąży ale na szczęście jest jedno

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wczoraj na badaniu USG zobaczyliśmy dwa osobne pęcherzyki, w każdym z nich było maleństwo z bijącym serduszkiem. Lekarka ostrzegła, że do 11 tc to się może zmienić....
Obecnie jestem w 7 tc.

też mam juz synka, docelowo chciałam trójke (mąż dwójkę), ale nie na raz ;)
Jestem bardzo szczęśliwa, ale - nie ukrywam - mocno zaskoczona!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja dowiedziałam się dwa dni temu, że są dwa tj. 7 tc. Na razie widać tylko dwa pęcherzyki, za tydzień mam potwierdzić czy wszystko ok, czy serduszka biją. To czekanie jest straszne, ale tym razem musi być wszystko ok. Ciąza wygląda na młodszą niż jest faktycznie, bo lekarz skierował mnie z podejrzeniem cp do szpitala, gdyż nie mógł nic zobaczyć na dwóch wizytach a beta rosła, a w szpitalu taka niepodzianka :lol:

21.02.2012 3630, 55cm
Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja za miesiąc podchodzę do swojego pierwszego in vitro (pierwsze dwie ciąże były naturalne)- i mam wielką nadzieję na bliźnięta.......
Trzymam kciuki za wszystkie podwójne mamuśki :)

Obrazek

--------------------
IMPOSSIBLE IS NOTHING
--------------------
['] ['] ['] ['] ['] (2007- 2011)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

1 marca w 6tc dowiedziałam się że pod moim sercem biją 2 maleńkie serduszka! Słyszałam jak biją i widziałam maleńkie Okruszki! Jesteśmy bardzo szczęśliwi :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
ZAKAZ HANDLU
ZAKAZ HANDLU

ja sie dowiedzialam wczoraj w 11 tyg i byl to szok bo po pierwszym usg lekarz byl pewien ze jest jedno malenstwo :) a tu taka niespodzianka i jaka szczesliwa

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

witajcie :)
ja dowiedziałam się w niedzielę że mam dwa Okruszki pod sercem :)
czyli 6 tydzień

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]