Dzisiaj jest czw wrz 21, 2017 11:17 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Hej dziewczyny

Czy jest nas tu wiecej? Ja jestem w 30tc. blizniaczej i od tygodnia leże... Ciekawa jestem jak sobie radzicie? Jak jest nat tu wiecej to zapraszam... zawsze to razniej

Pozdrawiam
Magda

Offline Wyświetl profil  

Awatar użytkownika

Hej,

Ja jestem w 28 tygodniu (w piątek zacznę 29), i leżę tak od około 17-18 tygodnia. Wszystko niby jest dobrze, ale dr zapobiegawczo już mnie położył, ale tak na styk od około 20 tygodnia. :(
Wiem przez co przechodzisz. ;);)
Moją jedyną rozrywką jest co 2-tygodnie podróż do dr na wizytę, choć zgodził się na jednorazowe wyjście na moją obronę mgr kilka dni temu.
Poza tym, to ech... ;] Ale czego się nie robi dla swoich dziecioszków. :D

Offline Wyświetl profil  

Site Admin
Awatar użytkownika

jerrysia26, A-M gdyby Was się tu wiele nie znalazło... Leżące mamy w "niebliźniaczej" są Tutaj

Offline Wyświetl profil  

hej dziewczyny...

Sorrki ze sie nie oddzywalam (chociaz raz nie moge powiedziec ze z braku czasu hehehe) ale nie zauwazylam waszych postow. Ja w czwartek koncze 33tc. pocieszam sie ze nie jest zle. W 29tc. bylam pare dni w szpitalu i dostalam sterydy na rozwoj pluc moich chlopczykow. Jezu nadal nie wierze ze mam w sobie 2 dzieci... Przez ten caly czas tak sie staralam nie angazowac emocjonalnie w ta ciaze ze teraz jak juz powoli jest ok to nie moge ogarnac zagadnienia. Ech ale to wszystko dziwne. W koncu wybralismy imiona. Bedzie chyba Fryderyk & Antoni. Troche staroswieckie ale o takie imiona mi chodzilo. Problem mielismy duzy bo nie mieszkamy w PL i nasze imiona musza miec odpowiednik i polski i angielski a nie chcielismy dawac im imion amerykanskich bo nie wiem jakby do nich dziadki w Polsce wolali. heheheh.

Co do lezenia to na poczatku masakra!!! Bylam strasznie nieszczesliwa. Obinialam wszystkich za moj neszczesny los. Zal mi bylo mojego 3-letniego synka ktory nie bardzo wiedzial co sie dzieje. Na szczescie okazalo sie ze on pierwszy zaakceptowal to sytuacje i jakos mi ulzylo. Okazuje sie ze czas leci jak nie wiem co. Teraz to juz sie nawet przyzwyczailam do tego "obijania sie". Tylko moja mama ma mnie dosyc !!!

No nic uciekam spac i byle do czwartku.
Pa
Magda

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]