Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 6:29 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

wtrącę się..
pewnie masz swojego lekarza rodzinnego, na twoim miejscu poszłabym do internisty i szczerze opowiedziała o wszystkim, wydaje mi się że taki lekarz prędzej ci wystawi zwolnienie niż ginekolog który nigdy w ciąży nie był, ale udaje najmądrzejszego

idź do internisty i poproś o zwolnienie do czasu wizyty u nowego gina, zwłaszcza że masz prawdziwą infekcję pęcherza i dobrze by było się po prostu wygrzać w domu - już niezależnie od tego czy jesteś w ciąży czy nie...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Po wyjątkowo nieudanym dniu w pracy mega wściekła na przemoknięte buty zadzwoniłam do doktorka i wprost powiedziałam że mam dość takiej pracy i błagam o zwolnienie lekarskie bo nie chcę dawać wypowiedzenia. Udało się! we wtorek mam przyjechać po zwolnienie. Naprawdę się dziś wkurzylam, do takiego stopnia, że zaczęłam płakać z bezsilnosci teraz boli mnie brzuch i dostałam jakiegoś dziwnego plamienia. Możliwe, że to z nerwów ? :(

Ostatnio zmieniony pt sty 11, 2013 2:01 pm przez pasal, łącznie zmieniany 1 raz

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pasal ja bym to skontrolowała u ginekologa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pasal ja jestem w 7 tyg, ciza rozwija sie prawidłowo, wszystko jest ok.

Ja powiedziałam mojemu lekarzowi wprost, ze chce zwolnienie, nie był przychylny, powiedział, ze moze poczekamy do USG gen i wtedy mi da, ale powiedziałam, ze mam prace stojacą, do tego małe dziecko którym zajmę sie lepiej niż niania (tu skłamałam, bo z mała siedzi teściowa i naprawde ma dobra opiekę, ale lekarz nie musi o tym wiedziec) . W koncu powiedział, ze skoro tak to mi wypisze L4 i wypisał :)

Dziwne, bo mam kilka kolezanek ktore miały cize bliźniacze i lekarz nawet sie nie pytał czy chca zwolnienie, tylko wypisywał.

Ciaza bliźniacza jest ciaza wysokiego ryzyka, nawet jesli wszystko jest w porządku.

Zmien lekarza, naprawde.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Mnie też to zdziwiło, gdzie na forach czytałam to przy bliźniaczej lekarzowi dużo nie było trzeba, ważne że wkońcu mi się udało wybłagać szkoda tylko, że musiałam stracić tyle sił i nerwów. Lekarza oczywiście zmienię

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

malgora83 a nie miałaś wyrzutów sumienia, że zostawiasz pracodawcę samego ? Jak ja bym chciała nie być taka obowiązkowa względem ludzi którzy mają to w dupie

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pasal nic a nic, a nawet zrobiłam komus przysługę, bo dałam pracę kolezance :)

Brzmi tajemniczo, ale juz wyjasniam. Jestem na działalnosci, pracowałam sama, z chwila kiedy poszłam na zwolnienie zatrudniłam swoja koleżankę.

Jedyna instytucja, która moze miec mi za złe zwolnienie, to jest ZUS, a ich mam w nosie, chocby dlatego, ze płace składki a wogole nie korzystam z ich świadczen, tylko w ciaży i to w drugiej dopiero, w pierwszek pracowałam niemal do konca.
Lecze sie prywatnie, pediatra, dentysta, neurolog itp. prywatnie, ostatni raz w przychodni byłam będac w szkole,

Wiec niby czemu mam miec jakies wyrzuty?? ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Wiem, że firma będzie miała duży problem aby ubrać kogoś w moją robotę, ale w sumie to teraz powinnam się liczyć najbardziej ze sobą i dziećmi a nie z pracownikami i szefem.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

pasal pisze:
Wiem, że firma będzie miała duży problem aby ubrać kogoś w moją robotę, ale w sumie to teraz powinnam się liczyć najbardziej ze sobą i dziećmi a nie z pracownikami i szefem.

Otóż to... nie można nawet okreslić tego jako egoizm, bo nie robisz tego dla siebie ale dla dzieci. To one teraz sa najważniejsze i koniec, nie ma dyskusji.

Ciąże mozna zaplanować, ale przecież nie informuje sie pracowdawcy, ze w ciagu kilku najbliższych miesiecy mamy zamiar zajsc w ciążę, po pewnie skutkowałoby to wypowiedzeniem.

Ja jako pracodawca, który zatrudnia młoda kobiete licze sie tym, ze ona także moze zajsc w ciąże.

Nie patrz na to jak sobie poradza, bo sobie poradzą, a ty jestes odpowiedzialna za swoje maluchy.

Offline Wyświetl profil  

To już mój drugi tydzień na zwolnieniu :) pracodawca odpuścił sobie telefony i e-maile z zadaniami do zrobienia. Maluchy szybko rosną ( widać to po moim odstającym brzuszku) a ja się zastanawiam, czy nowy lekarz do którego wybieram się jutro przedłuży mi zwolnienie.

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]