Dzisiaj jest ndz lip 12, 2020 6:37 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bliźniaki 2012
Awatar użytkownika

Są już mamusie na ten rok ,jeśli tak to zapraszam . :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

Witaj

Gratuluje podwójnego szczęścia zapraszam do istniejącego już wątku http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=2118 są tam doświadczone mamusie i pewnie posłużą ci radą.
W tym dziale nie rozdzielamy na roczniki, miesiące.

W dziale kobiety w ciąży znajdziesz mamy z podobnym terminem narodzin http://www.forum.e-mama.pl/viewforum.php?f=65

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

bardzo dziękuje za informacje :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja zakładałam 2011 ale też mnie odesłali na inny wątek :? No i nic nie pisałam :roll: Moim zdaniem lepiej bybłoby pisać w swoim rocznikowym gronie,niżeli wszystko na jednej kupie :roll:

Oczywiście gratuluję :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

prinsi mam bliźniaczych jest niewiele dlatego piszemy wszystkie na jednym wątku, zawsze te starsze stażem mogą tym młodszym poradzić jak sobie poradzić z dwójką w różnych sytuacjach...
No i zawsze możesz pisać też z mamami, które mają poród w zbliżonym do Twojego terminie, fifolek ma rację. A na wątku bliźniaczym jest naprawdę fajnie, może ostatnio nie za dużo pisałyśmy bo wakacje, urlopy no i potrzeba nam "świeżej" krwi, chętnie poprzeżywamy Wasze ciąże i porody, pozachwycamy się takimi nowonarodzonymi maluszkami, zajrzyj do nas, odezwij się ;) Zapraszam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

My lubimy kibicować przyszłym mamom :)
I jakos jak brakuje świeżej krwii to się tak ciszej tu robi, ale psizcie dziewczyny - wiadomo, że na poczatku toz awsze tak trudniej się wbić... a pojedyncze mamy nie zrozumieją Waszych dylamatów i nie obsmieją się z akcji dwójkowych ;)
Wszystko jest trudniejsze - przez wybór wózka, poród, karmienie... ale jest 1000 razy fajniej :)

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

A jak myślicie ,czemu na tym forum udziela się mało mam bliźniaczych? Właśnie dlatego że zamykają nowe wątki :? Nie chodzi mi o to że zbierają się mamy z każdych kolejnych miesięcy,bo ciążko jest aby się wszystkie zebrały,,ale mamy otwierające nowy wątek rocznikowy ,są odsyłane do "głównego". To czemu nie wrzucić reszty mam w jeden rocznik,po co są zakladane nowe miesiące?
Wiem że dużo doradzicie,jako mamy które już przeszły wszystko,ale nie ma to jak dzielenie się ciążą z kimś kto też ja nosi w danym okresie :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja się z Tobą nie zgodzę. Po co otwierać nowe wątki dla każdego rocznika mam bliżniaczych jak pisałoby w nim może ze dwie, trzy mamy? Zresztą ja naprzykład rodziłam w styczniu 2011, inne mamy pół roku później, o czym miałabym z nimi pisać na wątku rocznikowym? Pisałam ze wszystkimi mamami bliźniaczymi, słuchałam opowiadań o ich dzieciakach, będąc już w ciąży wiedziałam co mnie czeka za rok, dwa, trzy ;) A oprócz tego pisałam z mamami styczniowymi i z nimi dzieliłam się wrażeniami z ciąży, porodu, pierwszych sukcesów córeczek. Ale że czasu nie mam za wiele na ploteczki to zostałam tylko tu, na wątku bliźniaczych mam. Na początku byłam dość onieśmielona ale z biegiem czasu jak poznałam inne mamy to poczułam się tu jak u siebie. Wejdź, napisz coś o sobie, pogadaj z nami a zobaczysz, że jest fajnie, nawet z mamami, które mają o wiele starsze bliźniaki od Twoich i sporo więcej doświadczenia...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

KMM moje jeszcze w brzuszku siedzą :) Też tu pisałam , w tej chwili na prywatnym wszystkie jesteśmy :) No i dodam że mylisz się że pisałoby z 3 mamy w danym roczniku.Bo jest inne forum na którym jestem i tam piszą rocznikami i jest ich troszkę więcej.Ja próbowałam tu ale nie wyszło,szkoda :roll:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

No ale przeciez mozecie pisać miedzy sobą jeśli nic sie nie dzieje na wątku - jest kilka ciężarówek to czemu nic nie piszą - mozecie pisac ze sobą - wczesniej dużo dziewczyn razem w ciązy chodziło...

Myślę, że to po prostu kwestia, że na forum już istniejąćce trduniej się "wbić" bo ja sama miałam 3 podejścia , bow ydawalo mi się, że gine w tłumie... ale to tak jest - przecież wiele Dziewczyn zaczynało pomimo istniejącego już forum i się wciągneło i zostało....

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie :)
Dołączam do mam na 2012 :)
Moje dzieciaczki szykują się na kwiecień :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja również dołączam , termin mamy na marzec , pewnie rozsypiemy się wcześniej ;)
Jestem już na półmetku , i coraz bardziej się cieszę . I coraz bardziej się boję ;)
jak tam u Was dziewczyny ? ;>

Pozdrawiam ;*

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam Was jako przyszła mama lutowych bliźniaków :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam jestem tu nowa i fajnie ze jest watek dla mam blizniakow na 2012, ja mam termin na maj, ale cos czuje ze jest cos nie tak bo zle sie czuje do tego plamienie i bol glowy, tak ze boje sie ze moglo cos sie stac? moze mialyscie jakies plamienia w ciazy to moj 12 tydzien prawie wy jestescie troszke dluzej w ciazy z dwojka maluchow to moze wiecie cos na ten temat, dodam ze mam takie brazowy sluz krwi niema.a wizyta dopiero w srode.Polecenie lekarza to luteina i lezec caly czas aale tak sie nieda bo juz mam 3latka i jak tu przy nim lezec?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mona0008 i co z Twoimi plamieniami wyniklo ?
wszytstko w porzadku ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie, od 10 miesięcy jestem mamą bliźniaków tzn dwóch chłopców:)
Jak dotąd największym problemem jest to że chłopcy budzą się po kilkanaście razy w nocy i już nie wiem co z tym zrobić... niektórzy mówią że to może przez karmienie piersią i ząbkowanie. Któraś z was miała taki problem? Dajcie znać?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam, bylam w szpitalu z tymi plamieniami i okazalo sie ze lozysko czy kosmowka troche sie odkleja ale juz jest ok. a wczoraj bylam na usg i wyszlo mi cos takiegoze po miezeniu jednego z plodow okazalo sie ze ma wielkosc odpowiadajaca 12 tyg i 6 dni to jest 6.34cm a drugi ma 13 tygodni i 3 dni i 7.43cm dlugosc przeziernosc karkowa maja dobra i kosc nosowa tez prawidlowa, lekarz mowi ze to mala roznica i niema sie co martwic ale ja jakos sie niepokoje bo kazal mi przyjsc za dwa tyg poco tak wczesnie skoro wszystko jest ok? kurcze ja niewiem beda mi dluzyc te tygodnie jak niewiem co :(
jeszcze pytanko jak wasze blizniaki wygladaly w tym tygodniu ja jestem w 12 obecnie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny ja po raz kolejny zapraszam do wątku "mamy bliźniaczków"
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=2118

tam jest nas więcej, z bliźniakami w różnym wieku, z różnymi przejściami, tam prędzej uzyskacie jakąś odpowiedź, codziennie ktoś zagląda, tu jednak trochę pusto, nie uważacie..?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ale cicho tu napiszcie , jak tam wasze maluchy sie rozwijaja
:) ja jestem 15 tygodniu i u mnie maluchy roznia sie miedzy sobą o tydzien jedno jest wieksze i bardzo rozbrykane a drugie mniejsze i spokojniejsze, ciekawe jak bedzie jak sie urodza :) pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej
Ja jestem prawie w 8 tc i wczoraj dowiedziałam się że będę miała bliźniaki. Jakoś ciężko jest mi sie oswoić z tą myślą :D

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ] 

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC [letni]