Dzisiaj jest ndz paź 13, 2019 11:19 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

jak pisalam na podobnym temacie ja maze o blizniakach ale nie mam szans:-)
tylko tli mi sie nadzieja :-)
pewnie plonna
zreszta byle tylko dzidzia byla zdrowa

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

:):):) Czesc Lula111:) A msz kogos w rodzinie z bliżniat?? czasem jet takie szczescie ze hmmm akurat beda 2 :) ale najwazniejsze jest zdrowko;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja jestem z blizniat jednojajowych :) i u nas w rodzinie tych blizniat jest dosyc sporo :) i w pierwszej ciazy miałam nadzieje ze będą 2 bobaski ale była "tylko" Weronika :) teraz tez staram sie o dzidzie i zastanawiam sie czy bedzie 2 czy 1 :) tym razem jednak juz tak nie pragne blizniakow bo z trojczka maluchów byłoby raczej ciężko :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: hmm
Awatar użytkownika

sprawa jest taka .. moja ciocia -siostra mamy i wójek - brat taty są małżeństwem. ciocia urodziła blizniaki, dwie dziewczyny .. to było dawno i dziewczynki niestety zmarły ;( no kogo teraz może paść :>? bo na mnie to chyba raczej nie .. ;(

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witam!!Mój tato jest od blizniaków a moja mama ma siostry blizniaczki!Ja nosze w brzuszku jedna dzidzie!!Moja kuzynka od taty brata tez ma tylko synusia!!!Więc blizniaków nie będzie!!Pozdrawiam!! :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Moja mama ma braci blizniakow, wiec ja nie bylam w jakims szczegolnym szoku kiedy pani podczas usg oznajmila ze mialam blizniaki. Mialam, bo jednemu niestety nie udalo sie przezyc...
Ciesze sie jednak, ze z druga fasolka wszystko jest w porzadku :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

W mojej rodzinie nie ma i nie było bliźniaków. W rodzinie męża siostra teściowej ma bliźniaki dwujajowe. Zastanawiam się jak to możliwe że ja spodziewam się jednojajowych? Czy to ze strony męża, czy może skutek operacji, którą przeszłam pół roku przed zajściem w ciąże. Hormony poszalały?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

po3 nie ma sie co zastanawiać trzeba sie cieszyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
w którym tygodniu jesteś ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Już coraz bliżej, właśnie zaczął się 31 tydzień, mam nadzieję że święta spędzę w domu.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ja też chciałabym mieć bliźniaki, siostry mojej mamy były bliźniaczkami jednojajowymi i niestety ich dzieci ( a moje kuzynostwo) rodziło po jednej sztuce ;) z całego naszego pokolenia tylko ja jeszcze nie byłam w ciąży i liczę na to, że jak się zdecyduje to wtedy padnie na mnie.
słyszałam też, że branie pigułek hormonalnych zwiększa prawdopodobieństwo ciąży mnogiej, zwłaszcza jak się zajdzie szybko po odstawieniu. wiecie coś o tym?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

tez bardzo chcialam miec bliznieta,u mnie w rodzinie sa , partner jest z blizniakow, mialam nadzieje ze i u mnie beda :lol:
ale coz , rozwazam wiec mozliwosc ponownego zajscia w ciaze , zaraz po porodzie malenstwa ktore nosze :lol:
mam syna dwunastoletniego , bycie jedynakiem jest ciezkie,dlatego nie chcialabym skazywac przyszlego malenstwa na taki sam los :lol:
mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku i bedzie mi dane skorzystac jeszcze raz z tej szansy :lol:
mam jeden jajnik ale jak widac i z jednym mozna zdzialac cuda :lol: :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

hej dziewczyny ja urodziłam wczesniej dwoje dzieci pojedyńcze sztuki i zawsze chciałam miec córke i masz figla kto by pomyslał ze trafią mi sie bliźniaki zobaczymy co bedzie narazie jestem w 17 tyg i mam dwóch synów i napewno bliźniaków nie odziedziczyłam genetycznie moze to wpływ księzyca nie wiem ale wiem ze trafiło na mnie i napoczatku nie byłam z tego zadowolona teraz jest ok

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Czesc, na bank sie to nie sprawdza bo moje dwie kolezanki zupelnie nie spokrewnione z soba sa blizniaczkami i obie byly w blizniaczej ciazy.
pozdrawiam
mel_a

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Moje Drogie :)

Czasami bliznieta to geny a czasami- szczescie :D
Jestem w 26 tc. blizniaczej i bardzo sie ciesze ale poczatkowo to byl szok :wink: Nigdy nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze moge miec bliznieta :!: :!: W mojej ani meza rodzinie blizniat nie bylo, zadnych hormonow tez nie bralam :wink: A tu prosze :!: :!:
POZDRAWIAM :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Anulkaa26 pisze:
Moje Drogie :)

Czasami bliznieta to geny a czasami- szczescie :D
Jestem w 26 tc. blizniaczej i bardzo sie ciesze ale poczatkowo to byl szok :wink: Nigdy nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze moge miec bliznieta :!: :!: W mojej ani meza rodzinie blizniat nie bylo, zadnych hormonow tez nie bralam :wink: A tu prosze :!: :!:
POZDRAWIAM :lol:

Też bym tak chciała...
W mojej rodzinie od strony mamy były bliźniaki ale czy mi się uda?! Wątpię ale jestem pełna nadziei. Baaaardzo bym chciała! Jednak najważniejsze jest zdrowie! Dziś wizyta u lekarza i wszystko się okaże czy jestem w ciąży czy też... nie chcę krakać.
Pozdrawiam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

a jaka jest szansa na blizniaki jezeli jedna babcia mojego meza byla z blizniakow a droga urodzila blizniaki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Niewielkie- gdyby to byly z twojej strony babcie to juz lepiej ale rodzina meza raczej w tej kwestii sie nie liczy :!: :!: :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

szkoda :( bo bardzo bym chciala......
w tej chwili modle sie zeby choc jedno bylo bo juz saram sie 4 lata :cry:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny moja babcia ze strony taty urodzila dwie pary blizniat . Ja od lekarza slyszalam ze to bardzo prawdopodobne zebym i ja miala ciaze mnoga a ze zawsze o tym marzylam to tylko trzymac kciuki:)

Wszystko przychodzi w samą porę do tych, którzy potrafia cierpliwie czekać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ivon- trzymam kciuki :!: :!:
Maylin- to sie zgadza. Czytalam o tym- babcia taty czyli rodzina z twojej strony. A ty masz geny od taty i on mogl Ci przekazac gen blizniactwa :!: :!: Powodzenia :wink:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC [letni]