Dzisiaj jest czw wrz 21, 2017 3:51 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
#

no w końcu szczęśliwy tatuś sięodezwał! Mam nadziję, że mama wyjdzie planowo, a Weronika na pewno szybciutko do Was dołączy. I dopiero się zacznie! Zamierzacie sami starać dać sobei radę, czy wezwiecie do pomocy rodzinkę?
Jeszcze raz gratulacje! Aż się miło na sercu robi, jak się czyta takie dobre wieści!
A tak w ogóle, to muszą być niesamowicie silne dzieciaczki, skoro wychodzą w 11dobie!!!! Ja z niby donoszonym, pojedyńczym Jackiem wyszłam w 8ej dobie, a tu proszę.... Macie tato i mamo superdzieci!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

cudowne wiesci o nowych trojaczkach :pipi: :pipi: :yea: i jakie piekne imiona..
gratulujemy zabieganym rodzicom i cierpliwie czekamy na zdjecia..

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

cudne wiesci :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Gratulacje :D czekamy niecierpliwie z nowe wiadomosci i zdjęcia.
Dużo ciepłych uścisków dla Nikania i dla trojaczków :D

ObrazekObrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Je też serdecznie gratuluję całej rodzince!!!
Jak miło czytać takie wspaniałe wiadomości ...

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Wielkie gratki dla trojaczków! :bal: :bal: :bal:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ale jestem ciekawa co tam sie dzieje???
nikanika76- moze jakies wiadomosci i fotkiiiii..... :D
Mysle o Was i wiem ze poczatki sa ciezkie ale napewno dajecie rade :wink:
Duuuuzo zdrowka, sily i cierpliwosci zycze...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

I ja jestem ciekawa jak tam sobie radzi nowa trojakowa rodzinka. Nie dziwię się jednak, że nie w głowie im teraz siadanie przed komputerem bo sama dobrze pamiętam nasze początki. :ddd: Mam jednak nadzieję, że w końcu dumni rodzice pochwalą się swoimi skarbami. :smo: :smo: :smo:
A u nas maratonu medycznego ciąg dalszy. Za nami szczepienia, USG bioderek, badanie słuchu i wizyty kontrolne u neurologa i chirurga. Szczęśliwie dla nas za każdym razem to tylko profilaktyka i badania nie wykazują żadnych zaburzeń. A maluchy prawie codziennie zaskakują nas jakimś nowym osiągnięciem. Bo to już w końcu wiek niebyle jaki - za nami pierwsze pół roczku ich życia. :okk: :okk: :okk:
Powoli przygotowujemy się również do wielkiego wydarzenia jakim będzie potrójny chrzest. Tzn. maluszki oczywiście już były ochrzczone w szpitalu ale na tę oficjalną uroczystość chcemy poczekać do wiosny. A póki co trwa polowanie na 6 chrzestnych, co wbrew pozorom nie jest wcale sprawą taką łatwą. W końcu nie każdy jest godzien dostąpić takiego zaszczytu... :D
Obrazek Obrazek Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

kurcze pol roku? :shock: ja, ale zlecialo. asia daj eweli namiary do tabelki :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Asia - no, no zlecialo pieronem... ale milo czytac, ze wszystkie badania to tylko profilaktyka :D :D :D
Baaardzo sie ciesze, ze cala trojeczka jest taaaka zdrowiutka :D :D :D
A chrzest to faktycznie trudna sprawa :roll: Ja z dwojka czyli czworka chrzetnych mialam problem i tez czekamy na wiosne :D
Beda tacy duzi, ze beda sie rozlazic po koscieke :lol: :lol:
Pozdrawiam cieplutko i zycze duuuzo zdrowka dla wszystkich.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam wszystkich serdecznie! Wreszcie znalazłam chwilkę czasu aby podzielić się z Wami wrażeniami z potrójnego macierzyństwa. Dzieciątka są kochane i rosną "jak na drożdżach". Narazie większość czasu śpią, płaczą tylko jak są głodne. Obecnie cała trójka śpi w jednym łóżeczku a dwa pozostałe czeka na swoich lokatorów. Niedługo będziemy musieli rozłączyć dzieciuszki, ponieważ są coraz dłuższe i nóżkami dotykają szczebelek. Muszę przyznać, że wraz z mężem radzimy sobie nieźle, choć zdarzają się i gorsze chwile. Przez 4 tygodnie mąż był w domu cały dzień, teraz niestety musiał wrócić do pracy a ja jestem w domu z dzieciuszkami. Babcie przychodzą pomagać - prasują, sprzątają i obiadki gotują. Teraz może trochę napiszę o dzieciach , a więc mamy (zaczynając od najstarszej)Wiktorię, Weronikę i Maksymiliana. Dzieci mają już miesiąc i 11 dni, ważą: Wiktoria 3800(waga ur. 2080), Weronika 2770(waga ur. 1370), Maksymilian 3380(waga ur. 2050). Wszystkie badania kontrolne są bardzo dobre, lekarze pod wielkim wrażeniem. Wszędzie gdzie się pokazujemy wzbudzamy duże zainteresowanie, musi to nieźle wyglądać: mąż niesie dwa cięższe foteliki a mi przypadł jeden lżejszy. Dzisiaj byliśmy na badaniach w Poradni Patologii Noworodka, dzieci mialy badaną morfologię - wyniki badań dopiero jutro, a poza tym wszystko bardzo dobrze. w poniedziałek byliśmy na USG stawów biodrowych, brzuszka, nerek i główki, też wszystko w porządku. Warto było leżeć 70 dni w szpitalu, bo dzięki temu dzieci urodziły się w 35 tyg zdrowiutkie i śliczniutkie. Muszę Wam powiedzieć, że mąż na bieżąco zdawał mi relacje z tego co dzieje się na forum, bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie i ciepłe słowa. Muszę powoli kończyć bo zbliża się pora karmienia i trzeba przygotować trzy butelki pełne mleka. :)

p.s
Asia - dzięki za wyrozumiałość ale rzeczywiście z czasem jest krucho. Masz bardzo sliczne dzieciaczki i takie do siebie podobne. Świetnie,że wsztystkie wyniki badań są bardzo dobre - 3majcie tak dalej. Pozdrawiam serdecznie.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Niakanika nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę , że u Całej Twojej piątki wszystko w porządku. Czytając Twój post to jakbym się cofnęła parę miesięcy do tyłu i czytała o sobie. Jeszcze raz gratuluję 35-tego tygodnia. To naprawdę duże osiągnięcie. Jestem ciekawa obwodu Twojego brzuszka przed porodem... :D Jeste również pod wrażeniem jakie już duże te Twoje dzieciaczki. :brv: Ja na taką wagę musiałam dłuuuuuuugo czekać.
A imionka wybraliście śliczne. Maluszki je napewno z dumą będą nosić.
Gorące pozdrowienia dla całej piątki. :D
I pamiętaj, że w razie jakiś wątpliwości możesz liczyć na niezawodne ciocie z forum trojaczkowego :smo: :smo: :smo:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witaj ASIA!!! Właśnie jestem na etapie robienia jedzonka dla moich maluchów i w między czasie postanowiłam zobaczyć na forum! Dzięki, że odpisałaś na mój wpis. Mam nadzieję, że i my szczęśliwie dobrniemy z dzieciątkami do tego etapu na którym Wy teraz jesteście. Co do obwodu mojego brzuszka to niestety nie napiszę Ci jaki był, ponieważ nie mierzyłam(czego żałują!!!), ale uwierz mi był spory!!! W całej ciąży przytyłam 18 kg. Wszystko poszło mi właśnie w brzuch, który jako jedyny powiększył się do granic możliwości :) ASIA ciekawa jestem jaką wagę w czasie ciąży Ty osiągnęłaś :?:
Mój pobyt w szpitalu od 26 tc jest efektem wytrwania do 35 tyg. Cały czas leżałam, chodzenie ograniczało się do pójścia pod prysznyc, do toalety i na badania.
Cieszę się, że podobają Ci się imiona moich dzieci, muszę nieskromnie przyznać, że mi również. ASIA proszę, napisz mi jak to jest gdy dzieciątka mają pół roczku? Pozdrawiam bardzo gorąco Ciebie i Twoją rodzinkę, mam nadzieję że będziemy w systematycznym kontakcie :D
PS. Zdjęcia moich pociech umieszczę niebawem, ponieważ muszę zorientować się jak to zrobić.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Witaj z powrotem nikanika :D jeszcze raz gratuluję!!!
domyślam się jaką sensację musicie wszędzie budzić, za naszymi bliźniakami się wszyscy oglądają i zaczepiają, a z trojaczkami to dopiero musi być popularność ;)
trzymaj sie dzielnie, z niecierpliwością czekamy na zdjęcia i kolejne wiadomości

Asia o matko! pół roku :shock: ? jak to? przecież dopiero co urodziłaś :shock:
dzieciaczki wyglądają cudownie :) napisz jak ci sie życje na codzień z półroczniakami :)

ObrazekObrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

nikanika - jeszcze raz wielkie gratulacje :D chylę czoła 35 tc - to nie lada osiągnięcie .
Ciesze się , że dzieciaczki mają się dobrze , a wy swietnie dajecie sobie radę .
Muszę przyznac , że zaczynałam się o was niepokoić - bo strasznie długo się nie odzywaliście, ale rozumiem że to tylko i wyłacznie z braku czasu.
Pozdrawiam cieplutko .

Asia 30 - wielkie buziaki dla ciebie i dzieciaczków

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pięknie przybieraja maluszki trzymajcie się tak dalej i w wolnych chwilach zajrzyjcie czasem do nas :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Sporo czasu zajęło mi zastanowienie się na różnicami pomiędzy miesięcznymi a półrocznymi trojaczkami, ale to poprzez te róznice właśnie.... Przedewszystkim z łącznej wagi urodzeniowej niecałe 3kg teraz mamy ok 18 kg, więc jest co nosić :ddd: . Po drugie maluszki codziennie zaskakuja nas jakąś nową umiejętnością i to w jak najmniej oczekiwanym momenice. Np. obroty najlepiej im się ćwiczy w momencie ubierania lub zmiany pieluszki, głośne gaworzenie o 5 rano :wrr: a plucie podczas karmienia papką marchewkową. :zł: Ale to mądre dzieci, wiedzą, że nic nie robi tak dobrze na cere mamy i taty jak maseczka z marchewki :pipi: Zmienia się również w przerażajacym tempie rozmiar noszonych przez nie ubranek. I tak obecnie jesteśmy na etapie 68 ale zdaje się, że nie na długo bo maluszkom apetyty dopisują.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ASIA30 pisze:
Ale to mądre dzieci, wiedzą, że nic nie robi tak dobrze na cere mamy i taty jak maseczka z marchewki :pipi: .

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witam wszystkich, dawno sie nie pokazywalam. Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszle mamy trojaczkow. U mnie wszystko dobrze, chlopcy rosna jak na drozdzach, Igorek juz raczkuje a Michas z Przemusiem juz probuja. Jak narazie sa zdrowi, nie choruja i ciesza sie wszystkim co moga dotknac lub skosztowac. Sa przcudni, kazdy robi inne minki, w wbrew pozorom nie jest tak trudno jak niektorym sie wydaje. Odezwe sie jeszcze. pa pa Wesolych swiat wielkanocnych dla wszystkich. :koko:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 520 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]