Dzisiaj jest sob wrz 23, 2017 11:47 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 520 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: trojaczki
Awatar użytkownika

czesc dziewczyny
nie zagladam czesto na forum tyle sie dzieje
:wink:
niuniuchy rozwijaja sie dobrze to juz 14 tydzien maja jez po 8 cm:D
mialy robione testy na przeziernosc krwi karkowej i poki co jest rewelacja male ryzyko wystapienia wad genetycznych
pamietam jak bardzo sie martwilam na poczatku ale chyba kazda z nas tak ma
w najlepszym przypadku do rozwiazania zostalo mi jakies 5 ms w najgorszym 3 ms juz teraz wiem ze bedzie to cesarskie ciecie troche sie boje
to moja pierwsza ciaza na dzien dobry trojaczki :D i jeszcze ta cesarka :roll:
czy ktoras z was jest juz po takim porodzie?jak to wszystko przebiega?jak dlugo dochodzi sie do zdrowia po takim cieciu?jak na to reaguja dzieciaczki?mam tys pytan a moj lekarz mowi ze mam sie o to nie martwic bo jeszcze jest czas pewnie ma racje ale wiecie jak to jest... :wink:
podzielcie sie swoimi doswiadczeniami plis

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cześć. Cieszę się, że wreszcie pojawiła się jakas przyszła mama trojaczków. Ja niestety nie odpowiem na Twoje wątpliwoście, gdyż to dopiero 10tydz. Na USG w 7tyg. widziałam 3 bąbelki z bijącymi serduszkami. Musze przyznać że taka potrójna radość była dla mnie dużym zaskoczeniem. A lekarze CZMP mówią na mnie ICH TROJE, choć według mnie powinnio być "czworo":-))
Chętnie wymienię doświadczenia.
Pozdrowiam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Po pierwsze wielkie GRATULACJE!!! :lol: :lol: :lol:

Co do cesarki to wejdz sobie na "mamy blizniaczkow",poczytaj sobie kilka stron wstecz-wlasnie ten temat byl na tapecie :wink:

edek

ło matko Asia to tez oczywiscie gratuluje!!!!!!!! :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

:shock: :shock: :shock: 2 mamy z trojaczkami w brzusiu :?: Cuuuuuuuuuuuuudownie :!:
Wielkie gratulacje, oszczedzajcie sie dziewczyny i piszcie na forum- taka jestem ciekawa waszych pociech :wink:

Ja znam 2 pary trojaczkow.
W obu przypadkach to 3 dziewczynki- jedne starsze niz ja, jedne 4- letnie i w obu przypadkach 2 dziewczynki sa jednojajowe a ta trzecia calkiem inna :wink:
Mardrok jak znajde chwilke to ci opisze jeszcze raz moje cc.

Wstawcie dziewczyny jakies suwaczki- weselej bedzie - na stronce z ktorej ja mam suwaczek sa ez ikonki trojaczkow :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Jak nie tak dawno powiedziałam mojemu mężowi że istnieje teoretycznie taka możliwość, że będzie miał w domu 4 kobiety, to myślałam, że trzeba go będzie reanimować:-))
Ale moje bąbelki pochodzą z oddzielnych jajeczek, więc chyba nie jest to tak bardzo prawdobodobne.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ASIA30 pisze:
Jak nie tak dawno powiedziałam mojemu mężowi że istnieje teoretycznie taka możliwość, że będzie miał w domu 4 kobiety, to myślałam, że trzeba go będzie reanimować:-))
Ale moje bąbelki pochodzą z oddzielnych jajeczek, więc chyba nie jest to tak bardzo prawdobodobne.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nie mozna tego wykluczyc mimo, ze prawdopodobienstwo nie jest moze duze :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

O kurde 2 mamy trojaczkow, ale super.
WIELKIE GRATULACJE!!!
Bede sledzic ten temat i czekac z niecierpliwoscia na Wasz porod i Wasze bąbelki.
Zdrowia zycze.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny - gratuluję.
Ja myślałam że bliźnięta to wyzwanie - ale trojaczki to dopiero radość!!!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Gratulacje dziewczyny!!!!!! spokojnych 9 mc :* :brv:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

WITAM JESTEM W 22 TYGODNIU CIĄŻY RÓWNIEŻ TROJACZEJ- CZYLI JESTEŚMY JUŻ TRZY- SUUUPER .
DZIŚ JADĘ NA USG I DO LEKARZA - NAPISZĘ PÓŹNIEJ CZY WSZYSTKO OK. POZDRAWIAM

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jest nas co raz wiecej :D super :!: :!: :!:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

jooola
koniecznie daj znac co tam na tym usg
napisz jak wogole przebiega twoja ciaza od samego poczatku az do teraz :D jestem taka ciekawa
:D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Początek ciąży był bardzo trudny - już w 5 tyg. trafiłam do szpitala z silnymi bólami brzucha, przeleżałam 2 tygodnie i dowiedziałam się , że prawdopodobnie będą bliźniaki. Wróciłam do domu na 10 dni i znów wróciłam na tydz. do szpitala z krwawieniem( myślałam że juz po ciąży) i wtedy dowiedziałam się , że to trojaczki mieszkają w moim brzuchu - szok. Od tamtej pory wszystko Ok - tylko badania morfologii trochę słabe, ale nic dziwnego - taka gromadka musi wyciągać . Od początku ciąży do ok. 20 tyg. brałam duphaston, cały czas no-spę, witaminy i żelazo.
Napiszę co na USG - mam nadzieję , że są równe i zdrowe - bardzo się denerwuję - mam nadzieję , że poznam dzisiaj płec moich maleństw- bardzo bym chciała.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

mardok ASIA30 jooola trzymam w kciuki za wasze potrójne fasolki...
Ja mam jednego szkodnika i ledwo wyrabiam a potrójnie :shock:
Sama jestem z bliźniaków :D jak zaszłam w ciąże to od razu pytałam lekarza czy to nie bliźniaki, bo dwie moje koleżanki urodziły bliźniaki i też są z bliźniaków :wink:

mardok
nie pisz posta pod postem...opcja zmień jest w prawym górnym rogu...działa przez godzinę od napisania postu...Potem jak chcesz coś dopisać kopiujesz starego posta usuwasz go, dopisujesz resztę i wysyłasz nowego...Regulamin jest w dziale Sugestie i pytania do admina...Pozdrawiam :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

u mnie bylo podobnie
krwawienie w 7 tyg i szpita stwierdzono ciaze blizniacza dzien przed wypisaniem czyli w 9 tydzien w ciazy powiedzino mi ze to ciaza trojacza
w 12 tyg znowu krwawienie i szpital
teraz jest juz dobrze i jak narazie so far so good :D
u mnie wzrasta tez ryzyko zespolu podkradania krwi miedzy nimi dlatego ze dwa z nich sa jednojajowe maja wspolne lozysko musze miec robione usg co 2 tyg ale sa rowne zaden nie jest wiekszy i poki co jest okey
zycze ci powodzenia dzisiaj i trzymam kciuki :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ło matko :shock: trzecia potrojna mama :shock:

no oczywiscie rowniez serdeczne gratulacje!!! :lol: :lol: :lol:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ale wysyp potrojnych mamus :shock: :shock: :shock: :shock:

Mardoka juz znamy :D a pozostale :?: napiszcie cos wiecej o sobie :wink: i gdzie sie do tej pory ukrywalyscie :?: :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Dziewczyny ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wielkie potrojne gratulacje

Dajcie jakis przepis na trojaczki :D :D :D :D :P :P :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Właśnie wróciłam, od lekarza i z badania USG - na szczęście wszystko OK , pani doktor była pod wrażeniej mojej szyjki ( długa i zamknięta), na USG też wszystko wyszło dobrze- maluchy mają już : 470, 454 i 417 g.,
wszystkie są w normie i rozwijają się prawidłowo ( tak jak powinny się rozwijać w ciąży pojedyńczej) i jeszcze jedno - TO CHŁOPCY ( nie ukrywam chciałam chociaż jedną dziewczynkę , ale najważniejsze że wszystko jest dobrze ), ale będę miała bandę :P :P :P

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

jooola pisze:
Właśnie wróciłam, od lekarza i z badania USG - na szczęście wszystko OK , pani doktor była pod wrażeniej mojej szyjki ( długa i zamknięta), na USG też wszystko wyszło dobrze- maluchy mają już : 470, 454 i 417 g.,
wszystkie są w normie i rozwijają się prawidłowo ( tak jak powinny się rozwijać w ciąży pojedyńczej) i jeszcze jedno - TO CHŁOPCY ( nie ukrywam chciałam chociaż jedną dziewczynkę , ale najważniejsze że wszystko jest dobrze ), ale będę miała bandę :P :P :P

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no... no...
pewnie, ze najwazniejsze by byli zdrowi :D
Gratuluje i kibicuje ostro :!:

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 520 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]