Dzisiaj jest wt lis 21, 2017 6:26 am

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:

aniouek widzisz właśnie czegoś większego od Maca szukam :D na szybkie wypady pt zakupy lody etc natomiast jogger ideal na szlajanie się
ABC ma troszkę inną specyfikę ...jest wózkiem miejskim raczej a ten nasz mrówkowóz głównie na rolki do biegania i na wycieczki <taka mała bryczka>
Ale szczerze powiem że mnie przekonałaś do chicco a od lutego borykałam się z podjęciem decyzji by w końcu przymiarkę zrobić i zdecydować że parasolka zdecydowanie się nie nadaje <śledzie w Maclarenie>

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Pat fajny ten Wasz jogger ;)

Ja też zaczynam się rozglądać za jakąś lekką spacerówką. Potrzebuję czegoś na szybkie wypady z dzieciakami. Teraz mamy PP Duette i jest super na dłuższe spacery, wygodny, fajnie się prowadzi. Ale muszę go znosic i wnosić po schodach jedno piętro co zajmuje trochę czasu - zwłaszcza, że mamy krótkie te schody i nasz długi PP nie mieści się na zakrętach ;) Muszę trochę pokombinować jak go znoszę a w tym czasie trójca jest sama w domu. Poza tym przydałoby mi się coś lżejszego do samochodu na wypady do mamy czy do teściów kiedy jadę bez pomocnej dłoni mojego m. No i kiedy będę musiała na szybko odprowadzić starszego do przedszkola.
Oglądałam już jakieś spacerówki i martwi mnie fakt, że większosć nie ma z przodu barierki! Jakoś nie potrafię patrzeć na takie wózki, mój będzie musiał mieć barierkę, nie ma mowy o samych pasach... Czy da się dokupić taką barierkę? Albo zamontować dwie pojedyncze? A może są jakieś solidne, lekkie spacerówki z barierką?
Podsumowując, szukam wózka:
1. lekkiego
2. niedużego po złożeniu
3. z barierką/tacką
4. z rozkładanymi oparciami
5. w miarę niedrogiego bo to ma być nasz drugi wózek - na wypady, na dłuższe spacery zostaję przy naszym PP
6. solidnego bo biorąc pod uwagę oszczędności rozważam też zaku wózka używanego więc nie może on być zbytnio wyeksploatowany po poprzednich bliźniakach ;) Pewne marki wiem, że potrafią wytrzymać kilka pokoleń, niektóre już po kilku miesiącach użytkowania nadają się na złom ;)

Będę wdzięczna za wszelkie opinie o wózeczkach którymi jeździcie ;)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Czy któraś z Was spotkała się kiedyś z wózeczkiem Mamas & Papas Twin Beat?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

mam pytanko do dziewczyn które korzystały/korzystają z peg perego duette-słuchajcie, chodzi mi o miekkie gondolki do niego-czy musze kupic "firmowe" (nigdzie nie ma) czy moga byc jakiekolwiek inne tyle,ze pasujące wymiarem?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Te firmowe są dość krotkie i moim zdnaiem nie warto. Kup normalne tylko szukaj w miere duzych bo cała zima przed wami. Do pp spokojnie sie wszystko zmieści. Ja podnosiłam oba podnóżki co przy ustawieniu foteli na przeciw siebie dawało ogromna przestrzeń. Miałam tez świetne cieplutkie- oddychające śpiwory bo moi zimą to juz 8-9ms mieli wiec gondole już małe były.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja też miałam siedziska ustawione naprzeciwko siebie, te małe podnóżki uniesione, na całej powierzchni koc a na nim śpiworki. Dziewczyny do śpiworków, przykrywałam jeszcze jakimś malutkim kocykiem, zapinałam w śpiwór, jak było niepewnie to jeszcze okrycia z PP zapinałam. Nigdy nie zmarzły a zima była solidna ;) Dla wygodniejszego wkładania i wyjmowania miałam też wyjete te plastikowe pałąki - barierki, dopiero niedawno je założyłam spowrotem. Bo wózek zostawał na korytarzu a my dziewczyny w śpiworkach wnosiliśmy do mieszkania.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny, dzięki za podpowiedź.
Czyli najlepiej zmierzyć wózek wewnątrz kiedy ustawiony jest buzkami do siebie i kupic śpiworki największe jakie się zmieszczą ? I takie z rączkami, no nie?Łatwiej będzie je wtedy transportowac chyba?

A słuchajcie, czy ja dostane gdzieś oddzielnie firmowe osłonki na nózki?

Kupiłam dziś wózek w końcu,super trafiłam na allegro,w super stanie i za niezła cene, fajny kolor,ale teraz cipka sie zorientowałam,ze w komplecie nie ma osłonek na nózki :? I coż czuje zeich oddzielnie nie dorwę nigdzie? A pewnie innych nie dopasuję, co?

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Amisu zapytaj sprzedającego czy mu się gdzieś nie zapodziały. Te wózki w standartowym wyposażeniu maja te osłony.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

ha!
Własnie małż przywiózł wózek, juz rozgryzłam wszelkie składanie, rozkładanie -jest superowy,aczkolwiek nie wiem jak sama wyjde z nim z domu :shock: itp ale mam jeszcze pytanko odnośnie pasów bezp.-dziewczyny,jak je układałyście kiedy siedziska rozłożone były na płasko? wyjąc ich się nie da,mozna schować tylko boczne więc co?-rozłożyć kocyk aby głodomorów nie gniotły w plecki?Bo nosideł jeszcze nie mam , dopiero szukam na all. Poza tym w domu bez sensu wkładac te grube spiworki.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

amisu ja te długie naramienne kładłam wzdłuż i te plastikowe końcówki mi zwisały za oparciem - chowały się w budzie. Boczne biodrowe wsuwałam za stelaż z boku a środkowe miałam wyjęte.
Ja i tak kładłam kocyk bo nie lubię kłaść dzieci na gołej tapicerce. Teraz mają pod ciałem poduszki z łóżeczka - te długie płaskie, położone wzdłuż. Akurat da się zapiąć biodrowe i środkowy a naramiennych narazie nie zapinam.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

KMM kupiłam gondolki/nosidła do srodka-i tu mam pytanko-czy warto dokupic jeszcze śpiworki do wózka-one sa rewelacyjne, takie cieplutkie i ogóle,tylko nie iem czy one do gondoli sie zmieszczą i czy to nie za duzo...w sumie starczyłby sam spiworek, ale z kolei w gondolach mogę dzieci wynieść z domu jednocześnie,anie jak dotychczas ze wynosiłam jedno,a potem wracałam do domu po drugie.

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

amisu ja bym już na tą zimę nie kupowała śpiworków. Raczej jakieś fajne koce i te koce dokładała do gondolek. Bo gondolki masz zapinane od góry? Znaczy pytam czy mają przykrycie. Bo śpiworek pewnie by się zmieścił ale obawiam się, ze za jakiś czas mogloby być im ciasno.
Jak masz gondolki z przykryciem to nie kupuj. Cieplutko im będzie - kombinezonik + kocyk grubszy.
A te osłonki do wózka to w końcu masz..?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

KMM,osłonki dokupiłam, no name :wink:

gondole zapinane są od góry, wydają się solidne i ciepłe,no ale te spiworki na polarze czy futerku-no full wypas... sama z checia bym w takim polezała 8) chyba zrobie jak mówisz.
Najwyzej dokupie spiworki jak ssaki beda juz siedziały-akurat na przełomie zimy i wiosny.
dzięki za radę

Obrazek

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Hej,
jestem tutaj "nowa". Jestem mamą bliźniaczek; Dominiki i Weroniki. Dziewczynki maja 3,5 miesiąca.
Używamy wózka Implast (jeden obok drugiego) i jesteśmy bardzo zadowolone. Jest zwrotny, wszędzie się mieści i jest stosunkowo tani.
Polecam!

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Trusia do zapraszamy do nas na forum o bliźniakach :)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja mam wózek blizniaczy EasyWalker Duo obk siebie z osobnymi gondolkami i budkami +2 foteliki Maxi cosi wymiary po złożeniu 89x76x50 czyli nie dużo a waży 17 kilo spacerówka polecam

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

My mamy wózek Mikado duet.Miałam ogromny problem co do wyboru wózka,bo nigdzie nie mogłam zadnego obejrzeć na własne oczy.Został mi tylko internet.Wybór padł właśnie na ten wózek i jestem zadowolona,a w szczególności koła obrotowe to rewelka.
Teraz zastanawiamy sie nad lekka spacerówka na wiosnę i mam tu dylemat,bo nie mam pojęcia jaka.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja miałąm Peg Perego Duette SW i bardzo sobie chwale prowadziło się go lepiej niż wcześniejszy pojedyńczy który miałam ;)
włąsnie dwa tyg temu fgo sprzedałam bo już nie chodziłysmy na spacerki tylko koło domu wiec teraz musze zakupić jakąs parasolke do auta i tak się zastanawiam nad Duo Comfort EASYGO

Offline Wyświetl profil  

Tytuł: wózek

ja mam easywalkera i jest super,wszędzie sie mieści.dzieci miejsca mają ok.da się wpiąć fotelki, jedyny minus dla mnie że podnóżek jest nisko jak dla starszego dziecka.moim 7,5 miesięcznym chłopakom daleko do niego.ale coś wymysle i będzie oki

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Witajcie :)

Też pomału zaczynam rozglądać się za odpowiednim wózkiem. Jest to niestety nie lada wyzwanie.
A to wszystkie podwójne za szerokie - max 78 cm, bo inne mi w drzwi nie wjadą, nie mówiąc już o wejściu przez drzwi na klatkę w bloku :)
Jeden za drugim... nie zmieści mi się na zakrętach na klatce - klatka długa i wąska.
Może któraś z Was ma podobne "problemy mieszkaniowe" i mogłaby by poddać jakiś pomysł :)

Pozdrawiam cieplutko :)

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]