Dzisiaj jest czw lis 23, 2017 6:28 pm

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jakie macie wózki dla swoich bliźniaków?? Jakie polecacie?? Jest może ktoś z trójmiasta kto chce sprzedać taki wózek? :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

My posiadamy wozek peg-perego duette sw:) polecam bardzo wygodny i ma nosidla montowane na wozek i baze pod nosidla do samochodu:)

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ja mam wozek "jeden obok drugiego". A przekonala mnie do niego cena i dobre opinie- lekki, zwrotny...Obrazek
To jest 3W TWIN AIR

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

A wiecie które lepiej się prowadzą na amortyzatorach czy na paskach ?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

a ja mam pytanie:

czy te wózki, w których maluchy siedzą obok siebie mieszczą sie w drzwi, bramki w sklepach, itp?

bo nie chciałabym wylądować z wózkiem, którego niegdzie nie da się wprowdzić z powodu szerokości...

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

MałaMi pisze:

Ja stawiam na amortyzatory ale to moje indywidualne zdanie :wink:
Moj wozek ma 82 cm szerokosci a wszelkie drzwi sklepowe itp. to sa raczej 90/100cm takze nie powinno byc problemu ale w praktyce jak bedzie to jeszcze nie wiem... :wink: :wink: Najwezszy wozek w necie znalazlam 76cm szerokosci- tylko jest jeden problem... za waski tez nie moze byc bo dzieciom bedzie ciasno... :roll: :roll:
Tylko ja nie mieszkam w Polsce wiec nie mam problemu krzywych chodnikow, czesto w sklepach sa windy, a drzwi szerokie- tu nie powinnam miec problemow.
Fakt faktem z wozkiem blizniaczym zawsze bedzie wiecej "zachodu" niz ze zwyklym i musimy byc tego swiadome :wink: :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Anulka ja mam taki sam jak twój tylko troche starszy model na 4 kołach - rewelacja.Lekki (o ile można 15 kg nazwać lekkim), zwrotny i polecany przez wiele mam. Mała mi poszukaj na Allegro tam co jakiś czas można coś ciekawego znależć, bo niestety nowy to koszt ok1500 no i wzywż, choć pewnie i coś tańszego i [przystępnego się znajdzie :wink:
Ja ze swoim się mieszcze w wiekszych sklepach (i nie są to wielkie supermarkety) a że mam 2 w okolicy to nie ma problemu. Do klatki też wchodzę bezproblemowo, ale w małych osiedlowych sklepikach to rzadko robię zakupy bo przeważnie się tam nie mieszczę albo jest po prostu w sklepie zbyt ciasno, a zakupy robię z rana przed wyjściem męża do pracy. Zwróćcie też uwagę czy wózem mieści się np do bagażnika bo to też ważne. Mój naszczęscie po wyjęciu zapasówki wchodzi jak ulał i jeszcze trochę tam się zmieści, ale wiem że niektóre mamy musza demontować wózek jak chcą gdzies dalej ruszyć :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

Z tego co wiem u nas drzwi są trochę węższe czyli 80 - więc należy uważać - szukam wózka, ale tylko i wyłącznie takiego z gondolkami obok siebie, ponieważ nie wyobrażam sobie innego w autobusie. Wózki jeden za drugim są super, ale a komunikacji miejskiej się nie sprawdzałam widziałam jak blokują przejścia - jak dla mnie to koszmar poszukiwanie wózka hehheheh

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

moje też 80 ale ja składam wózek i wnoszę na parter :D bo do klatrki wjeżdżamy sami. Oczywiście najpier dzieci idą do domku a potem wózek. Do ABC czyli Twin ..... są właśnie gondolki do wnoszenia, ale to juz dodatkowa opcja - ostatnio znajoma chciała sprzedać ale tylko same gondolki bo z wózka korzysta jeszcze :D

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Ewela- to super, ze jestes zadowolona z podobnego wozka :wink: :wink: Drzwi 80- to raczej sa w domach- to sie zgadza ale te sklepowe, urzedowe to chyba szersze :?: Ale nie wiem... :?: Fakt- w niektorych miejscach moze byc problem z wejsciem... :? ale to juz uroki blizniaczych wozkow :wink: :wink:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja tez mam wąskie drzwi no a klatka jest szeroka i mieszkam na parterze - mam ten mały plusik ale na allegro widziałam wózek który jest wąski ma 80 cm szerokosci i pisał sprzedawca zwał sie chyba (ksywa) koliber - ze wózek przeszedł test wąskich drzwi czy cosik takiego i kosztował 800 zł
jezeli chodzi o sklepy to tu mam ogromny problem biedronka i plus juz odpadaja maja waskie drzwi i wąskie podjazdy dla wózków pojedyńczych ale samymi zakupami sie nie martwie zawsze moge zrobic jedne większe w tesco, albo carrefour-rze dzieci w fotekliki w auto i bach, maz tez pracuje na zmiany więc sama moge tez podskoczyć, mam tez super dzieciaki sąsiadów które juz teraz mi lataja do sklepu. Jakos bedzie dzis kupiłam 5 paczek pieluch happy po 90 szt w paczce małe zapasy tym sie bardziej martwie przeciez ja utone w pieluchach a smieciara chyba bedzie dodatkowo musiała zabierac same pieluchy zuzyte a mój młodszy syn 20 m-cy ma tez jeszcze korzysta z pieluszek to bedzie 3 dzieci z pieluchami kurcze i nie da sie go od uczyc nie na tym etapie. Kurcze ciekawe ile paczek idzie na tydzien przy blizniakach?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
1 żółta kartka

ja polecam:
<link/zakaz>

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Cześć,

Ja szukam wózka raczej jeden za drugim i najlepiej gondolka i spacerówka w jednym, czy możecie coś polecić?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

ja mam wózek teutonia team alu 07, znajdziecie na bobowozki.pl tak w sumie jest największy wybór wózków, choć niezbyt dobrze wybiera się wózek z katalogu...wzięłam spacerówkę i gondolki uniwersalne do niego, ale gondolki te są beznadziejne, więc trzeba się szarpnąć albo na oryginalne, albo sama spacerówkę. Dla mnie bardzo ważne było,żeby dzieci jechały przodem do mnie,bo wtedy jestem spokojniejsza mając je na oku, a ten model ma odwracane siedzenia. Skrętne przednie koła powodują,że prowadzi się idealnie, ale jesli chodzi o drzwi to ma równe 80cm i u nas niestety trzeba go do domu wnosić bokiem po złożeniu,bo nie przechodzi, składa sie niezbyt więc do bagaznika Toyoty Corolli combi wchodzi ale ...tylko on...Mimo wszytsko jestem bardzo zadowlona z zakupu ...ale niestety tani nie jest :?

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Anulkaa27 pisze:
MałaMi pisze:

Ja stawiam na amortyzatory ale to moje indywidualne zdanie :wink:
Moj wozek ma 82 cm szerokosci a wszelkie drzwi sklepowe itp. to sa raczej 90/100cm takze nie powinno byc problemu ale w praktyce jak bedzie to jeszcze nie wiem... :wink: :wink: Najwezszy wozek w necie znalazlam 76cm szerokosci- tylko jest jeden problem... za waski tez nie moze byc bo dzieciom bedzie ciasno... :roll: :roll:
Tylko ja nie mieszkam w Polsce wiec nie mam problemu krzywych chodnikow, czesto w sklepach sa windy, a drzwi szerokie- tu nie powinnam miec problemow.
Fakt faktem z wozkiem blizniaczym zawsze bedzie wiecej "zachodu" niz ze zwyklym i musimy byc tego swiadome :wink: :wink:

NIC PODOBNEGO-DLACZEGO DZIECIOM MA BYĆ CIASNO

WÓZEK JEST BARDZO DOBRY A PRZY TYM LEKKI

SZEROKOŚĆ WÓZKA TO 76 CM

MOŻLIWE ŻE SKLEPOWE MAJĄ 90-100 CM ALE
NP DRZWI W DOMACH CZY TEŻ W BLOKACH MAJĄ 80 CM

Offline Wyświetl profil  

syrenka23 pisze:
ja tez mam wąskie drzwi no a klatka jest szeroka i mieszkam na parterze - mam ten mały plusik ale na allegro widziałam wózek który jest wąski ma 80 cm szerokosci i pisał sprzedawca zwał sie chyba (ksywa) koliber - ze wózek przeszedł test wąskich drzwi czy cosik takiego i kosztował 800 zł
jezeli chodzi o sklepy to tu mam ogromny problem biedronka i plus juz odpadaja maja waskie drzwi i wąskie podjazdy dla wózków pojedyńczych ale samymi zakupami sie nie martwie zawsze moge zrobic jedne większe w tesco, albo carrefour-rze dzieci w fotekliki w auto i bach, maz tez pracuje na zmiany więc sama moge tez podskoczyć, mam tez super dzieciaki sąsiadów które juz teraz mi lataja do sklepu. Jakos bedzie dzis kupiłam 5 paczek pieluch happy po 90 szt w paczce małe zapasy tym sie bardziej martwie przeciez ja utone w pieluchach a smieciara chyba bedzie dodatkowo musiała zabierac same pieluchy zuzyte a mój młodszy syn 20 m-cy ma tez jeszcze korzysta z pieluszek to bedzie 3 dzieci z pieluchami kurcze i nie da sie go od uczyc nie na tym etapie. Kurcze ciekawe ile paczek idzie na tydzien przy blizniakach?

CIESZĘ SIĘ ,ŻE ZOSTAŁEM ZAUWAŻONY NA FORUM

WÓZEK JEST SZEROKI NA 76 CM
NATOMIAST ŚRODEK WÓZECZKA NIE JEST ANI ZA WĄSKI ANI ZA CIASNY

ZAUWAŻCIE Państwo ,że wózek jest podgięty dopiero na nóżkach
(przód tył)Patrząc na wprost
W związku z czym rozmiary gondoli pozostają bez zmian
Po wtóre wózek spełnia normę :PN 1888/2004

Pozdrawiam
<linki/zakaz> :!: :zł:

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Moderator
Awatar użytkownika

Koliber761 "Witam... Proszę nie pisz posta pod postem, w prawym górnym rogu jest opcja zmień a w dziale Pytania i sugestie do admina jest REGULAMIN forum"

Offline Wyświetl profil  

Jak ja oglądałam wózki dziecięce, odwiedzałam sklep dla dzieci <link/zakaz> :zł: Szukałam tradycyjnego - pojedynczego wózka, jednak widziałam tam też spory wybór jeśli chodzi o wózki dziecięce dla bliźniaków. Możesz tam poszukać.

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:
Awatar użytkownika

kupiła któraś z Was wózek kolcraft? chciałabym poznać opinie na jego temat bo mi się podoba, ale w ciemno raczej nie kupię

Offline Wyświetl profil  

Tytuł:

Dziewczyny, czy któraś może mi podpowiedzieć: czy jest wózek jeden obok drugiego, na stelażu którego można montować foteliki smochodowe?
dzięki

Offline Wyświetl profil  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Forum ciąża

» Zdrowie Kobiety » Ciąża bliźniacza

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]